Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1399 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 94  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: čtv 15.03.2018 18:00 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 31.7.2016
Příspěvky: 280
Bydliště: Brno-venkov, Jih.
Prej je na vině Android 7 .
Každopádně 3 den testování a dnes všechno fungovalo jak má. Nechápu. Jenom v Litchi, ale vse ok. Mě se první den odpojoval i vysílac od Mavica, druhý den jen telefon a dnes bylo vše ok. Stejné místo, stejný hardware.

Jediná možnost je, že první den bylo sluníčko a skoro bezvětří a měl jsem plán něco točit a dnes foukalo 20k/hod, slunce nikde a byl to jen test. Takže mi to Mavic dělá schválně, nic jinýho mě nenapadá :D

_________________
Mavic pro, Funtic 2, Venus 3d pro, Funcub 1400, Flite test mini Arrow, Eachine Fury Wing, ASW 28.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: čtv 15.03.2018 18:30 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 9.2.2016
Příspěvky: 106
nemyslim si, že je na vině android 7. V xiaomi mi běží taky a mavic lítá bez problémů. Na vině je podle mě FW. Zkus downgradovat na verzi 100.
Dneska sem zkoušel novou patchnutou verzi GO4 22 a mavic fugnuje bez problémů i s ní.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: čtv 15.03.2018 18:37 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 31.7.2016
Příspěvky: 280
Bydliště: Brno-venkov, Jih.
Proto i přemýšlím i xiaomi nebo huawei jen na lety. Když jsem míval huawei mate 6 tak to bylo super. Pak sem přešel na samsunga. Ten mi sice vyhovuje víc, ale na lítáni je to trága. Na huawei mi jeli souběžně litchi i GO4. Na samsungu ne. Známej s Lenovem taky v pohodě oba programy a za letu může přepínat mezi nimi.

_________________
Mavic pro, Funtic 2, Venus 3d pro, Funcub 1400, Flite test mini Arrow, Eachine Fury Wing, ASW 28.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: čtv 15.03.2018 18:57 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 9.2.2016
Příspěvky: 106
na xiaomi je souběh obou programů takovej ošemetnej.Oficiálně to nefunguje, já to rozchodil tak, že sem nejdřív instaloval litchi (to následně vyžaduje připojení na internet pro nějakou synchronizaci se servrem DJI, netušim proč) a teprve potom nainstalil patchnutou GO4. Před přepnutím se ale musí vždycky vytáhnout kablík z telefonu a znova zastrčit aby vyběhla hláška kterou apku vybrat pro ladění USB.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: pát 16.03.2018 7:45 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 14.3.2018
Příspěvky: 7
Ahoj všichni jsem tady nový a proto se předem omlouvám pokud to sem nepatří.Minulý týden jsem pořídil svou první koptéru Mavic
Pro.Bohužel mám hned od začátku problém.
Do dnešního dne se mi nepodařilo Mavica vůbec rozjet a to pravděpodobně proto že při připojení telefonu se stroj vůbec nespáruje
s programem (DJI GO4 hlásí disconnect,Litchi odpojeno).Mám telefon Samsung Galaxy S8 ale zkoušel jsem to i s jinými telefony a
je to stejné.FW v ovladači i dronu jsem nainstaloval poslední verzi.
Jsem z toho dost frustrovaný protože s dětmi mohu na vcelku draho hračku jenom koukat.Všem velice děkuji za jakékoliv oznatky
popřípadě rady (létal bych až bych brečel :).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: pát 16.03.2018 8:43 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 9.2.2016
Příspěvky: 106
Jak jsem psal už vejš, skus downgradovat FW na verzi 100 (to je asi nejstarší na kterou to jde bez "hackování"). A zkus použít případně jinej USB kablík (strč ho do USB konektoru co je zezadu ovladače, ne toho zboku). A místo origo GO4 stáhni patchnutou verzi od Borise.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: pát 16.03.2018 8:49 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 14.3.2018
Příspěvky: 7
Díky za reakci.Ty kabely jsem zkoušel a nic.Ještě se možná hloupě zeptám,k prvnímu nastartování Mavica potřebuji telefon a DJI GO4
potažmo Litchi?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: pát 16.03.2018 8:57 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 7.7.2011
Příspěvky: 111
Bydliště: Malacky
to harkonen

Tiez som nedavno "aktivoval" noveho MP a nedarilo sa ... nainstaluj si GO4, prepni MP aj mobil do WIFI modu a sparuj po WIFI. Aplikacia si MP ulozi a potom uz v pohode v normalnom rezime s vysielacom :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: pát 16.03.2018 9:05 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 14.3.2018
Příspěvky: 7
To i30

Díky za radu tohle řešení mně nenapadlo.Vyzkouším a uvidíme.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: pát 16.03.2018 10:08 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 9.2.2016
Příspěvky: 106
ještě taková blbá poznámka - v telefonu máš povolený ladění USB ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: pát 16.03.2018 10:39 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 14.3.2018
Příspěvky: 7
Abych se přiznal tak nevím v nastavení USB jsem se nevrtal.Můžeš mi to nějak blíž popsat?
Díky moc.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: pát 16.03.2018 11:00 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 9.2.2016
Příspěvky: 106
aha, tak myslím, že sem odhalil tvuj problém :-D někde si vygůgli, jak se v samsungu zapíná režim pro vývojáře a v něm pak musíš zapnout ladění USB. Pak když připojíš vysílač, tak by ti měla vyběhnout hláška jakou apku chceš použít pro ladění (GO4 nebo litchi) a po potvrzení se ti teprve spojí telefon s vysílačem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: pát 16.03.2018 11:12 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 14.3.2018
Příspěvky: 7
To Labrava
Díky za další radu jdu na to a uvidíme.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: stř 21.03.2018 16:08 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 31.7.2016
Příspěvky: 280
Bydliště: Brno-venkov, Jih.
Tak jsem nainstaloval dji go4 verzi 4.1.22 s českym překladem na radu od Lubravy. Jsem maximálně spokojen. Aplikace stabilní a všechno funguje jak má. A ta čeština taky potěší. Díky Lubravo.

_________________
Mavic pro, Funtic 2, Venus 3d pro, Funcub 1400, Flite test mini Arrow, Eachine Fury Wing, ASW 28.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: stř 21.03.2018 18:13 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 9.2.2016
Příspěvky: 106
Neni zač, poděkovat je třeba hlavně Borisovi za tu práci s patchem :-) Ať to lítá!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1399 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 94  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz