Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 100 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: rc
PříspěvekNapsal: ned 05.12.2010 17:45 
Mazák
Mazák

Registrován: 16.3.2008
Příspěvky: 1720
sigi123 píše:
Při -6 je třeba jinak je to jako venku bez rukavic :D .Když je okolo nuly je to ideální ale jinak je třeba přitápět :wink: .

Tak s tím nesouhlasím. Dneska jsem to zkoušel při -7 a silném větru. A supr, hned jak jsem tam strcil ruce tak jsem cítil jak se mě ruce ohřívají.
Možná to je tím, že tam mám ty náplety.
Ty nápletu můžu jen doporučit, je to úplně o něčem jiném. Ruce nepoznali, že fouká. Supr. :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 05.12.2010 17:59 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 30.9.2006
Příspěvky: 194
Bydliště: Navan, IRL
To Karas: Mohl bys prozradit, jaká je kvalita samotného zpracování toho futrálu? Já jen na co se mám připravit :D

_________________
Multiplex Cockpit SX s hack modulem DHT, Easy Glider Electro, SportWing


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 05.12.2010 18:05 
Mazák
Mazák

Registrován: 16.3.2008
Příspěvky: 1720
Damillo píše:
To Karas: Mohl bys prozradit, jaká je kvalita samotného zpracování toho futrálu? Já jen na co se mám připravit :D

Myslím, že za ty peníze je to přijatelná náhrada za Radiowarm. Materiálově to je myslím dobrý. Ale je tam jedna "zlý, nepěkná věc" Jak mrzlo a foukal, tak ten průhledný materiál jaksi zmrznul (ztvrdnul). Samozřejmě, že ničemu mi to nevadilo. Jinak každý zip, kterým se zavírá vak, je jinak dlouhý. Buď je to běžná věc nebo jim zrovna nevyšla délka. :wink:
Samozřejmě doporučuji ty náplety pořídit. Je to 100% nárůst účinnosti.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 05.12.2010 18:17 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 30.9.2006
Příspěvky: 194
Bydliště: Navan, IRL
Karas píše:
Damillo píše:
To Karas: Mohl bys prozradit, jaká je kvalita samotného zpracování toho futrálu? Já jen na co se mám připravit :D

Myslím, že za ty peníze je to přijatelná náhrada za Radiowarm. Materiálově to je myslím dobrý. Ale je tam jedna "zlý, nepěkná věc" Jak mrzlo a foukal, tak ten průhledný materiál jaksi zmrznul (ztvrdnul). Samozřejmě, že ničemu mi to nevadilo. Jinak každý zip, kterým se zavírá vak, je jinak dlouhý. Buď je to běžná věc nebo jim zrovna nevyšla délka. :wink:
Samozřejmě doporučuji ty náplety pořídit. Je to 100% nárůst účinnosti.


Tak to jsem na to vážně zvědavej :roll: Jak 18 éček není zas taková palba, ale aby to aspoň k něčemu vypadalo... No, šicí stroj mám doma, náplety taky někde vyštrachám a šít taky umím, aspoň zatím jsem to zvládal. Tak uvidím...

_________________
Multiplex Cockpit SX s hack modulem DHT, Easy Glider Electro, SportWing


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 05.12.2010 18:25 
Mazák
Mazák

Registrován: 16.3.2008
Příspěvky: 1720
Spíš si zopakuj ruční šití. Neumí si představit jak to budeš cpát skrz šicí stroj.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 05.12.2010 19:16 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 30.9.2006
Příspěvky: 194
Bydliště: Navan, IRL
Karas píše:
Spíš si zopakuj ruční šití. Neumí si představit jak to budeš cpát skrz šicí stroj.


A sakra...

_________________
Multiplex Cockpit SX s hack modulem DHT, Easy Glider Electro, SportWing


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 06.12.2010 20:51 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
googie píše:
Kde sa da kupit v CZ ten radiowarm? Kym dostanem nieco z HC bude jar.

Ano na HC je momentálně Turnigy obal vyprodaný a další naskladnění se podle toho co je tam uvedeno předpokládá cca do 60 dnů. Nicméně ten Turnigy obal se dá koupit u nás, ale za podstatně vyšší cenu než na HC viz odkaz.

Turnigy ochranný obal na vysílač
Skladem, expedice 1 den
http://www.rcheaven.cz/Ostatni/Turnigy-ochranny-obal-na-vysilac.html

Některí obchodníci (překupníci) z celého světa ten obal na HC nakupují ve velkých počtech a pak ho ze ziskem prodávají. Takže není vyloučeno, že ho opravdu budou mít skladem tak jak tam píšou. Nicméně i když píšou, že ho mají skladem, doporučuji se o tom ujistit emailem nebo telefonicky, protože pokud by to měli teprve objednávat z HC pak to nemá cenu čekat a raději si pořídit ten RAYDIOWARM.

RAYDIOWARM nabízejí třeba viz odkazy, ale doporučuji se všude nejprve zeptat a ujistit se, že jsou schopni jej pro Vás dostatečně rychle dodat.

http://www.savage.cz/cz/zbozi/raydiowarm/23725-zatepleny-obal-na-vysilac-cerny-modry-lem.html

http://www.telink.eu/en-detail-100929-zatepleny-obal-na-vysilac-cerny-sedy-lem.html

http://www.spokojeny-nakup.cz/zatepleny-obal-na-vysilac-cerny-fialovy-lem-/

http://www.model-rc.cz/?fx=filtr&key=&category=prislusenstvi&subcategory=&str=&zb=zatepleny-obal-na-vysilac&podle=&serad=&hodnoceni_ulozit=5&id_zbozi=24374


Naposledy upravil Drondys dne pon 06.12.2010 21:29, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 06.12.2010 21:04 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
Damillo píše:
Píšou 7-30 dní, takže bych to až na jaro neviděl a beztak jsou mý éra ve stavu neletuschopném. Po vánocích se teprve chystám na rekonstrukce, teď na to není moc čas...

P.S: Určitě je mají i v českých shopech, nebo na Aukru. Ale v zhledem k tomu, že v ČR nejsem víc jak 7 let mi to je celkem plat platný
:D

Přímo na HC píšou do 60 dnů viz odkaz a citace, ale 100% to jisté není a klidně se to může protáhnout i víc. :wink:

Turnigy Transmitter Glove
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=11738

Citace:
...will be available within 60 days.

Vzhledem k tomu, že ty Turnigy obaly nakupují překupníci z celého světa, tak se jistě najde nějaký obchodník (překupník) i v zemi kde zrovna jsi, ale s vysokou pravděpodobností za vyšší cenu než na HC. :wink:

Damillo píše:
Vytápění ještě zkusím pořešit, i když tady asi nebude moc potřeba :wink:

Jako bydliště máš uveden Navan v Irsku. Tam snad není pořádná zima ??? :wink:


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 06.12.2010 21:27 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
Damillo píše:
jaká je kvalita samotného zpracování toho futrálu? Já jen na co se mám připravit :D

Pokud jde o materiály, tak spodní část je ze silné koženky, boky jsou myslím z vícevrstvé látky kombinace bavlna/nylon dobře odolné proti větru i sněhu. Průhledná část je také poměrně silná. Zpracování velmi dobré, alespoň u toho mého kousku. :wink:


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 07.12.2010 0:31 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 30.9.2006
Příspěvky: 194
Bydliště: Navan, IRL
to Drondys: No jestli myslíš tu pravou českou zimu, -20°C a metr sněhu, tak ani omylem :D Tady i v zimě choděj jen v košili. Ale pravda, letos to stojí za to. Jen pro představu, celá EU zná zimní gumy, Irové neznají ani univerzály :D

Já když to objednával, tak tam bylo 7 - 30 dnů. No jak jsem už psal, letadla nejsou v letuschopném stavu, budu je dávat dohromady až po vánocích. Zatím proháním simulátor :wink:

_________________
Multiplex Cockpit SX s hack modulem DHT, Easy Glider Electro, SportWing


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 100 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz