Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 22.12.2010 22:52 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.4.2007
Příspěvky: 722
Bydliště: Chrudim
mec píše:
ahoj, já jsem přímo HK, jestli máš mod 1 nebo 2 mi moc nevadí na zálet, přehodíme to jen softwarově, pružiny mi nevaděj jak jsou pro mod 2, pošli kontakt do sz, nebo se stav u jirky čápa v jinu, když to nevezme, dá ti na mě kontakt a nebo se stav v gesu na prodejně, tam jsem já. A myslí m že i kluci viz výše "Peteer" ti rádi pomůžou, známe se (jinak tě Peteere zdravím :-) a všechny "chrudimáky")


Čau Honzo.o))) taky zdravím, koukám ty sem moc nepíšeš.o)
tak kdy bude Aurora? :lol: :lol: :lol:

_________________
HITEC AURORA - EC-135 T2 Policie ČR TR 500, T-REX 700 3G, T-REX 100


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 22.12.2010 22:53 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.4.2007
Příspěvky: 722
Bydliště: Chrudim
Klidně pomůžeme to není problém, problém je jen ten mode, Honza je šikovnej na toho se můžeš spolehnout :D

_________________
HITEC AURORA - EC-135 T2 Policie ČR TR 500, T-REX 700 3G, T-REX 100


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 23.12.2010 9:40 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 20.10.2007
Příspěvky: 55
Bydliště: Hradec Králové
Ahoj, nojo, nepíšu :-), za to ty se činíš koukám :-D :-D. Člověče ty taky musíš všechno "vyprdelkovat" :-D :-D, mělo být tajemství :-D. Bude až peněženka mi řekne ano :-), snad brzy, nevím. Jinak krásné vánoce a příští rok se u vás sejdem, tak koukej poladit toho svýho "drobka" ;-).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 23.12.2010 9:50 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.4.2007
Příspěvky: 722
Bydliště: Chrudim
mec píše:
Ahoj, nojo, nepíšu :-), za to ty se činíš koukám :-D :-D. Člověče ty taky musíš všechno "vyprdelkovat" :-D :-D, mělo být tajemství :-D. Bude až peněženka mi řekne ano :-), snad brzy, nevím. Jinak krásné vánoce a příští rok se u vás sejdem, tak koukej poladit toho svýho "drobka" ;-).


Tobě taky klidné svátky, rok bez pádu :D
drobek má zimní spánek - v zimě nelétám, bojím se o serva a je mě zima na ruce (jak to děláš ty?) :lol:

_________________
HITEC AURORA - EC-135 T2 Policie ČR TR 500, T-REX 700 3G, T-REX 100


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 23.12.2010 10:53 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 20.10.2007
Příspěvky: 55
Bydliště: Hradec Králové
Jak to dělám já :-D? Hele úplně jednoduše, hezky se poholdně usadím na židli, vezmu vysílačku, připojím kabel a lítám, hlavně na večer :-D. A má to výhodu že za 3sekundy mám vždy opraveno :-D. Ne teď vážně, je to jak píšu, hlavně sim, ven vůbec, křehnou mi ruce a ztrácím cit, o rychlých pohybech nemluvě. Nemá smysl jít ven s pocitem, že s tím na 80% říznu... Na to je mi líto heliny i peněz.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 23.12.2010 11:26 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.4.2007
Příspěvky: 722
Bydliště: Chrudim
mec píše:
Jak to dělám já :-D? Hele úplně jednoduše, hezky se poholdně usadím na židli, vezmu vysílačku, připojím kabel a lítám, hlavně na večer :-D. A má to výhodu že za 3sekundy mám vždy opraveno :-D. Ne teď vážně, je to jak píšu, hlavně sim, ven vůbec, křehnou mi ruce a ztrácím cit, o rychlých pohybech nemluvě. Nemá smysl jít ven s pocitem, že s tím na 80% říznu... Na to je mi líto heliny i peněz.


asi tak, tak jsme na tom stejně, doufám že nová sezóna bude dlouhá :D těším se na tu tvou Agustu, už si na tom začal dělat?Já na EC o Vánocích, koupil jsem dremla 300, snad to dobře půjde, uvidíme

_________________
HITEC AURORA - EC-135 T2 Policie ČR TR 500, T-REX 700 3G, T-REX 100


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 23.12.2010 14:26 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 20.10.2007
Příspěvky: 55
Bydliště: Hradec Králové
No, nezačal jsem, nějak z toho nemám dobrý pocit, asi zůstane jak je... Jen nevím na co jsem vymýšlel ten naviják :-D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 23.12.2010 14:36 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.4.2007
Příspěvky: 722
Bydliště: Chrudim
mec píše:
No, nezačal jsem, nějak z toho nemám dobrý pocit, asi zůstane jak je... Jen nevím na co jsem vymýšlel ten naviják :-D


těším se až jí uvidím naživo ve vzduchu - to bude super.o) umíš s ní i maketové létat?Jaký je to rozdíl oproti normální helině? :D

_________________
HITEC AURORA - EC-135 T2 Policie ČR TR 500, T-REX 700 3G, T-REX 100


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 23.12.2010 17:01 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 20.10.2007
Příspěvky: 55
Bydliště: Hradec Králové
Jojo, lítat s ní maketově umím, ale věř že 3D je proti tomu procházka růžovou zahradou. Lítáš pomalu, pomalý přesuny, pomalý otáčení, navíc když jde do tuhýho tak nemůžeš jen tak hrábnout pro vkon aby vrtas "skočil" do bezpečí, není totiž kam pro výkon sáhnout, navíc setrvačný síly a než se to někam pohne taky chvíli trvá, ale jo, maketově zaletím a co říkali druzí (já to hodnotit nemohu), tak prý výborně, ale těžko říct, prostě zaletím souvrat, bočení čelem k sobě, ototčky na místě se stoupáním i klesáním, couvání, couvaný osmy, couvaný souvrat (v maketové míře) točení "kolem nosu", prostě něco jo. Někdy to uvidíš. Ale je to pro mě smrt, jsme naklepanej, spocenej, přistanu a skoro lehnu. Není to sranda proti 3D. Tady když s tím bouchneš, končíš, protoež to odprdne trup, není to jako opravit 3D mašinu..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 23.12.2010 18:03 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.4.2007
Příspěvky: 722
Bydliště: Chrudim
mec píše:
Jojo, lítat s ní maketově umím, ale věř že 3D je proti tomu procházka růžovou zahradou. Lítáš pomalu, pomalý přesuny, pomalý otáčení, navíc když jde do tuhýho tak nemůžeš jen tak hrábnout pro vkon aby vrtas "skočil" do bezpečí, není totiž kam pro výkon sáhnout, navíc setrvačný síly a než se to někam pohne taky chvíli trvá, ale jo, maketově zaletím a co říkali druzí (já to hodnotit nemohu), tak prý výborně, ale těžko říct, prostě zaletím souvrat, bočení čelem k sobě, ototčky na místě se stoupáním i klesáním, couvání, couvaný osmy, couvaný souvrat (v maketové míře) točení "kolem nosu", prostě něco jo. Někdy to uvidíš. Ale je to pro mě smrt, jsme naklepanej, spocenej, přistanu a skoro lehnu. Není to sranda proti 3D. Tady když s tím bouchneš, končíš, protoež to odprdne trup, není to jako opravit 3D mašinu..


no právě to je ten problém!Toho se nejvíce bojím, abych s tím hnedka napoprvé nesekl a bude to v ...... navíc když na to třeba strávím nějaký čas, vyhraju si s tím, udělám doplňky atd. :cry:

_________________
HITEC AURORA - EC-135 T2 Policie ČR TR 500, T-REX 700 3G, T-REX 100


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 23.12.2010 20:22 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 20.10.2007
Příspěvky: 55
Bydliště: Hradec Králové
Tohle je právě bohužel velké roziko u maket a každý kdo s ní jde do vzduchu si musí dobře a hodně dopředu promyslet jak bude lítat, co zaletí a atd. Navíc když jdu s maketou, jdu s ní zásadně vždy až po letu s 3D, abych byl rozlítaný a měl to v ruce. Ono si dost lidí myslí, že makety lítají ti, co nezvládli 3D, ale tak to není. Maketově zaletět, to je vééélký kumšt. Hodně lidí třeba co jsem měl možnost vidět není schopno zaletět v pomalém tempu ani klasickou osmičku, přitom se pokoušejí o akrobacii. S maketou když jdeš, prostě to musí být let na 100% jistotu, člověk si nemůže dovolit zaváhat. Jak říkám, když jdu na 3D, také se o heli bojím, ale je to proti letu s maketou procházka růžovým sadem.... Prostě je škoda rozbít x hodin práce a do nenávratna poslat trup za spoustu peněz..


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz