Switch to full style
Zde budou zveřejňovány informace pro všechny.
Odeslat odpověď

Mám zájem o vstup

ANO
24
45%
Zvažuji
24
45%
Čekám, zda vydrží můj současný klub
5
9%
 
Celkem hlasů : 53

Re: MK RCMANIA.cz p.s. zapsán u soudu

úte 06.09.2016 12:52

Přiznávám, že tohle jsem teď trošku zanedbával. Hodně jsem se zaměřil na svoji účast na mistrovství světa v elektroletu.
DSC_0189-001.JPG


Na spolek se vrhám....

Rozhodně mohu slíbit, že pokud někdo bude chtít vyřídit vstup do spolku na výstavě Model-hobby (6-9.10.), tak to nebude problém.

Re: MK RCMANIA.cz p.s. zapsán u soudu

úte 06.09.2016 14:17

Super.

Ona by nám bývala stačila i info :-D

Re: MK RCMANIA.cz p.s. zapsán u soudu

úte 06.09.2016 20:38

Hurá tak se to snad už konečně rozběhne :) Chtělo by to tedy dotáhnout do konce. Dát do kupy nějaké tiskopisy a dořešit formu celé registrace jednotlivých členů i pro nás vesničany :lol: co se moc po světě nepohybují.

Re: MK RCMANIA.cz p.s. zapsán u soudu

pát 09.09.2016 21:12

TomasC píše:Na spolek se vrhám....

Rozhodně mohu slíbit, že pokud někdo bude chtít vyřídit vstup do spolku na výstavě Model-hobby (6-9.10.), tak to nebude problém.


Zajdu se podívat.

Re: MK RCMANIA.cz p.s. zapsán u soudu

čtv 30.03.2017 19:43

Chtěl bych se zeptat na pojistku pro členy RCMK.Četl jsem smlouvu a zdejší příspěvky ale nemám na tyhle věci moc mozek.Vypisujete zde lítací plochy a časy na dlouhou dobu dopředu,protože se pak pojistka vztahuje i na běžné lítání jako by to byla organizovaná činnost? Možná se ptám blbě ale nevím jak dotaz formulovat. Přemýšlím o nějaké pojistce jen pro případ kdyby náhodou (můj model někoho zraní,něco poškodí).Je pojistka MKrcmania to co hledám?

Re: MK RCMANIA.cz p.s. zapsán u soudu

pát 31.03.2017 12:37

Osobně se domnívám, že tím, že se napíšou plochy do seznamu a ty budeš v době incidentu členem jsou požadavky pojistky plně splněny.
Ale zcela na rovinu přiznávám, že jak se zachová pojišťovna při případném plnění nevím a tvrdit cokoliv jiného by nebyla pravda. Vím, že plnění proběhli a nebyl s tím problém. Ale každá událost je jiná.

Já osobně mám jen tuto pojistku a spím v pohodě.

Re: MK RCMANIA.cz p.s. zapsán u soudu

čtv 18.05.2017 0:03

Je možno nahlásit více ploch, na kterých se budu víceméně pohybovat, na celý rok?

Konkrétně mám na mysli naše klubové letiště MDK Pohořelice a spřátelená letiště Otrokovice-Bělov a LMK Halenkovice.
Všechny tři jsou ofiko modelářské plochy a mám je téměř na dohled - můžu se tam zastavit i třeba cestou okolo a v té chvíli bych nestihl nahlásit aktivní pohyb na ploše - tréning...

Re: MK RCMANIA.cz p.s. zapsán u soudu

pát 26.05.2017 11:21

Nevidím problém v nahlášení více ploch.

Re: MK RCMANIA.cz p.s. zapsán u soudu

ned 28.05.2017 21:26

Tome, co tak trika - logo RCmania a číslo klubu? Byl jsem na Chroustšou a nahlásili jsme se (já a syn) jako členové modelářského klubu 211 RCmania a všichni se divili co to jako že je... :lol:

Re: MK RCMANIA.cz p.s. zapsán u soudu

pon 29.05.2017 0:06

Jestli jsi jim to vysvětlil, tak přibudou další členové :-)

Re: MK RCMANIA.cz p.s. zapsán u soudu

pon 10.07.2017 19:46

jyrry píše:Tome, co tak trika - logo RCmania a číslo klubu?

Bylo by fajn kdyby se něco vytvořilo. Klub má skoro sto členů tak by toho mohlo být víc. Třeba jen takhle jednoduše.
Přílohy
MK rcmania logo.png

Re: MK RCMANIA.cz p.s. zapsán u soudu

úte 24.10.2017 10:27

Též lobuji za nějaké samolepky a propagační předměty klubu, nebo třebas jen sekci s odkazy nějakých "oficiálních" log, nápisů a potisků MK RCMANIA.CZ
(přidat by šla i sada pro licenční čísla CZE 211-... ve velikosti dle pravidel, bylo by na libovůli každého použít-nepoužít).

Pak jistě není pro každého problém spáchat si samodomo či vlastními cestami nálepky, obtisky, potisky, výšivky, airbrush, billboard...
Přeci jen chápu, že zaštítit tuhle akci s nejistým odbytem (byť s průzkumem poptávky) a časovým horizontem sebere čas a nervy, a obého je lépe využít ve vlastní dílně ve vlastní prospěch.

Tak co kdyby jsme společně v rámci "grafici všech zemí, spojte se!" zkusili nahodit nějaké návrhy? Platí zvláště pro zručné grafiky a počítačové neanalfabety... Výchozí prvky jsou jasné (logo RCmania + číslo klubu).
Můžeme udělat konkurz, nebo finální oficiální podobu direktivně určí náš předseda, viď Tome?
Je skoro po sezoně a než se jaro zeptá, co jsme dělali přes zimu - kousek času tomu dát můžeme... Též se rád připojím návrhem!

BTW - nevypadl "náš" klub ze seznamu klubů na webu Svazu modelářů? Asi jen ouřednickej šiml pokulhal, snad nás nevyloučili, že jsme moooc dobří! :wink:
http://svazmodelaru.cz/klem/odkazy-na-kluby/

Re: MK RCMANIA.cz p.s. zapsán u soudu

úte 24.10.2017 14:04

Díky za doplnění. Při přechodu na nový web jsme nějak vypadly. Zařízeno.

Propagační předmět.

No je ideální chvíle. Šlo by to to přidat ke známce na rok 2018.

Re: MK RCMANIA.cz p.s. zapsán u soudu

ned 29.10.2017 18:33

Třeba nášivku?
;-)
Odeslat odpověď