Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 939 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 59, 60, 61, 62, 63
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom 4
PříspěvekNapsal: čtv 28.09.2017 19:26 
Mazák
Mazák

nalétáno na každé do 30ti cyklů. Zacházím s tím jako se vším co mám a to je naprosto v bavlnce.
vypadá to podobně, jen to mám menší. a na foru DJI to mění. Na kapacitu zárzuku chápu, ale tohle je vada materiálu. nejsem jediný. Kdžy jsem ho kupoval toto tam nebylo (z druhé ruky). Vždycky zobáčky pouštím až když je baterie na místě a nenechávám je cvaknout.
https://forum44.djicdn.com/data/attachment/forum/201604/21/032711e5bjrzhzor00j5r0.jpg

PříspěvekNapsal: pát 29.09.2017 9:17 
Nováček serveru
Nováček serveru

Mám to úplně stejně, ale nijak to neřeším.
http://jpeg.cz/obrazek/uPZi

PříspěvekNapsal: pát 29.09.2017 21:03 
Mazák
Mazák

mě takovýhle drobnosti pijou krev :-) Takže to zkusím po jedné dát na reklamaci do Alzy, protože dle webu dji to mění

PříspěvekNapsal: sob 30.09.2017 11:56 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Hmm oni to jsou vsechno drobnosti, ze kdyz te postihnou vsechny najednou muzes to vyhodit :D, to jsem zvedav co mi popraska ted :(, fakt premiove zbozi od Dji... Jinak to asi meni, kdyz mi vymenili celej trup.

PříspěvekNapsal: sob 30.09.2017 12:06 
Mazák
Mazák

jsem trochu rozhořčen našel jsem i drobné prasklinky na podvozku . chjo. Musím říct že zlatá 3ka

PříspěvekNapsal: pon 02.10.2017 19:42 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Kolegove, muzete mi prosim napsat vase realni dosahy u P4 co se tyce vzdalenosti? Jsem z toho jelen, na zahranicnich forech a i YT videich nekdo uleti 1200m a jiz video signal se straci, nekdo zase da v pohode 2500m a vice bez vypadku.
Je jasne ze zalezi na tom kde se lita, jestli je nejake ruseni, stromy atd..ale i tak by mne zajimali vase dosazene vzdalenosti za idealnich podminek. (a klidne i za tych podminek spatnych)
Jen nech vim kolik je takova ta bezpecnosti vzdalenost. (ano vim ze se musi letat na dohled:)
Samozrejme i na tych zahranicnich forech a videich se jednalo o CE mod.

PříspěvekNapsal: pon 02.10.2017 20:16 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Presne jak pises :) zalezi na terenu. Kdyz to vytahnes nekde u Kolina na rovine kde za pekneho pocasi vidis 100km...tak poletis 6km, ale jednak by se to nemelo a hlavne je to podle mne k nicemu, mne vzdy stacilo do 500m, pak uz stejne clovek resi jestli se v poradku dokaze vratit, nebo jestli to nekam neposle atd...

A co se tyce puklin ani nemluvit :( , nez jsem to poslal na tu reklamaci, nasel jsem jich taky vic, takovych mini vlasecnych i u nohou v zeslabenych castech, je to des, pocitam, ze casem se opet stejne objevi

PříspěvekNapsal: úte 03.10.2017 8:13 
Nováček serveru
Nováček serveru

Moj rekord je 5.500 m. Start na mensom kopci, let ponad neobyvanu oblast (lesy), oblast bez elektrickych vedeni, vysielacov, jasne pocasie, slaby vietor. Ziaden problem so signalom ani s prenosom videa. Phantom zavelil na navrat pre slabu bateriu (nevzlietal som so 100 %). Myslim ze dosiahnut 6 km nebude problem. Inokedy vsak prve vypadky signalu nastali uz po 3 km (nad oblastou s viacerymi vedeniami elektrickeho napatia ...). Tych veci ktore rusia signal je strasne vela, niektore viac ine menej a zalezi na ich kombinacii. Vseobecne mozno povedat, ze najlepsi signal je nad neobyvanymi oblastami bez vysielacov, elektrickych vedeni a za pekneho jasneho pocasia, idealne po prechode studeneho frontu, ked sa ovzdusie vycisti a je dobra vyditelnost.

PříspěvekNapsal: čtv 19.10.2017 11:50 
Mazák
Mazák

poslední dobou se mi stává, že když vzlítnu, padne mi gimbal doleva a natočí se . po chvilce se srovná. Reklamace? nebo je to nějak řešitelné

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 939 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 59, 60, 61, 62, 63