Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Ježura se blíží - pomoc s dárky
PříspěvekNapsal: úte 22.11.2011 7:33 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.2.2011
Příspěvky: 951
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Pls..rodina už zase začala usilovně otravovat s nápady na dárky od Ježury pro mě. V rybařině bych si poradil ale dospěl jsem do situace kdy už nemám co dokupovat, kdy mám všechno co na dlouhé roky dopředu budu potřebovat...v modelařině je to jiné. S přechodem na turnigy 9x a telemetrické frsky je potřeba hodně věcí dokupovat. Problém je, že těžko mohu říct rodině aby si zřídili paypal účet a propojili ho se svojí kreditkou, aby se zaregistrovali na HKčku a tam to objednali, stejně tak ostatní evropské kšefty. Prostě to co bych pro ně potřeboval je najít český obchod kdy lze objednat a nechat si doručit výrobky od FrSky...kdyby to byl obchod který má v nabídce i to nejnovější co na Hčku od FrSky prodávají bylo by to super...nadiktoval bych jim seznam a ať se o něj postará ten malej Ježura.
díky...modelmanii znám, nemá tam všechno ale kdyby to jinak nešlo...


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: úte 22.11.2011 8:32 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 6.3.2009
Příspěvky: 373
Bydliště: Kačice u Kladna
Obrázky: 7
Hořejší má taky FrSky, ale asi taky nebude mít všechno http://www.horejsi.cz/


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: úte 22.11.2011 9:06 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.2.2011
Příspěvky: 951
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
tam jsem našel jen 2 výrobky za "české" ceny to ta modelmania je na tom X krát lepší....někdo jiný prodává FrSky ?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 22.11.2011 13:47 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 3.6.2011
Příspěvky: 1453
Vůbec bych tohle neřešil.Objednávat z Česka Frsky i cokoliv jiného, co mají třeba na hobbykingu nebo na giantcodu se nevyplatí objednávat.Zaplatíš o dost víc.Možná jen ta záruka, ale když pošleš hobbykingu zprávu, že ti nefunguje přijímač a nějaké přesvědčivé video, tak ti pošlou buď nový, nebo ho pošleš v obálce zpět a do nějakých 70 gramů poštovný do Číny taky nevyjde na víc jak 150kč( vlastní zkušenost).Prostě si to objednej sám a manželka ti to na poště vyzvedne.Když jí dáš seznam , tak je to přeci stejné, jako by jsi si to objednával sám.Teď jsem objednával modul Frsky( telemetrický) k tomu dva přijímače a z giantcodu( poprvé z této stránky) to bylo za neuvěřitelné 3 dny doma.V úterý večer jsem to objednal a v pátek mi to ráno přinesla pošťačka.Akorát mě štve to 20 procentí dph při balících z hobbykingu.Proto jsem přešel v jistých věcech na giantcod.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: úte 22.11.2011 14:06 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.2.2011
Příspěvky: 951
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
problém je, že ježera je pro ostatní a ne manželku..pro rodinu manželky především...nechci už obligátní whisky...mám jich tolik že do konce života můžu chlastat..na HK čku nabízí to co na http://www.giantcod.co.uk/frsky-c-40_16 ... tml?max=50 ne a to třeba to co bych potřeboval a to lcd pro telemetrii...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 22.11.2011 16:21 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 15.6.2008
Příspěvky: 7230
Bydliště: Praha 9 Vinoř
Obrázky: 64
...a bacha na modelmanii...
Vrabci cosi štěbetali... A když tak opatrně. :wink:

_________________
________________________________
Modeláři sobě http://www.ok-rimr.com


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: úte 22.11.2011 16:55 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 12.9.2010
Příspěvky: 1214
RiMr píše:
...a bacha na modelmanii...
Vrabci cosi štěbetali... A když tak opatrně. :wink:

Můžeš mi to prosím trochu objasnit? Maj tam celkem dobrý věci :-).


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: úte 22.11.2011 17:01 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 15.6.2008
Příspěvky: 7230
Bydliště: Praha 9 Vinoř
Obrázky: 64
Jeden pán co ode mě kupoval přijímač mě pak telefonem poprosil, jestli o tom kvelbu něco nevím. Kupoval tam FrSky, došel mu celý dobitý, tak to vrátil, pán mu po telefonu řekl jakože není problém, že mu pošle nový a od té doby "bez odezvy"...

Jako sorry. Ale:

"Přály jste začít modelařit nebo vás potomek, jedna z levných vysílaček na trhu s frekvencí 2.4 Ghz pro ovládání vašeho letadla, vrtulníku nebo na plachtění. Nabízí veliké množství nastavení mixu."

nebo

"Velkou hodnotu a spolehlivost! Továrna, která dělá toto servo také umožňuje přesné vstřikování plastů a nástrojů pro mnoho velkých bez R / C značek. Takže víte, že zboží bude do par. "

atd atd by asi mělo odradit každého... :wink:

_________________
________________________________
Modeláři sobě http://www.ok-rimr.com


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: úte 22.11.2011 17:43 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
JuraS. píše:
...Problém je, že těžko mohu říct rodině aby si zřídili paypal účet a propojili ho se svojí kreditkou, aby se zaregistrovali na HKčku a tam to objednali, stejně tak ostatní evropské kšefty...

...Prostě to co bych pro mě potřeboval je najít český obchod kde lze objednat a nechat si doručit výrobky od FrSky...

Orientace pouze na české obchody znamená v řadě případů dost omezený sortiment a i několikanásobně vyšší ceny za totéž zboží nakupované prodejcem stejně v Číně viz např. produkty od FrSky apod. Sortiment FrSky u českých prodejců obecně lze charakterizovat jako "bídu převážně za těžký peníze".

K založení PayPal účtu není potřeba mít žádnou kreditku a dokonce ani bankovní účet, protože za založení ani vedení účtu PayPal se nic neplatí a nabít vlastní PayPal účet třeba pro účel nákupu dárků lze i běžnou složenou typu A z pošty.

Nicméně kdo si nechce zřizovat PayPal účet, ať už z jakýchkoli důvodů, pro toho doporučuji nákupy na eBay přes službu CZ eBay viz tento odkaz. Je to plně v češtině. Stačí se tam jen zaregistrovat, najít si na eBay pár věcí a pak jim sdělit čísla těch položek na eBay a oni spočtou výslednou cenu a pošlou nabídku. Jakmile ji objednatel potvrdí tak to objednají. Platí se např. převodem ze svého účtu tady v ČR v Kč nebo třeba složenkou z pošty. Zboží objednají a nechají poslat na objednatelem uvedenou adresu. Takže tímto způsobem defacto lze objednat, zaplatit a někomu poslat i dárek. Účtují si navíc cca 5% ze sumy, kterou za objednatele zaplatí při tom nákupu na eBay. Na eBay se dá objednat spousta věcí nejen okolo FrSky, ale třeba i různé moduly k Arduinu apod. což se může k FrSky hodit viz tento odkaz na téma k tomu.


Naposledy upravil Drondys dne úte 22.11.2011 18:39, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: úte 22.11.2011 18:38 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.2.2011
Příspěvky: 951
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Drondys : díky za opětné info jak založit PayPal účet..myslím si že v tom nebude u příbuzných které mám na mysli problém vzhledem k jejich vzdělání a pracovnímu umístění. Dám jim několik nástřelů i na zahraniční obchody a nebo je nasměruji na český obchod kde lze objednat jiné modelářské věci...třeba pro osazení FPVčka...
kdy už konečně začnou místo zeleniny prodávat šikmowocí u nás elektroniku ? budu jim to muset poradit...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 22.11.2011 18:45 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
JuraS. píše:
... kdy už konečně začnou místo zeleniny prodávat šikmowocí u nás elektroniku ? budu jim to muset poradit...

Co jsem slyšel tak třeba zrovna v Praze na tržnici prý není problém ledacos i z modelařiny od šikmokých šikulů nakoupit. Tak se tam zkus poptat a třeba budeš překvapenej. :wink:

Dokonce tady někde v minulosti byla zmínka v některé diskusi, že nějací čonkové měli někde na klasickém čonkokrámě se sortimentem alá všehochuť i T9X a různé další věci z modelářské elektroniky, ale dotyčný pisatel té zprávy nechtěl prozradit kde to bylo.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: úte 22.11.2011 18:51 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.2.2011
Příspěvky: 951
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
darebák..kde to bylo ? hnedle tam poběžím..jestli to bude za trhovské ceny....


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 22.11.2011 19:15 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2009
Příspěvky: 167
Bydliště: Mezice
udajňe někde v malešicich u spalovny jak tam je ta tržnice..

_________________
harleyrfutaba T7C T Rex 450 pro super combo Honey bee upgrade Drn
Čmelák ve výstavbě......


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 22.11.2011 20:00 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.2.2011
Příspěvky: 951
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
jsem pražská náplavka, malešice mám za kopcem či spíš ve vedlejší ulici..pokusíme zjistit...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 22.11.2011 20:31 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 26.1.2011
Příspěvky: 266
Bydliště: Praha 3
Tu debatu jsem kdysi sledoval, poptával, navštívil, ale byl jsem celkem zklamán, přišlo mi to jako hračkářství.Třeba už je to jinak.
Tiskařská ul.(to je ta u teplárny), pojedeš směrem Průmyslový, a skoro před vrcholem jsou dva vjezdy, pojedeš tím pravým, dozadu a doprava (je tam velký parkoviště), prodejna je na rohu celkem velká, pojedeš okolo ní, ale přímo u ní nezastavíš(ulička krámů jak v Hanoji).Zhruba tam jak je ikona servisu je vjezd.napiš potom poznatky,dík.Dávám odkaz: http://www.mapy.cz/s/2AXi

_________________
Nyní: DJI Spark
Dříve: Blade McpX - Phoenix v.3, Dx6i - Toro 600, Toro 900, Blade mQX


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz