Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Netbook prosim poradit vyber
PříspěvekNapsal: čtv 22.12.2011 20:29 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.11.2008
Příspěvky: 1548
Bydliště: Hrachovište
Ahojte,

vyberám netbook pre dcéru a chcel by som poradiť s výberom. O parametre sa mi až tak nejedná, tie si dohľadám, skôr, kto má aké skúsenosti s rôznymi značkami ako ASUS, ACER, HP, alebo SAMSUNG. Ide mi hlavne o spoľahlivosť aj po záruke, dobré mechanické prevedenie a výdrž batérie.

Dík

_________________
F-86 Sabre EDF 92mm, Parkzone Typhoon, Haikong Spitfire, Zero


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Netbook prosim poradit vyber
PříspěvekNapsal: čtv 22.12.2011 20:51 
Mazák
Mazák

Registrován: 19.8.2007
Příspěvky: 8426
No skoro rok mam ASUS 1005PX, pravda je to jenom ATOM N450 1,66GHz. Akorat sem si pridal pamet na 2GB. Staci mi to. Velkou vetsinu casu uz pouzivam na net a psani jenom tohle. Zere to 15W ze site a na baterku vydrzi 5h. Dokonce si na tom obcas strihnu i nejake video v Ulead Videostudiu. Neni to trhak rekordu ale zvladne to :) Dokonce i AFPD simulator na tom jde hrat :D Nak


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Netbook prosim poradit vyber
PříspěvekNapsal: čtv 22.12.2011 20:52 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.12.2010
Příspěvky: 708
Bydliště: Levice
asus, ak sa da tak nie atom, uhlopriecka 13" je super


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Netbook prosim poradit vyber
PříspěvekNapsal: čtv 22.12.2011 21:24 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 26.11.2006
Příspěvky: 599
Bydliště: Praha 10
Na fóru živě.cz je celá sekce Notebooky, kde se neustále řeší co a proč koupit. Zkus mrknout: http://forum.zive.cz/forum-907/Notebook ... 2321002e6e


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Netbook prosim poradit vyber
PříspěvekNapsal: čtv 22.12.2011 22:14 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.3.2004
Příspěvky: 2695
Bydliště: ČR
Obrázky: 2
timi píše:
Na fóru živě.cz je celá sekce Notebooky, kde se neustále řeší co a proč koupit. Zkus mrknout: http://forum.zive.cz/forum-907/Notebook ... 2321002e6e


Jenže on chce netbook.
Manželka má Lenovo od T-Mobile a je spokojená, ale já s ním zkušenost nemám. :roll:


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Netbook prosim poradit vyber
PříspěvekNapsal: čtv 22.12.2011 22:39 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 26.11.2006
Příspěvky: 599
Bydliště: Praha 10
cilek píše:
Jenže on chce netbook.
Manželka má Lenovo od T-Mobile a je spokojená, ale já s ním zkušenost nemám. :roll:


Ano, všiml jsem si. Sice tam není samostatná sekce netbook, ale i ty se tam řeší. Mám takový dojem, že tam chodí víc znalých lidí ohledně počítačů jak na toto modelářské fórum.
Uživatel Swarm je údajně čověk, který má v ČR asi největší srovnání, co se týká přenosných zařízení.

Při zadání slova netbook do vyhledávacího políčka v sekci notebook vyběhne přes 2tis. výsledků...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Netbook prosim poradit vyber
PříspěvekNapsal: čtv 22.12.2011 23:16 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.3.2004
Příspěvky: 2695
Bydliště: ČR
Obrázky: 2
timi píše:
cilek píše:
Jenže on chce netbook.
Manželka má Lenovo od T-Mobile a je spokojená, ale já s ním zkušenost nemám. :roll:


Ano, všiml jsem si. Sice tam není samostatná sekce netbook, ale i ty se tam řeší. Mám takový dojem, že tam chodí víc znalých lidí ohledně počítačů jak na toto modelářské fórum.
Uživatel Swarm je údajně čověk, který má v ČR asi největší srovnání, co se týká přenosných zařízení.

Při zadání slova netbook do vyhledávacího políčka v sekci notebook vyběhne přes 2tis. výsledků...


Tak to jo, myslel jsem, že je to téma jen pro notebooky.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Netbook prosim poradit vyber
PříspěvekNapsal: pát 23.12.2011 0:04 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.10.2010
Příspěvky: 572
Bydliště: Třinec/Brno
Segra má taky Lenovo, vybíral ho její přítel který se vyzná a je spokojená. osobně neznám nikoho kdo by na lenovo nadával.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Netbook prosim poradit vyber
PříspěvekNapsal: pát 23.12.2011 0:18 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 16.8.2008
Příspěvky: 6894
Bydliště: Moravský kras
Lenovo = dříve IBM. Tam chybu neuděláš. HP ještě docela ujde. Asus pokud rozhoduje každá stokoruna. Obloukem bych se vyhnul Aceru.

_________________
OK2WY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Netbook prosim poradit vyber
PříspěvekNapsal: pát 23.12.2011 0:25 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 26.11.2006
Příspěvky: 599
Bydliště: Praha 10
Rozbil jsem po ráně svůj asus. Asi si škrtly hlavičky o plotny, odešel mu disk. Nyní používám jako přenosnou prohlížečku na internet 12ti palcovej netnook asus a vcelku mi to stačí. Až na tu klávesnici. Mám i PC s kvalitním IPS displejem na ostatní věci. Kdybych si pro sebe (né jako dárek) teď kupoval ntb, poohlédnul bych se buď po repasovaném Thinkpadu od T60 výše a nebo Latitude od Dell a zapřemýšlel bych po ssd disku, který při běžné činnosti zrychlí mnoho věcí. Zjistil jsem, že mi dost vyhovuje matnej displej. A dlouhé shifty a enter (píší deseti), což pro ČR dělá právě snad jen Dell.

Moc to nesouvisí s dotazem. Jen tím chci říci, že ntb nemusí vyhovovat i třeba klávesnicí, pokud většinu časi bude sloužit na pokec s kamarády. A naopak jí bude jedno, co je v tom za procesor.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Netbook prosim poradit vyber
PříspěvekNapsal: pát 23.12.2011 2:14 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.11.2008
Příspěvky: 1548
Bydliště: Hrachovište
JirkaA píše:
Lenovo = dříve IBM. Tam chybu neuděláš. HP ještě docela ujde. Asus pokud rozhoduje každá stokoruna. Obloukem bych se vyhnul Aceru.


Na Acer nemam pekne spomienky, ako na znacku. Co ta konkretne sralo na Acer?

_________________
F-86 Sabre EDF 92mm, Parkzone Typhoon, Haikong Spitfire, Zero


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Netbook prosim poradit vyber
PříspěvekNapsal: pát 23.12.2011 8:05 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2011
Příspěvky: 2574
Bydliště: Jižní morava (Drnholec,S.T.Břeclav) ČR
Obrázky: 6
Já doporučuji HP,MSI. Acer už není co býval, většinou po záruce problémy,ASUS měli naší a po 2 rokách se začal přehřívat a odešel.

Já mám notbuka z Anglie, žádná značka Fujitsu Siemens ale 19ka monitor a jede mi už 6 rokem, pouze jednou reinstal XP.

Procesor je tam Pentium 2.13GHz 800MHz a 2G paměť. Podotíkám že ho mám už 6 roků! alůe zase co se tíká výdrže baterky tak tady to pokulhává kvuli 19tce monitoru

HP dává celkem slušný 5-6 hodinový provoz na baterku. Při hraní her 2 a pul hodky
Anebo koupit takové ty male mini notbuky ale to je už jen čistě na net

_________________
Minulost: T9X,Graupner MZ 24 Hoot, Futaba T10J
Součastnost : Návrat k Graupner MZ 24 Hoot


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Netbook prosim poradit vyber
PříspěvekNapsal: pát 23.12.2011 8:21 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 26.11.2006
Příspěvky: 599
Bydliště: Praha 10
Acer má dost blbou pověst. Za povšimnutí by mohla stát řada Travelmate viz. třeba tento článek: http://notebook.cz/clanky/recenze-noteb ... mate-5730g

Zase to ale není netbook...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Netbook prosim poradit vyber
PříspěvekNapsal: pát 23.12.2011 8:26 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.12.2010
Příspěvky: 708
Bydliště: Levice
Marthir:
HP uz nie je co byvalo bussines rada je ako tak ok, MSI ani nikdy nicim nebolo ani nie je
prave preto sa o to treba starat, to, ze sa im pokazil je len ich chyba (ak sa teda pokazil kvoli prehrievaniu)
ludia nepiste, ze su to zle notebooky, ked sa k nim aj zle spravate
nastrelim http://www.alza.sk/asus-u31sd-rx255v-d278122.htm ale zisiel by sa tam 7200 disk a mozno lepsia grafika, ale o 2 roky to este furt bude v pohode nb


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Netbook prosim poradit vyber
PříspěvekNapsal: pát 23.12.2011 8:32 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2011
Příspěvky: 2574
Bydliště: Jižní morava (Drnholec,S.T.Břeclav) ČR
Obrázky: 6
Kdepak, bez jakéhokoliv znatelného či slyšícího zvuku se zadrhávál ventilátor a tím pádem se to přehřívalo, až jednou už nešel, notas byl v záruce tudíš do něho nemůžeš vlést a byla jim vyplacena plná nákupní částka, teď maji MSI a šlape jak hodinky jediné minus je že tam nejde dát XP. Sem asi trochu zastaralý ale pro mě sou XP nej.

_________________
Minulost: T9X,Graupner MZ 24 Hoot, Futaba T10J
Součastnost : Návrat k Graupner MZ 24 Hoot


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz