Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát 13.01.2012 10:47 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.4.2011
Příspěvky: 6500
Bydliště: ČR
Obrázky: 0
rdx píše:
Jen takove male OT :).
O prazdninach jsem tu mel kamarady ze spanelska. Po dvou dnech se strasne divili proc tu vsichni nosi kossy, jestli je nekde davaj zadarmo ci co. Tak jsem ty svoje na ty 3 nedele schoval a pak venovel brachoj.
Takze jsem sel do BEYERDYNAMIC DT235. Zvukove jsou daleko transparentnejsi. Akorat trosku napadnejsi na hlave :)


No, tak kdyby mi to řekli kamarádi ze Španělska, tak bych ty svoje taky zahodil :lol: .

_________________
Člověk je tak složitá bytost, že o tom lidstvo nemá ponětí.


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: pát 13.01.2012 11:31 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 10.4.2008
Příspěvky: 973
Bydliště: P 156 -ZBR, ČR
jyrry píše:
A jak je to s hlukem dovnitr? Delam v docela rusnem provozu, obvykle mam spunty nebo hluchatka a nekdy bych si dal sluchatka a poslouchal, ale zatim jsem slysel masiny vic nez hudbu... Trochu to resi sluchatka-spunty a pres to hluchatka, ale to moc nehraje...


Jako bubeník poradim jednoduše. Buď si kup speciály pro bubeníky,který tlumeji dost nebo kup neco jako tohle 32dB je už docela dost a nebo si kup tušim že to byly KOSSy jako pecky do uší, který se zasunou do ucha a tluměj fakt dobře a přesto tyhle Peltory.
U té poslední varianty musíš mít zavřenou pusu a zacpanej nos jinak to nemá význam kupovat :wink: :lol: :lol:

Jinak se doporučuji podivat na sluchadla fi Sennheiser.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 13.01.2012 12:19 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 26.11.2006
Příspěvky: 599
Bydliště: Praha 10
chastra píše:
Jinak se doporučuji podivat na sluchadla fi Sennheiser.


Pro mě zmiňované Koss dost duní, zvolil jsem právě Senn. PX 200.
Doporučuji si jít sluchátka především poslechnout. V Praze se to dá třeba tady:
http://www.isluchatka.cz/prenosna/sennheiser-px-200
a určitě to půjde i jinde.
Jinak velmi zajímavé mi přijdou PHONAK Audéo PFE 111/112.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 13.01.2012 12:32 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.11.2008
Příspěvky: 2374
Bydliště: Někde na okraji Mléčné dráhy, kousíček za Alfa Centauri. A tam někde je Lounsko
Obrázky: 0
Já bych se na celý slůchadlá vyprd. Ono tě to stejně jednou přejde věčně něco nosit na hlavě.

_________________
Co neubrzdíš neukecáš.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pát 13.01.2012 12:35 
Helimaniacs Brno
Helimaniacs Brno
Uživatelský avatar

Registrován: 10.11.2010
Příspěvky: 4631
Bydliště: Brno, CZ
Blog: Zobrazit blog (4)
Me v potlaceni okolniho hluku naprosto vyhovuji Sennheiser CX 400 jako kazdodenni cestovni sluchatka. Funguji super i jako spunty do usi, kdyz se mili kolegove v kanclu zacnou prekrikovat.
Doma mam starsi Sennheiser HD model, ale nenapadlo by me tahat plna sluchatka po ulici nebo do prace uz jen kvuli neskladnosti, nepocitam jejich cenu.

_________________
Tom


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 13.01.2012 12:54 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.4.2011
Příspěvky: 6500
Bydliště: ČR
Obrázky: 0
rampa_mckvak píše:
Já bych se na celý slůchadlá vyprd. Ono tě to stejně jednou přejde věčně něco nosit na hlavě.


Já to vidím taky tak, používám je jenom doma a při hudebních produkcích. Ale děcka to zatím vidí jinak. Děsná móda :lol:

_________________
Člověk je tak složitá bytost, že o tom lidstvo nemá ponětí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 13.01.2012 13:03 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.2.2011
Příspěvky: 951
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
vzpomínám si na jednu recenzi z časopisu stereo který jsem roky odebíral..firma sony vyrobila pár sluchátek pro které sei vyžádala povolení o vytěžení pár kousků korálu za kterého vyřezali ušnice...považovali je za nejlepší dynamicky znějící sluchátka na světě....pak je dali na otestování...k testu se používala aparatura kterou málokdo z nás má doma tak jak to obvykle bývá...pouštěli na nich spoustu krásné hudby..od rockových balad až po zvuky přírody..jako referenční se použili (jako obvykle) koss porta pro....ve výsledku básnili nad nádherným plným zvukem, čistými tóny, dech beroucími hlubokými tóny sluchátek od sony...taky dostali 99% hodnoceni..ale nakonec byla jedna lakonická věta, že stejně na koss porta pro nemají....
můj kámoš je má od počátku 80 tých let...koupené tehdá na zakázané burze...já je mám už pár let..roky jsem okolo nich chodil a říkal si, že až jednou a nakonec jednou jsem si je fakt koupil...prostě dokonalé věci obcházím po špičkách...taky v tom byla úcta a nostalgie...z mobilu nokia fakt hrají poněkud hřmotně..ono pusti si taky mp3 o 128b datovém toky není nic moc...když chci pořádně něco slyšet pak si pouštím hudbu cestou dvd pioneer přes pioneer reciever a propojené to mám kabely van den hull...pouštím zásadně originálku cd a to ještě ne jakoukoliv..zapnu direct aby se nemrvil zvuk digitálně...ale to je houby..můj brácha je magor (ale hlavně svobodnej) nad mýma kabelama ohrnuje nos..má zesilovač a předzesilovač za cenu fabie...má i speciální sluchátka co vypadají jako placky na hlavu za cenu mý výplaty co se připojují na speciální zesilovač..a elektřinu do toho poučtí přes ups se speciálním filtrem..prostě magor...to je pak zvuk..problém je, že když k němu přijedu na návštěvu, že si nemůžu jen tak sednout a poslouchat hodinu hudbu...jo a koss port apro má taky ale můj syn mu je kdysi dávno když byl malej propálil...pustil naráz do nich plnej céres ze zesilovače a prostě je prorazil...a to je měl brácha si 20 let...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 13.01.2012 13:04 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.12.2010
Příspěvky: 708
Bydliště: Levice
lol ze koss, si rovno kup skullcandy :lol:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pát 13.01.2012 13:06 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.11.2008
Příspěvky: 2374
Bydliště: Někde na okraji Mléčné dráhy, kousíček za Alfa Centauri. A tam někde je Lounsko
Obrázky: 0
Bumpy_SK píše:
lol ze koss, si rovno kup skullcandy :lol:

lol co to je?

_________________
Co neubrzdíš neukecáš.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pát 13.01.2012 14:05 
Helimaniacs Brno
Helimaniacs Brno
Uživatelský avatar

Registrován: 10.11.2010
Příspěvky: 4631
Bydliště: Brno, CZ
Blog: Zobrazit blog (4)
Jak rikala s oblibou moje profesorka (k usmevu cele tridy), "tak idealni prostredi, jako mame ve skole uz v zivote neuvidite". Ano, na idealni poslech bude idealni elektronkova soustava. Ma jen dve drobne nevyhody, ktere ono idealni meni v nesmysl pro bezneho konzumenta: cena srovnatelna s autem a hodinove cekani, nez clovek muze vubec ze soustavy vyloudit prvni ton. Pak samozrejme ani originalni cd/dvd nebude k nicemu, protoze vzorkovaci frekvence vubec zaznamenatelna digitalne a nasledne aproximovana prevodnikem pro poslech nebude sahat ani po kotniky limitne nekonecne hladkemu signalu analogove soustavy. Proto do vedlejsiho pokoje radeji usadime smyccovy kvartet a budeme jej do teto soustavy posilat primo, bez zaznamu. Takze na konci komentare muzu lakonicky uvest, ze to na Porta proste nema :mrgreen:

Co tim chci rict... Srovnavat kapesni sluchatka typu Porta se specialy nema vyznam. V jedne rade s cenove srovnatelnou konkurenci nejsou o moc vic, nez modni sluchatka s dobrou zarukou. Skvela obchodni politika hodna potlesku. Hodnotit je s ukrutnou aparaturou je taky zbytecne, protoze na takove pouziti nejsou urcena a je naprosta minorita lidi, ktera je tak pouzivat bude. Ti, kteri je tak pravidelne pouzivat budou vyhodili penize za tu soustavu z okna a patri jim to. Maji ale plne bassy :mrgreen:

Skullcandy mas tady -> http://uk.skullcandy.com/

_________________
Tom


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 13.01.2012 14:45 
Mazák
Mazák

Registrován: 19.9.2011
Příspěvky: 1109
Bydliště: Brno, ČR
Kdyby někdo sháněl sluchátka v Brně, tak můžu doporučit tento obchod, který se na ně specializuje.
http://www.headphones.cz/inshop/
Prodává tam chlap, který se na to specializuje, rozumí tomu, baví ho to a hlavně umí dobře poradit.
Prostě přijdete dovnitř, řeknete k jakému účelu chcete sluchátka, co od nich hlavně požadujete a on vám nějaké vybere. Ty si tam rovnou vyzkoušíte jestli vyhovují, případně vybíráte dál. Já jsem tam byl spokojen.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pát 13.01.2012 15:10 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 21.7.2011
Příspěvky: 571
Bydliště: Hradec Králové
jyrry píše:
A jak je to s hlukem dovnitr? Delam v docela rusnem provozu, obvykle mam spunty nebo hluchatka a nekdy bych si dal sluchatka a poslouchal, ale zatim jsem slysel masiny vic nez hudbu... Trochu to resi sluchatka-spunty a pres to hluchatka, ale to moc nehraje...


Hele pioneery jsou asi nejoblíbenější sluchadla pro DJe. Hrajou dost nahlas a opravdu kvalitne. Jako DJ potřebujes slyšet co ti hraje do sluchátek a zároveň co hraje na parketu ( máš nasazený sluchátko na jedno ucho a i přes to je to jasně slyšet ) nebo potřebuješ slyšet jen sluchátka a parket ne. Jestli se nebojíš, že neuslyšíš padající střechu haly... tak bych se jich nebál. Ale ty na ktery jsem poslal odkaz jsem neměl tak nemůžu hodnotit jaký jsou. Je to cenová relace tazatele.

Možná v nich v MHD vypadáš jako blbec, ale pořád lepší než když ti řvou sluchátka na celej autobus.

Kossy, kossy jsou prostě kultovní záležitost, ale nutno dodat, že není co bejvalo. Myslim si, že jejich kvalita není co bejvala. Pro každodení poslouchání z mobilu/mp3 number one, ale pokud chceš něco víc tak jsou překonaný :-)

Každýmu sedí něco jinýho. Já nemam rád špunty (vypadávaj mi), nemám rád tvar koss, vyhovujou mi sluchátka, který mi defakto obejmou ucho. Je třeba se rozhodnout co sedí tobě a podle toho vybírat.

_________________
Nahoru nepoletím, dole mě najdou!
Rád opravuju to, co ostatní vyhazujou. Nevyhazuj to - prodej mi to


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 13.01.2012 15:16 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 4.10.2011
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha-8 Troja
JosefSvejk píše:
rampa_mckvak píše:
Já bych se na celý slůchadlá vyprd. Ono tě to stejně jednou přejde věčně něco nosit na hlavě.


Já to vidím taky tak, používám je jenom doma a při hudebních produkcích. Ale děcka to zatím vidí jinak. Děsná móda :lol:


Jo dnes ta mládež stojí za houby a tu módu velkejch slucátek taky nechápu, mě to venku jen vadí na hlavě a ještě mě z toho bolej uši :-).

_________________
Myslím si, že lidé by měli chodit bosi, je to mnohem zdravější.
Například já když se ráno vzbudím obutý, tak mě bolí hlava...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 13.01.2012 15:37 
Helimaniacs Brno
Helimaniacs Brno
Uživatelský avatar

Registrován: 10.11.2010
Příspěvky: 4631
Bydliště: Brno, CZ
Blog: Zobrazit blog (4)
zero_ozero: Moc bych nesrovnaval kvalitni radu HDJ (cenova relace 3500+ Kc) s konzumnimi SE (800Kc). Mas samozrejme pravdu, HDJ-1000 hraji i tlumi uzasne a jejich drazsi bratricky nema ani vyznam komentovat. Radu SE bych ale s duverou nahradil Sennheisery nebo uz nekym zminenymi Beyerdynamic, ktere se na levnejsi sluchatka specializuji vice a neni to jen doplnek sortimentu pro sirsi verejnost. Za sve penize dostanes odpovidajici produkt. Pincky bohuzel nejsou resenim vsech bolesti.

_________________
Tom


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 13.01.2012 16:30 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 21.7.2011
Příspěvky: 571
Bydliště: Hradec Králové
Jasny, to je pravda. Tyhle SEčka jsou snad nejlevnější řada, ale myslim si, že jsou na úrovni kossu.

_________________
Nahoru nepoletím, dole mě najdou!
Rád opravuju to, co ostatní vyhazujou. Nevyhazuj to - prodej mi to


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz