Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1399 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 94  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: čtv 19.10.2017 16:39 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.8.2010
Příspěvky: 921
Bydliště: SK
Myslis zrejme toto nastavenie v Mbps cize tok


Přílohy:
Screenshot_20171019-174037.jpg
Screenshot_20171019-174037.jpg
[ 38.65 KiB | Zobrazeno 2458 krát ]


_________________
DJI Phantom 4pro, DJI Spark, DJI Mavic pro
Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: čtv 19.10.2017 17:54 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 1.11.2012
Příspěvky: 260
Bydliště: P 5 Košíře
MarkAurel píše:
Myslis zrejme toto nastavenie v Mbps cize tok

Jo,ale to jen ukazuje,nastavit se to nedá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: pát 20.10.2017 9:30 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 8.1.2004
Příspěvky: 133
Bydliště: Praha
Obrázky: 0
Taky mám problémy s vypadáváním signálu. Začínám mít podezření na kablik od vysílače k telefonu. Už jste ho někdo měnil?


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: pát 20.10.2017 10:23 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.8.2010
Příspěvky: 921
Bydliště: SK
Signalu do telefonu teda tel sa odpaja alebo signalu ovladac-koptera.
Kablik odskusaj hociaky funkcny otg ja pouzivam toto


Přílohy:
20171020_112345.jpg
20171020_112345.jpg
[ 40.75 KiB | Zobrazeno 2391 krát ]


_________________
DJI Phantom 4pro, DJI Spark, DJI Mavic pro
Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: pát 20.10.2017 14:18 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 8.1.2004
Příspěvky: 133
Bydliště: Praha
Obrázky: 0
Já vím, už jsem právě zkoušel klasický USB kabel (ne ten krátký z boku) a problém jsem nezaznamenal, ale zatím jen dva lety, to je brzy na hodnocení


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: sob 04.11.2017 10:12 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 1.1.2016
Příspěvky: 20
Zdravím,do Mavica jsem stáhl poslední verzi firmware a občas mám problém s připojením modelu k vysílačce.Píše,že se nemůže propojit.Zapínám nejdřív ovladač a pak stroj.Když restartuji telefon ta připojení občas najede.Když zapínám na telefonu apku DJI mám dvě volby 1: nabijení 2 :přístup do telefonu ,jakou volbu dáváte.Já přístup do telefonu.Má někdo poslední firmware a poradil by?
Předem děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: pon 06.11.2017 13:01 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 1.11.2012
Příspěvky: 260
Bydliště: P 5 Košíře
MirasQC píše:
Zdravím,do Mavica jsem stáhl poslední verzi firmware a občas mám problém s připojením modelu k vysílačce.Píše,že se nemůže propojit.Zapínám nejdřív ovladač a pak stroj.Když restartuji telefon ta připojení občas najede.Když zapínám na telefonu apku DJI mám dvě volby 1: nabijení 2 :přístup do telefonu ,jakou volbu dáváte.Já přístup do telefonu.Má někdo poslední firmware a poradil by?
Předem děkuji.

spis koukej v telefonu. A co rezim ladeni USB,neukazuje se ? Kdyz pripojim zapnuty ovladac k telefonu,zepta se na zapnuti ladeni a jestli chci DJI nebo Litchi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: stř 15.11.2017 12:48 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 13.12.2016
Příspěvky: 35
https://m.dji.com/product/mavic-pro-alp ... d=66183091


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: sob 18.11.2017 17:24 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 17.4.2016
Příspěvky: 76
Asi jen barva.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: pon 27.11.2017 17:47 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.8.2010
Příspěvky: 921
Bydliště: SK
Nasiel sa Mavic v Prahe na budove


Přílohy:
Screenshot_20171127-174823.png
Screenshot_20171127-174823.png
[ 232.16 KiB | Zobrazeno 1618 krát ]


_________________
DJI Phantom 4pro, DJI Spark, DJI Mavic pro
Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: pát 01.12.2017 21:37 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 31.7.2016
Příspěvky: 280
Bydliště: Brno-venkov, Jih.
Máte někdo zkušenost s DJI Mavic 8331 Low-Noise Mavic (golden)?
Vrtule co snžují hluk a zvyšují dobu letu, prej?

_________________
Mavic pro, Funtic 2, Venus 3d pro, Funcub 1400, Flite test mini Arrow, Eachine Fury Wing, ASW 28.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: stř 06.12.2017 19:25 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 9.2.2016
Příspěvky: 106
Ahoj, jsem fungl nový majitel mavica a RC znovuzelenáč (kdysi před 20 a více lety jsem zkoušel lítat s letadlama). Mavica jsem pořídil hlavně kvůli filmování na expedicích, ale i to jen tak poletování mě celkem chytlo :-) Bohužel už při prvním letu se vyskytly dva problémy. Jednak stejnej problém jako uvádí naposledy lukinn (vypadávající obraz na telefonu) a jednak hláškou na vysílačce (sys err check app). Ten druhej problém vygeneroval nakonec ještě třetí problém :-) Šlo o to, že aplikace hlásila jednak problém s nekompatibilitou FW v mavicu a ve vysílači (což dost nechápu jak je možný, hned po vybalení z krabice jsem to přes DJI Assistent upgradoval na nejnovější verzi). A jednak s tím že nejsou zkalibrovaný senzory proti nárazu. Jenže v dji go 4 mi zkalibrovat nešly (psalo to že je moc světla, nebo špatný podklad...) a když jsem zkusil kalibrovat přes PC, tak to zas vyhazoval frame error ještě před zpuštěnim kalibrace (to je ten třetí problém :-) ). Nicméně pročet jsem za včerejšek a prakticky celou noc spoustu textu v angličtině i češtině, koukal na různý videa a zkusil všechno možný, vč. downgradu dji go 4 (což se mi ani jednou s žádnou verzí nepovedlo - vždycky instalace zkončila ve chvíli, kdy se začly stahovat nějaký externí zdroje a nestáhlo se nic). Nakonec jsem nainstaloval opět nejnovější verzi končící číslem 18 a ráno zkusil zase kalibraci senzorů přes ní venku na zahradě a konečně se to chytlo a senzory jsou zkalibrovaný. Vzápětí na to se mi nějak podařilo i taky přes aplikaci srovnat verze FW v rádiu a mavicovy, takže i ta hláška o nekompatibilitě zmizela. Nakonec jsem nainstaloval i Litchi a šel dnes na druhý pokus s lítáním. A tim se vracím zpět k "lukinnovu" problému - bohužel i dneska přesto, že signál dle čáreček je plný, video v telefonu se seká, kostičkuje, fialoví a zelená. V dji go 4. V litchi je to významně lepší, ale ne bez chyby. Vzhledem k tomu že lítám v okruhu cca 100m uprostřed přírody na louce mezi lesama, rušení by tam snad nemělo bejt. Zkoušel jsem měnit kablíky, kterýma je připojený telefon, ale nepomohlo to. V dji go je FPV let naprosto vyloučený a filmování prakticky taky, protože než na obrazovce zareaguje změna úhlu kamery tak je úplně jinde... V litchi to sice jakš takš jde, ale i tak to není žádná hitparáda a navíc jsem tam třeba nerozchodil funkci follow me (nebo track me), která bude pro mě poměrně důležitá a kvůli který jsem víceméně mavica kupoval. Jistě vás napadne, že by za problémem moh být telefon. Ten jsem koupil nový jen k tomudle účelu. Je to sice "noname", ale parametrově by měl určitě dostačovat (2GB RAM, 16GB paměť, 1.3 GHz čtyřjádro, android 7). Telefon je čistej, nic v něm neběží, režim letadlo (ani v něm neni simkarta). Bohužel nejsem v adroidu zběhlej, jsem dost konzerva a na volání používám starej c702 sony ericsson :-D tak nevím co s tim. Jestli někoho z vás napdne nějaká rada, budu vděčný.
Netušíte prosím někdo?

EDITa: ještě jsem zapoměl napsat, že video neukládám v telefonu (což by ho asi mohlo zpomalovat)


Naposledy upravil Labrava dne stř 06.12.2017 20:08, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: stř 06.12.2017 19:51 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.8.2010
Příspěvky: 921
Bydliště: SK
Podla mna je problem prave telwfon ktory nema vykon na spracovanie videa, skus v appke vypnut video cache pripadne znizit objem prenosu videa v Mbps

_________________
DJI Phantom 4pro, DJI Spark, DJI Mavic pro


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: stř 06.12.2017 20:13 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 9.2.2016
Příspěvky: 106
zrovna jsem psal editu :-) videa do telefonu neukládám právě vůbec. Specifikace telefonu je zde https://mobilni-telefony.heureka.cz/ouk ... e/#section


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: stř 06.12.2017 20:18 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 31.7.2016
Příspěvky: 280
Bydliště: Brno-venkov, Jih.
Je tvůj telefon v seznamh kompatibilních zařízení? Telefon je achylova pata. Ani se Samsungem s7 jsem to neměl bez problému a ten má daleko lepší parametry.

_________________
Mavic pro, Funtic 2, Venus 3d pro, Funcub 1400, Flite test mini Arrow, Eachine Fury Wing, ASW 28.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1399 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 94  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz