Switch to full style
Zde budou zveřejňovány informace pro všechny.
Odeslat odpověď

Re: Jak se stát členem MK RCMANIA.cz, p.s. CZE 211

úte 30.06.2020 12:19

Svaz podporuje kluby, kde jsou kroužky mládeže. Tam se rozdávají stavebnice, radia, atd. Podporují se mistrovství republiky a soustředění mládeže. Také je zde podpora reprezentace. Na všechno musí Svaz sehnat peníze a pak je může posunout dál.

Kuba78 píše:a tez ciste teoreticky - muze jeden modelat byti clenem vice klubu?
NEMŮŹE. Ze stanov: Vícenásobné členství v zapsaném spolku je nepřípustné.

Za sebe si myslím, že je to škoda a pokud se budou měnit stanovy, tak zde by to stálo za řešení. Jde hlavně o to, aby mohl jeden modelář snadno létat na více letištích různých klubů. Teď se dělá dvojí evidence "členů" a "příspěvků na sekání".

Re: Jak se stát členem MK RCMANIA.cz, p.s. CZE 211

úte 30.06.2020 12:53

dik za osvetleni Tomasi. ad dvoji clenstvi - Jestli povolit dvoji clenstvi nebo ne.. je asi vlastne jedno, pokud by treba modelar mel svoje UID, aby vlastne svaz vedel kolik je celkem modelaru a nedelalo mu pak bordel v evidenci, dvoji a vicenasobne clenstvi. Co se tyce letani na vice letistich, sam to tak praktikuji a platim poplatky na vice letistich a asi vlastne nemam ani duvod proc tam byt oficialne v klubu, pokud nebudou zase nejakym zpusobem pritahnute srouby. takze mozna to ve stanovach nejak osetrit. v odvetvi jako modelarina snad moc nehrozi velrybareni jak v politice..

Re: Jak se stát členem MK RCMANIA.cz, p.s. CZE 211

úte 30.06.2020 16:56

Existuje vůbec ještě početnější klub v republice? :DNebo v Evropě? Může být totiž lídrem ve svých aktivitách a eliminovat takto tu mou myšlenku ,, odsávání,,..Snažím se přijít na klady. Nehledám zápory. Teď je to už na něm. Takový počet členů mu už i umožňuje a zároveň, dle mého i morálně ho musí motivovat k nadstardantnim krokům a činnostem,ktere budou přínosem pro zbytek,, vesničanů,,.

Re: Jak se stát členem MK RCMANIA.cz, p.s. CZE 211

čtv 09.07.2020 14:27

Osobně se myslím, že není pobočný spolek Svazu modelářů, který by měl více členů. Odhaduji, že další v pořadí má tak cca třetinu.

A motivace to jistě je, obzvlášť pokud vidíš, že se věci daří.
https://svazmodelaru.cz/klem/2020/05/27 ... -1-1-2021/
https://svazmodelaru.cz/klem/2020/06/26 ... ince-2020/

Třeba členové klubu MK RCMANIA.cz si mohou platnost licence zkontrolovat online...

Re: Jak se stát členem MK RCMANIA.cz, p.s. CZE 211

úte 08.09.2020 15:07

Tak máme konečně v rejstříku zapsanou členskou schůzi.

V tomto kontextu jsem obnovil registrační formulář pro nové členy. Kromě několika kosmetických úprav je tam přidáno políčko:
Zde napište celé jméno a licenční číslo stávajícího člena klubu MK RCMANIA.cz p.s., který tě doporučil (Jan Novák, 211-001). Doporučení stávajícího člena klubu je dle rozhodnutí členské schůze povinné!.


Než bude někdo něco namítat, že to není spravedlivé, atd... tak rovnou píšu:
Volná registrace zde byla 4 roky, času měl každý dost.
Na přijetí za člena modelářského klubu není právní nárok.
Neváhejte a vstupte do jiného klubu Svazu modelářů.
Klidně mi napište SZ a můžeme to probrat.

Od stávajících členů očekávám, že když někoho doporučí, tak to nebudete dělat za základě emailu, ale bude to někdo kdo si doporučení zaslouží.

Re: Jak se stát členem MK RCMANIA.cz, p.s. CZE 211

pon 14.09.2020 20:24

Zdravím všechny modeláře
Zajímá mě jak lze získat doporučení pro členství když tady v okolí nikdo z vašeho klubu není (nebo alespoň já o nikom nevím)?
Rozhodně bych měl zájem.

pavkamod

pod Orlickýma horama letiště Kvasiny





Taranis E nějaké ty bublinky (Loop, MX2 ) a pak vlastní konsrukce Brave 400, Citabria a podobně.

Re: Jak se stát členem MK RCMANIA.cz, p.s. CZE 211

úte 15.09.2020 12:50

Jen v rychlosti jsem projel seznam klubů https://svazmodelaru.cz/klem/odkazy-na-kluby/ .
A co třeba Náchod??

Re: Jak se stát členem MK RCMANIA.cz, p.s. CZE 211

úte 15.09.2020 16:17

U vás mě zaujalo že se nemusí dojíždět, že lze komunikovat na dálku.

pavkamod

Re: Jak se stát členem MK RCMANIA.cz, p.s. CZE 211

úte 06.10.2020 15:52

Tak další sada průkazů jde na poštu. Vítejte v klubu.
Přílohy
DSC_1639.JPG
Odeslat odpověď