Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 106 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 20.06.2011 17:11 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
were píše:
Ja to mam podobne - tetovani ma zena sice jen jedno - draci kridla pres cela zada, ale zase jejim konickem je fetish obleceni a fotografovani, takze co v nasem 1+kk nezabiraji letadla, to dovyplnuji stojany s latexem apod. a botniky (jako botniky mame takove ty klasicke skrine z IKEA, nic mensiho u nas nema na boty smysl porizovat).
Do toho ma zena jeste konicek hudebni hry, takze zbyle mezery v prostoru jsou vyplnene pady na DDR, Beatmanii a podobne


Tak to čtu ženě a mám se zeptat, jak se jmenuje tvoje žena. Naše mladá nahání školu a pár týdnů už nebyla doma. Jestli prý nepřijede vdaná...


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 20.06.2011 19:15 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 10.11.2008
Příspěvky: 654
Bydliště: Příbram
je mi 16.. sme v baráku ne v bytě.. mam velkej pokoj a letadla nechavam v obyvaky a taky furt posloucham ze mam velkej pokoj at si to dam tam.. . a to je fut mel by sis v pokoji uklidit.. budu luxovat.. rikam ze vyluxuju sam.,. atd... furt dokola.. a to sem zažal stavět od sigi pipera 1/4 :-D a mam tady po zemi plány atd... jinak ten tvuj piper je fakt peknej


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 20.06.2011 20:03 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 9.6.2010
Příspěvky: 353
Bydliště: Praha 9
Mě na podzim čeká stěhování, ale těším se, že hned v prvních dnech zaberu komoru a ty svoje miláčky budu skladovat tam. Co se týče stavby, tak jsem si vynutil pracovní stůl, který bude jenom můj. Velkou dílnu sdílím s tátou na chalupě takže na takové věci jako lakování potahu a podobně je místo mimo.
Naštěstí mám tolerantní ženu, které se letadla líbí a je ráda že se při něčem odreaguju a neprudím.
Sama je vášnivá akvaristka a plánuje do nového bytu minimálně dvě nádrže 130x50x60cm (v součtu cca 780l vody). Pro úplnost bych rád uvedl, že z nás dvou mám já toho levnějšího koníčka :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 20.06.2011 20:50 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.2.2011
Příspěvky: 1577
Bydliště: Meziměstí ČR
Dej se na heliny a rychle se poměr obrátí. :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 20.06.2011 22:28 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.4.2008
Příspěvky: 12765
Bydliště: praha 5
Je teda fakt,že když jsem měl dílnu v bytě a kámoši peskovali,jaká že je to pakárna,lepit něco v kuchyni na stole,pak to muset hned poklidit a tak pořád dokola,že mi to přišlo,že nejsou pro modelařinu správně zapálení.Když jsem se dostal do stejné pozice,okamžitě jsem je pochopil,je to vážně pakárna,není to vubec radost ze stavby,čas musí být zužitkován produktivně a i při vší opatrnosti občas něco někde a někam ukápne a něco poničí :cry: Bohužel ani ta varianta s pronajmutím třeba kočárkárny není to pravé,znamená to někam zmizet,být mimo rodinu,což třeba mě by vadilo.Zhruba 1,5km od svého panelákového bytu bydlí muj otec v rodinném domku s řemeslnickou dílnou,ale ani to zázemí-nástroje,stříkací kompresory,pistole bylo pro mě vždy modelaření ze zoufalství ,chyběla tam, ta pohoda .Ted ty větší modely,případně broušení řeším v paneláku na chodbě,kde mám stul,200w stojací lampu,abych po večerech nemusel neustále nacvakávat chodbový časovač,ale je fakt,že sousedy na patře mám opravdu salámisty,myslím,že dokud jim nezačnu modelařit v jejich bytě,bude to v poho :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 21.06.2011 8:54 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 16.3.2011
Příspěvky: 468
Bydliště: Brno a Vyškov
ja se snazim pritelkyni taky vtahnout do modelareni i kdyz ona teda letat nechce tak sem ji rekl ze by sme spolu mohli skusit nakou lodicku nebo auto....

_________________
nema to kridla a prece to leti :D


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 21.06.2011 9:47 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 12.4.2011
Příspěvky: 2456
Bydliště: ORLOVÁ-LUTYNĚ / Dinoletiště
Obrázky: 59
Založil jsem toto vlákno,přečetl různé příspěvky,problémy máme skoro všichni :lol:
Ještě jen tak pro zajímavost,mám 2 kluky ( 14 a 6 ) beru je sebou na lítání,ale už se začínají nudit.Kdysi se zabavili různými modely,autem na RC apod.Zajímalo by mě,jak to řešíte Vy když jdete s rodinou lítat? Podotýkám,my trávíme minimálně 4 hodiny na letišti :wink:

_________________
Dej blbci funkci,on vymyslí lejstro!!!
http://www.peomodel.websnadno.cz/


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 21.06.2011 9:58 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 16.3.2011
Příspěvky: 468
Bydliště: Brno a Vyškov
ty ja su sice jeste mladej ale tak kdybych nekam jel tak decka s manzelkou vyslu nekam na vylet a sam si politam :D

_________________
nema to kridla a prece to leti :D


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 21.06.2011 10:10 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.10.2008
Příspěvky: 1708
Bydliště: Praha Kunratice
zdzd píše:
Tak to čtu ženě a mám se zeptat, jak se jmenuje tvoje žena. Naše mladá nahání školu a pár týdnů už nebyla doma. Jestli prý nepřijede vdaná...


Pokud jsi nam minuly tyden nebyl na svatbe tak to nebude tvoje dcera, protoze rodice tam mela :D
Ale je to skoda, mohl jsem mit tchana modelare a chodit s nim litat :D

_________________
Nejlépe to nosí nad hlavou a ještě ke všemu směrem do slunce.
Nejlepší investice jsou peníze vyhozené do vzduchu.
Žádný učený ještě z nebe nespadl.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 21.06.2011 10:17 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 12.4.2011
Příspěvky: 2456
Bydliště: ORLOVÁ-LUTYNĚ / Dinoletiště
Obrázky: 59
Argo22 píše:
ty ja su sice jeste mladej ale tak kdybych nekam jel tak decka s manzelkou vyslu nekam na vylet a sam si politam :D


Proto jsem se nemusel ženit a mít děcka :wink: Já preferuju být co nejvíc s rodinou,ne utíkat.Jasně,nejlepší být sám,ale toto se mi jaksi ,,příčí,, Jednou jsme rodina,tak se vším všudy.Já se ptal jak zabavíte děcka,na rady typu choď sám nejsem zvědavý :wink:

_________________
Dej blbci funkci,on vymyslí lejstro!!!
http://www.peomodel.websnadno.cz/


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 21.06.2011 10:18 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.10.2008
Příspěvky: 1708
Bydliště: Praha Kunratice
Jenda_84 píše:
Pro úplnost bych rád uvedl, že z nás dvou mám já toho levnějšího koníčka :D


Tak u nas je to taky tak - mozna diky tomu nam to tak dobre funguje :D Kdyz zene necham vyrobit saty za tricet, tak pak kompozit za patnact neni problem a vsichni jsme spokojeni :D

_________________
Nejlépe to nosí nad hlavou a ještě ke všemu směrem do slunce.
Nejlepší investice jsou peníze vyhozené do vzduchu.
Žádný učený ještě z nebe nespadl.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 21.06.2011 10:30 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
were píše:
zdzd píše:
Tak to čtu ženě a mám se zeptat, jak se jmenuje tvoje žena. Naše mladá nahání školu a pár týdnů už nebyla doma. Jestli prý nepřijede vdaná...


Pokud jsi nam minuly tyden nebyl na svatbe tak to nebude tvoje dcera, protoze rodice tam mela :D
Ale je to skoda, mohl jsem mit tchana modelare a chodit s nim litat :D


Aha, tak to nejsme příbuzní. Třeba někdy jindy. :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 21.06.2011 10:30 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.3.2004
Příspěvky: 2695
Bydliště: ČR
Obrázky: 2
PEO píše:
Argo22 píše:
ty ja su sice jeste mladej ale tak kdybych nekam jel tak decka s manzelkou vyslu nekam na vylet a sam si politam :D


Proto jsem se nemusel ženit a mít děcka :wink: Já preferuju být co nejvíc s rodinou,ne utíkat.Jasně,nejlepší být sám,ale toto se mi jaksi ,,příčí,, Jednou jsme rodina,tak se vším všudy.Já se ptal jak zabavíte děcka,na rady typu choď sám nejsem zvědavý :wink:


Čoveče, co se rozčiluješ? Ty ses ptal, jak to dělají ostatní, nikdo ti přece neradí. Já například chodím lítat taky sám, ostatní v rodině to jednoduše nebaví - kluci lítali trochu, když jim bylo kolem 8-10 let, ale nechytlo je to. Nemyslím si, že rodinná pohoda je dána pouze stejnými zájmy všech členů. :wink:


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 21.06.2011 10:40 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 12.4.2011
Příspěvky: 2456
Bydliště: ORLOVÁ-LUTYNĚ / Dinoletiště
Obrázky: 59
Já se nerozčiluju,nevidíš smajlíka?Tuším,že to všechno asi neskloubím dokupy :lol:

_________________
Dej blbci funkci,on vymyslí lejstro!!!
http://www.peomodel.websnadno.cz/


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 21.06.2011 10:44 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.11.2010
Příspěvky: 1250
Bydliště: Anglie, nebo Svitavy
vsechno skloubit ani nejde, je to vse o pochopeni a kompromisech, me se to tak nejak dari....nemam moc veke modely tak to co mam vetsinou vrtasy mam vsude mozne v krabicich...takze to neni videt a neprekazi to...mam zatim pritelkyni...dva roky a jsem moc spokojeny...navic budouci tchan take leta....

_________________
Nezlob se Béďo, já mám dneska špatnej den


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 106 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz