Switch to full style
Zde budou zveřejňovány informace pro všechny.
Odeslat odpověď

klub MK RCMANIA.cz - známky na rok 2017

úte 31.01.2017 15:04

Členové modelářského klubu MK RCMANIA.cz, p.s. CZE 211,

je možno platit známky na rok 2017. Poprosím poslat na účet 2100966979 / 2010 (IBAN CZ1920100000002100966979 , BICFIOBCZPPXXX )
do zprávy pro příjemce prosím uveďte ČÍSLO SVOJÍ LICENCE, velmi mi to usnadní párování. Děkuji.

Pokud budete platit za více lidí, tak poprosím o všechna čísla nebo mi pošlete rozpis pomocí SZ.



Pro nové zájemce prosím dodržujte postup popsaný zde: Jak se stát členem MK RCMANIA.cz, p.s. CZE 211
Přílohy
DSC_0890.JPG

Re: klub MK RCMANIA.cz - známky na rok 2017

stř 01.02.2017 15:45

Znamka dorazila, dekuju.

Re: klub MK RCMANIA.cz - známky na rok 2017

stř 01.02.2017 20:30

Tome, dnes prisly, dik.

Re: klub MK RCMANIA.cz - známky na rok 2017

čtv 02.02.2017 18:14

známka přilepena.díky

Re: klub MK RCMANIA.cz - známky na rok 2017

ned 26.03.2017 9:00

ahojky
jak to vypadá se známkami na rok 2017
už jsem zaplatil
tak doufám že peníze dorazily tam kam měli
ale známka zatim neee
děkuji za informaci
roman :)

Re: klub MK RCMANIA.cz - známky na rok 2017

pát 22.09.2017 10:23

Zdravím kolegy i samotného předsedu :)

Jen mám dotaz - uvažoval jsi, Tome, třeba o možnosti vyzvednutí JIŽ ZAPLACENÝCH známek v rámci veletrhu Model Hobby 2017? Pokud se tam tedy chystáš být či zdržovat (což tak nějak předpokládám).
Platbu za známky asi ne, na to nebude čas a asi by jsi si zadělal na následné zmatky...

Já prostě jen nemám rád ten moloch ČP a tak ho z principu krmím jen když fakt musím, a pokud by to bylo schůdné či vhodné i pro Tebe - leckomu by se třeba ta možnost hodila (třebas mě - budu TAM, stejně jako moje modely na stánku KHMM :wink: )

Ber to prosím jako obecný dotaz, jinak samozřejmě nemám problém s platbou (+ poštovné nebo DONATE, přeci to nebudeš platit ze svého, že?) a standartním zasláním.

Díky a letu zdar Bayeux

PS: pokud budeš na veletrhu, stavím se Tě pozdravit a musíme pošpekulovat o tom reklamním materiálu a propagaci klubu - (minimálně) nálepky, případně nášivky, čepice, trička, billboardy :D

Re: klub MK RCMANIA.cz - známky na rok 2017

pát 22.09.2017 10:38

Projednával jsem to v pondělí na SMČR, zda se to stihne. Známky už jsou objednané (myslím, že hnědé). Osobně bych rád dával známky na MH pro klub MK RCMANIA.cz, kde určitě budu.

A rád bych měl i známky pro jiné kluby, ale to musí být podmíněno zasláním Evideční karty a zaplacení na účet SMČR a to nevím, zde se podaří realizovat.

Rád tě uvidím a zvu i všechny ostatní.

Re: klub MK RCMANIA.cz - známky na rok 2017

pát 22.09.2017 10:51

ICH BIN BLB :oops: omlouvám se všem za horlivost...

Já viděl vlákno o známkách a hned jsem si to přeložil, že už jsou nové, neuvědomíc si že ve vlákně je řeč o 2017... ne nových!
A jasně - myslel jsem známky pro členy MK RCMANIA.cz.

Nicméně ten dotaz snad tedy nebyl od věci a nemístný, ačkoliv tu vypadal že něco děěěsně tlačím - stejně jsi fundovaně odpověděl, inu - tak se pozná předseda! :!:

Tak se necháme překvapit, co a jak bude - na setkání se těší Bayeux
Odeslat odpověď