Switch to full style
Pokrok se nedá zastavit. Nástroje řízené pomocí počítače ulehčují výrazně práci. Výroba strojů, příprava podkladů výkresů. I poptávky a nabídky mezi rcmaniaky.
Odeslat odpověď

Re: Lodní bitva na ModelHobby o Prusa i3

stř 25.10.2017 11:50

Závody jsem opsal po dohodě s americkým organizátorem: http://www.moatboatpaddlebattle.com/
O závodech jsem něco napsal a organizoval. Zajel jsem nejlepší čas a tak jsem vyhrál.

O pohřbení bych nemluvil, protože už jsme se na výstavě dohodli na omezeních: jen jeden svazek gumy a omezení gumy (třeba 1metr).

Nicméně už jsem byl u průlomů v několika kategoriích: elektromotory v účkách, kompozity a PS v halových házedlech, jednolisty v elektropylonech, atd.... Někdo musí hnát vývoj vpřed. :D

Re: Lodní bitva na ModelHobby o Prusa i3

stř 25.10.2017 12:46

Chtělo by pravidla zveřejnit dřív před soutěží, aby bylo více času na konstrukci a vyladění lodí :wink:

Re: Lodní bitva na ModelHobby o Prusa i3

čtv 26.10.2017 1:02

Skoro dva měsíce je málo? Kolik?

Re: Lodní bitva na ModelHobby o Prusa i3

čtv 26.10.2017 4:49

Minimálně o jeden až dva měsíce dřív, to mám na zahradě nafouknutý bazén a můžu lodě testovat.

Re: Lodní bitva na ModelHobby o Prusa i3

čtv 26.10.2017 8:10

8O
:roll:

Re: Lodní bitva na ModelHobby o Prusa i3

čtv 26.10.2017 8:42

OK, napíšu to trochu jinak.
Pravidla zhruba o prázdniny, aby jsme si mohli s lodičkami hrát v bazénu :) a závodit s kamarády.
A na podzim hodit lodičku do batohu a vyrazit zkusit štěstí na MHBB, třeba by se nás tam potom sešlo víc.

Re: Lodní bitva na ModelHobby o Prusa i3

čtv 26.10.2017 13:31

Chápu, že ti tedy testování ve vaně nestačí. Zkusím, ale přiznávám, že v tomto termínu asi nebude asi jasné, zda to na ModelHobby půjde.
Ale přinejhorším můžeme udělat korespondenční video soutěž.
Odeslat odpověď