Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 991 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 67  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom 4
PříspěvekNapsal: stř 09.08.2017 9:59 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 26.11.2012
Příspěvky: 20
Bydliště: Náchod
S omezením na 30m jsem se v praxi nesetkal. Mám připojený tablet, který nemá SIM takže jsem prakticky v režimu Letadlo stále a létám bez omezení. O víkendu 300m výšky jako prd. Na DJi jsem zaregistrován normálně s českým mailem. To omezení - tipoval bych na nějaký problém v registraci. Zkoušel jsi zaregistrovat se na jinou mailovou adresu...třeba českou...?

_________________
Phantom4/FW 02.00.0106/App 4.1.5 build 2025485/RC 1.9.2/Huawei media pad M2 wifi 32/3GB / Xperia XA


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom 4
PříspěvekNapsal: stř 09.08.2017 10:47 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 6.11.2016
Příspěvky: 66
Bydliště: Brdy
Hmm nevim, jsem zaregistrovan na email u googlu teda gmailovou adresu, nevim.jestli to muze mit vliv, ale taky jsem s tim nemel problem, dokud jsem lital s Ipad Air, kde taky nemam vlozenu sim, jen doma wifi, a obcas kdyz jsem byl v terenu, jsem vytvoril apwifi na telefonu a tablet pripojil kuli nacteni map, ale to omezeni se mi stalo vcera poprve a to s androidim telefonem Huawei na Litchi, kde jsem zkousel provoz s VR brylemi. Coz mne vubec nenadchlo, dle ocekavani, je tam hrozne to rozliseni pixel mrizka, je pravda, ze mobil nema full hd, ale 720i, coz ale ma i vystup hdmi modulu u ovladace P4, ja uvazuju o nakupu modulu a bryli, nejake kyble s rozlisenim FHD, neco jako jsou Headplay, ale ted mam obavy, jaky vlastne obraz poskytuje toto reseni...? Gardenroute kdysi psal, ze je to uplne jine letani a to pouzival bryl FS s mnohem nizsim rozlisenim, takze jako laik tomu vubec nerozumim :-D, tak kdyztak napiste, kdo litate s kyblema, jak to vypada, diky A.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom 4
PříspěvekNapsal: stř 09.08.2017 23:24 
Mazák
Mazák

Registrován: 28.4.2017
Příspěvky: 1030
Bydliště: Napajedla
luhal píše:
S omezením na 30m jsem se v praxi nesetkal. Mám připojený tablet, který nemá SIM takže jsem prakticky v režimu Letadlo stále a létám bez omezení. O víkendu 300m výšky jako prd. Na DJi jsem zaregistrován normálně s českým mailem. To omezení - tipoval bych na nějaký problém v registraci. Zkoušel jsi zaregistrovat se na jinou mailovou adresu...třeba českou...?


No, já jsem měl připojený iPad Air II, na SIM, ale tu tam nemám, a tak létám už od loňska, i když letos skoro vůbec. Takže režim letadlo, ani třeba aktuální omezení např. kvůli místu startu není nejspíš příčinou.
Data to nemělo odkud brát. A pokud bych byl v zakázaném nebo omezeném prostoru, mělo by to hodit hlášku.
Bylo to po aktualizaci - jenže co s tím?
Kdyby mi to alespoň "nevzalo" mnou nastavený limit (třeba když dám jinou cifru než 20-500m, pak to nenastavím) a netvářilo se to jako OK a ve vzduchu pak opět nic.....
A přihlášen jsem na gmailu.
Předtím s tím nebyl problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom 4
PříspěvekNapsal: čtv 10.08.2017 17:40 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 6.11.2016
Příspěvky: 66
Bydliště: Brdy
Tak.dneska jsem letal s ipadem, zapl jsem si wifi s apeckem z mobilu, takze jsem byl na datech, no a normalne zase bez omezeni vysky i vzdalenosti. Zadnou aktualizaci jsem nedelal, ani jsem se nijak neprihlasoval, ale myslim, ze prave na Ipadu mam tu registraci a jsem trvale prihlaseny, coz byl asi problem na tom androidim telefonu, kde jsem se nijak neprihlasil a tudiz mne nepustil dal nez 30m.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom 4
PříspěvekNapsal: čtv 10.08.2017 18:41 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 26.11.2012
Příspěvky: 20
Bydliště: Náchod
Já se přihlásil jen jednou a pak už po mě nic nechtel. I režimu letadlo se tablet tváří jako přihlášený. To ti tedy neporadím co s tím..

Odesláno z mého F3111 a podpis odstraním

_________________
Phantom4/FW 02.00.0106/App 4.1.5 build 2025485/RC 1.9.2/Huawei media pad M2 wifi 32/3GB / Xperia XA


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom 4
PříspěvekNapsal: čtv 10.08.2017 22:36 
Mazák
Mazák

Registrován: 28.4.2017
Příspěvky: 1030
Bydliště: Napajedla
Alesonky píše:
Tak.dneska jsem letal s ipadem, zapl jsem si wifi s apeckem z mobilu, takze jsem byl na datech, no a normalne zase bez omezeni vysky i vzdalenosti. Zadnou aktualizaci jsem nedelal, ani jsem se nijak neprihlasoval, ale myslim, ze prave na Ipadu mam tu registraci a jsem trvale prihlaseny, coz byl asi problem na tom androidim telefonu, kde jsem se nijak neprihlasil a tudiz mne nepustil dal nez 30m.


Jenže já v tabletu SIMku nemám a vždy to bylo OK, takže tím přihlášením to (u mě) nebude...
Dnes jsem naburácel na letiště, že to prověřím, ale foukalo fest.
No a odložení na později neklaplo, chytil jsem slušnější průtrž a vítr, co už lámal větve (zatímco dopoledne bylo dusno a teploty přes třicet)...

V aktualizaci mohla být nějaká zrada, jsou tam i letové zóny, takže tam by mohl být zakopaný pes.
jestli bude zítra lépe, tak to prověřím (jinde než v problémovém místě).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom 4
PříspěvekNapsal: čtv 10.08.2017 22:38 
Mazák
Mazák

Registrován: 28.4.2017
Příspěvky: 1030
Bydliště: Napajedla
luhal píše:
Já se přihlásil jen jednou a pak už po mě nic nechtel. I režimu letadlo se tablet tváří jako přihlášený. To ti tedy neporadím co s tím..

Odesláno z mého F3111 a podpis odstraním


Já se při a před létáním nikdy nepřihlašuju, ale pokud ti to hodí hlášku s nutností aktualizace, pak nechci riskovat, že by mě ve vzduchu přestal poslouchat (například).
Myslím, že hlásí i to, že nelze vzlétnout.
Vidíš - poslechneš a máš problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom 4
PříspěvekNapsal: pát 11.08.2017 9:10 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 15.9.2016
Příspěvky: 11
Citace:
jsem zkousel provoz s VR brylemi. Coz mne vubec nenadchlo, dle ocekavani, je tam hrozne to rozliseni pixel mrizka, je pravda, ze mobil nema full hd, ale 720i, coz ale ma i vystup hdmi modulu u ovladace P4, ja uvazuju o nakupu modulu a bryli, nejake kyble s rozlisenim FHD, neco jako jsou Headplay, ale ted mam obavy, jaky vlastne obraz poskytuje toto reseni...?


Pokud pod pojmem VR brýle jsou myšleny brýle, do kterých se zasune ze mobil, pak věřím, že je rozlišení na nic. Tam se displej rozdělí na dvě poloviny a pak máš na každé oko poloviční rozlišení než je rozlišení displeje telefonu. Výstup z HDMI je 720, ale na každé oko a tam už je obraz docela kvalitní. A ano létání s brýlemi je lepší :D

_________________
Phantom 4 / Nvidia Shield K1 / Vuzix iWearHD / Helmer 505


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom 4
PříspěvekNapsal: pát 11.08.2017 17:57 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 6.11.2016
Příspěvky: 66
Bydliště: Brdy
Diky za info :-)
Jj presne tyto VR bryle jsem mel namysli, je mi jasne, ze kvalita z hdmi bude lepsi, ale rikal jsem si o kolik, protoze podle toho co mi ukazovali tyVR bych letat nechtel.
Koukam, ze letas s brylemi Vuzix, na ty jsem taky koukal, jsou preci jen mensi a takove elegantnejsi nez ty obri Headplay. Maji zorny uhel 55stupnu, jak se ti s nima leta, natacis s nima i video, nebo jen na poletani, jde mi o to, abych mel co nejsirsi rozhled, kdyz to tak blbe napisu, protoze prave s tabletem se citim hrozne omezene, kdyz se dostanu z dohledu teda, coz asi kazdy :-) se dostane obcas z dohledu, ale jeste nikdy jsem to neresil RTH...
Diky A.

MarenaX píše:

Pokud pod pojmem VR brýle jsou myšleny brýle, do kterých se zasune ze mobil, pak věřím, že je rozlišení na nic. Tam se displej rozdělí na dvě poloviny a pak máš na každé oko poloviční rozlišení než je rozlišení displeje telefonu. Výstup z HDMI je 720, ale na každé oko a tam už je obraz docela kvalitní. A ano létání s brýlemi je lepší :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom 4
PříspěvekNapsal: ned 13.08.2017 12:48 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 15.9.2016
Příspěvky: 11
Brýle Vuzix jsem si vybral, protože mají i další využití. Mají i sluchátka, takže se dají připojit k PC nebo tabletu s HDMI a používat pro sledování videa (dají se přepnout i do 3D). Na hraní her jsem nezkoušel.
Obraz v brýlích se mi zdá docela OK, zvuk nic moc. Někomu by mohlo vadit, že při létání tlumí sluchátka zvuk okolí, ale není to zas tak hrozný.
Co se mi na nich líbí, je to, že jsou opřená o čelo a nos a pokud sklopím oči dolů vidím i na tablet (třeba na mapy). Pod brýle se mi podařilo dostat i dioptrické brýle. Brýle používám k létání i natáčení a jsem s nimi spokojen. Jiné jsem na očích neměl tak nemohu porovnat.

_________________
Phantom 4 / Nvidia Shield K1 / Vuzix iWearHD / Helmer 505


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom 4
PříspěvekNapsal: ned 13.08.2017 13:51 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 10.11.2015
Příspěvky: 31
pánové, poradí mi někdo, kam se ukládá audio stopa do tabletu, mám iPad a samozřejmě po připojení k PC se mi zobrazí pouze galerie a tam to není.
Dík


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom 4
PříspěvekNapsal: ned 13.08.2017 21:09 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 28.12.2013
Příspěvky: 45
Žádná audio stopa není, protože není ani mikrofon.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom 4
PříspěvekNapsal: ned 13.08.2017 21:18 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.8.2010
Příspěvky: 921
Bydliště: SK
Mikrofon ma telefon a ak bol povoleny zvuk tak je video ozvucene, nechtiac sa mi to raz podarilo nechat zapnute :D

_________________
DJI Phantom 4pro, DJI Spark, DJI Mavic pro


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom 4
PříspěvekNapsal: pon 14.08.2017 8:08 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 28.12.2013
Příspěvky: 45
Ano mikrofon v tabletu je a video mp4 se zvukem z mikrofonu tabletu (je to video přenášené během letu včetně všech výpadků a zvuk je z místa tabletu ne phantoma) je u Androidu ve složce /sdcard/DJI/dji.go.V4/DJI_RECORD/

pochopitelně nesmí být zakázán video caching v nastavení apky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom 4
PříspěvekNapsal: pon 14.08.2017 14:56 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 10.11.2015
Příspěvky: 31
Fafa999 píše:
Ano mikrofon v tabletu je a video mp4 se zvukem z mikrofonu tabletu (je to video přenášené během letu včetně všech výpadků a zvuk je z místa tabletu ne phantoma) je u Androidu ve složce /sdcard/DJI/dji.go.V4/DJI_RECORD/

pochopitelně nesmí být zakázán video caching v nastavení apky


no a mě by zajímalo, jak ho dostanu z iPadu... :wink:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 991 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 67  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz