Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1399 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 94  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: úte 27.09.2016 19:37 
Mazák
Mazák

Registrován: 31.8.2014
Příspěvky: 915
Obrázky: 0
mouchanek: Presne tak rozmýšľam aj ja ako píšeš... :) Určitú skupinu ľudí si Karma nájde..

Ale mňa nie ako som písal aj v téme o Karme.. Mám všetko ostatné čo karma ponúka a chcem už len novú koptéru a tá teraz bola predstavená :D

DJI Mavic kúpim len čo príde do EU na trh :D Len ešte uvidíme ako sa to bude správať vo vetre kde Phantom (ťažší) to ustojí či Mavic neodfúkne :D ale on sa vráti! :D


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: úte 27.09.2016 20:09 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 12.4.2014
Příspěvky: 235
hlavně ať je to do vánoc v prodeji, ať stihnu polétat a v lednu šup na dovolenou a rovnou celé to bude v příručáku s ostatními věcmi :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: úte 27.09.2016 20:11 
Mazák
Mazák

Registrován: 31.8.2014
Příspěvky: 915
Obrázky: 0
mouchanek píše:
hlavně ať je to do vánoc v prodeji, ať stihnu polétat a v lednu šup na dovolenou a rovnou celé to bude v příručáku s ostatními věcmi :)

na amazone https://www.amazon.com/dp/B01LZ8QTSU?m= ... etail_page oficiálny shop dji, píšu "Get it Oct. 18 - 26. Choose this date at checkout. " azda koncom novembra sa to už bude u nás predávať.

edit: nech to letí 20 min vo vzduchu.. kúpim rovno "balík Combo" + 2 batérie naviac = 1hod čistého letu.. spokojne 8)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: úte 27.09.2016 20:51 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2013
Příspěvky: 4186
Bydliště: Pod Slavkovským lesem...
Obrázky: 75
Blog: Zobrazit blog (10)
jio píše:
A navíc to řeší i další problém - dosah. ;-)
Problém čeho ? Takový dosah, byť tedy ne úplně takový, ale již velmi dlouhý, mají již řady s LightBridge, tj. P3, a P4 ještě dále... V USA se s P4kami běžně lítá i více jak 5 km (!)

Upozorňuji, že dosah, který jsem popsal, byl z RCG testu, tzn. z nastavení LB Mavicu pro FCC normu, v Evropě pro CE to bude opět znatelně méně, právě jako u Phantomů. To se ale dá řešit počínaje pasivními extendery na antény, konče SW hackem, který umí použít více kanálů a zvýšit výkon na RC i letadle, tak jako v FCC nastavení...

_________________
Ptaak 2 (Phantom 4 HDMI Mode) | FS Dominator HD2 | MarcoPolo Locator |


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: úte 27.09.2016 21:15 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2003
Příspěvky: 7424
Obrázky: 1
Blog: Zobrazit blog (25)
Hmmm dosah...silně relativní věc.
Tyhle mašinky (mavic)..jsou na natáčení a tam mi dosah přijde víc než dostačující. Pokud chci adrenalin..postavím si mašinku sám,kde dosah výrazně překračuje možnosti všech Phantomů, ale VTX je samozřejmně nelegální..., ale koho sere,že to vysílá na 1W..že ? :-) :-) :-)


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: úte 27.09.2016 21:42 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 12.4.2014
Příspěvky: 235
já třeba s Phantomem letěl max 600m, soused letěl 1200m a to jsem čuměl a představa 3km natož 7km je pro mne úplně za hranicí asi, ale třeba se mi ta hranice někde v pustině otevře :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: úte 27.09.2016 21:53 
Mazák
Mazák

Registrován: 14.7.2011
Příspěvky: 705
Bydliště: okr. Prievidza
Obrázky: 33
Páni, tak ja žasnem, ešteže som tú P4 nekupoval , musím to tu lepšie sledovať ... :!:


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: úte 27.09.2016 22:55 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2013
Příspěvky: 4186
Bydliště: Pod Slavkovským lesem...
Obrázky: 75
Blog: Zobrazit blog (10)
Antone,
ono to mozna bude tak, ze za dalsi 6 mesicu nekdo prohlasi "jeste, ze jsem si nekoupil toho Mavica, a pockal na tu P5" :D
Na P5 se usilovne pracuje...

Mimochodem
"DJI Phantom 5 is one of the most awaited flying drone in the year 2017 - will be one of the most advanced Drone you will ever see.

DJI Phantom 5 will have some of the awesome features such as flight time of more than half an hour, already the flight time of DJI Phantom 4 is 28 minutes, so we expect the flight time to be extended by at least 10 to 15 minutes in the DJI Phantom 5.

Coming to the camera, it will have the most advanced the camera mounted on the drone with capabilities of capturing 4K videos in 30 frames per second and slow motion videos of 240 frames per second in full HD quality (1080p). The camera will also have the most stable gimble to capture the smooth video even at a speed of 50 kilometres per hour.

The anti collision feature which was introduced in DJI Phantom 4 will be improved in the next version of the drone, the DJI Phantom 5 will have more sensors so that it can use the artificial intelligence to avoid the obstacles in the more advanced way.

DJI Phantom 5 will also have multiple flight mode so that you can use different modes in the different situations. If you are relying on GPS, then you can use tapfly, activetracking, intelligent flight modes and if you don’t want to use GPS, then you can use of sports mode so that you can flight the Drone at a speed of 90 kilometres per hour.

It will also have a advance the remote control and when connected to the iPhone, iPad or any android mobile device, you can watch the live view of the drone camera in full HD.

Also another great feature of DJI Phantom 5 according to the rumors, it will have the controlling range of more than 5 miles, that’s more than 7.5 kilometers
..."

_________________
Ptaak 2 (Phantom 4 HDMI Mode) | FS Dominator HD2 | MarcoPolo Locator |


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: stř 28.09.2016 6:02 
Mazák
Mazák

Registrován: 31.8.2014
Příspěvky: 915
Obrázky: 0
Ja som čakal na P5 ale pôjdem do Mavicu :) Samozrejme, každý nový výrobok bude lepší než ten starý vo svojej kategórií.. treba s tým počítať a čakať donekonečna na nový stroj kedy vyjde je blbosť, nikdy si to človek nekúpi...

Mavic pre to, že je malý, skladný oproti P4 (zrejme aj P5 ak si zachová svoj tvar) a do batohu (LowePro) kde som mával P2 mi vojde aj zrkadlovka, statív manfortto befree, ručný gimbal a určite aj Mavic :D to bude 6in1 :D Kufor z P2 upravím na bezpečné prenášanie a uskladnenie spomínaných vecí..

Čiže samé plusy.. azda to tak aj bude ako to vyzerá pekne.. a s doletom s P2 max 1300 m (zopárkrát) som lietal a pri Mavicu stačil by mi dolet do 1000m.



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz


Naposledy upravil DominikVF dne stř 28.09.2016 7:53, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: stř 28.09.2016 7:24 
Mazák
Mazák

Registrován: 31.8.2014
Příspěvky: 915
Obrázky: 0


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

Tá kamera s gimbalom je miniatúrna.. Vo videu vyzerá, že lietal vo vetre..



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

Mavic mi pripomína hlavu žraloka :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: stř 28.09.2016 9:06 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 18.8.2005
Příspěvky: 4945
Bydliště: Šternberk, ČR
Obrázky: 0
gardenroute píše:
Problém čeho ? Takový dosah, byť tedy ne úplně takový, ale již velmi dlouhý, mají již řady s LightBridge, tj. P3, a P4 ještě dále... V USA se s P4kami běžně lítá i více jak 5 km (!)

Asi jsi neviděl to video. Borci nastoupí v parku, pak letí mezi skálami, pak mezi stromy v pralese a furt řídí včetně perfektního přenosu obrazu. Pak je to jiná dimenze než těch 5km u P4 a podle DJI už neplatí asi fyzika a řídí to snad přes satelit či co ...
Nic proti tomu, fandím jim a nebýt jich, tak asi dnes není technika tam, kde je, ale toto už je trochu příliš a výsledkem budou očekávání, které tam být nemohou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: stř 28.09.2016 9:23 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 3.9.2016
Příspěvky: 137
Bydliště: Brno
Tady Tiro, tady Tiro, zdravím všechny,
chlapci jenom tak naznačte za kolik se budete zbavovat svých P4? :lol: No a kdyby bylo nejhůř já bych Vám potom střelil toho svýho P3St :lol: .
Kurňa škoda, že nám nepřidali na tom důchodu místo 300,- 3000,- :lol:
No nicméně to co jsem zřel o tom Mavicu tak to je teda bomba.
Zdravím všechny Tiro


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: stř 28.09.2016 9:47 
Mazák
Mazák

Registrován: 31.8.2014
Příspěvky: 915
Obrázky: 0
To je masaker toto čo vopchali do toho malého čuda.. Pre porovnanie veľkosti oproti P4...




Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz


P4 sa začínajú objavovať na bazoši :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: stř 28.09.2016 9:54 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 3.9.2016
Příspěvky: 137
Bydliště: Brno
P4 sa začínajú objavovať na bazoši :D[/quote],

Zdar,
budu to bedlivě sledovat... :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: stř 28.09.2016 10:12 
Mazák
Mazák

Registrován: 31.8.2014
Příspěvky: 915
Obrázky: 0
Ešte pridávam odkaz na článok niečo sa tam popísalo a porovnávalo.
http://smartwear.sk/dji-mavic-pro-kompatkny-dron-dji/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1399 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 94  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz