Switch to full style
Fórum pro všechny DJI Phantomy.
Odeslat odpověď

Re: DJI Phantom 3 kompatibilní tablet nebo mobil.

čtv 11.05.2017 19:31

Díky VSCharlie za info. Doufám, že dopadnu stejně a bude uznáno.
Potom co se začalo objevovat v tomto vlákně viewtopic.php?f=138&t=76089&start=780 jsem začínal propadat nejistotě, že jsem s tou reklamací neudělal dobře.

Re: DJI Phantom 3 kompatibilní tablet nebo mobil.

pát 12.05.2017 9:35

VSCharlie píše:Tak se mi dnes "vrátila" uznaná reklamace HDMI modulu.

Zřejmě to budu muset vyřešit stejně. Posílal jsi na reklamaci jen modul? K prodejci nebo přímo servis DJI?

Re: DJI Phantom 3 kompatibilní tablet nebo mobil.

pát 12.05.2017 14:23

Dával jsem to prodejci - jenom modul.
Naštěstí mám s prodejcem u kterého nakupuji velmi dobré vztahy, tak v podobných případech nebývají potíže.

Re: DJI Phantom 3 kompatibilní tablet nebo mobil.

sob 13.05.2017 5:51

Taky vzdávám další pokusy a posílám HDMI modul na reklamaci, škoda že se nedá zjistit jestl jestli je to vadná serie nebo co to způsobuje.

Re: DJI Phantom 3 kompatibilní tablet nebo mobil.

stř 17.05.2017 6:51

Vcera jsem zkousel na P3A tablet Huawei Mediapad M2 8". S aplikaci DJI Go fungovalo vse v poradku. Potom jsem nainstaloval aplikaci Litchi a k testu jsem se uz nedostal, ale vypada to, ze by to fungovat mohlo taky. Obe aplikace jdou na tabletu spustit. Kdyz jsem to zkousel na starsim tabletu Asu Me301T, tak DJI Go fungovala, ale obraz byl hrozne sekany, takze pro litani FPV temer nepouzitelny, nicmene aplikace chodila. Po instalaci Litchi na Asus nebylo mozne tuto aplikaci ani spustit, ale DJI Go fungovala dal.
Verze Androidu u Asusu je myslim 4.4.2 a u Huawei 5.1.1.

Re: DJI Phantom 3 kompatibilní tablet nebo mobil.

stř 17.05.2017 7:12

Letajici cestmir píše:Používáte někdo iphone 6 nebo vyšší k mavic nebo phantom?
Já mám možnost vyzkoušení i6 s 64GB než ho případnè koupím a nemůžu najít videa v telefonu.
U androidu se mě vytvoří nová složka v Galerii kde jsou videa z mavica. U iphone 6 ne. Dělám něco špatně?

Možná už jsi to za tu dobu našel :) ... u iOS jsou videa přímo v aplikaci DJI Go - sekce editor. Jsou tam videa a foto z cache, případně je možné stáhnou originál.

Re: DJI Phantom 3 kompatibilní tablet nebo mobil.

stř 17.05.2017 20:13

Tak jsem dnes vylital celou baterku s DJI P3A a obraz v tabletu Huawei Mediapad M2 sel plynule a bez vypadku. Nejvetsi vzdálenost byla kousek pres 1km. Potom jsem kratce vyzkousel Litchi a taky se to jevilo bezporolemove. Nasledne dalsi baterka do podobne vzdalenosti s VR brylemi a Aplikaci Litchi na telefonu Galaxy S6 s bezproblemovym vysledkem.

Re: DJI Phantom 3 kompatibilní tablet nebo mobil.

ned 21.05.2017 8:40

Provedl jsem test dalsiho tabletu. Tentokrat Samsung Galaxy Tab A 10.1. Aplikace DJI Go a Litchi se nainstalovane zatim snášejí dobre. DJI Go za letu bezroblemova. Litchi jsem zkousel nekolikrat na zemi a pripoila se bez problému. Co se tyka obrazu, tak v porovnani s tabletem Huawei Medapad M2 8“ je na displeji Samsungu s 10.1“ o neco lepsi prehled diky velikosti obrazovky. Hmotnost je sice o ca. 200g vetsi (520g), ale neprislo mi to v porovnani s lehcim Huawei (330g) nijak zasadni. U obou je těžiště pro zaveseni vysilace trochu mimo, takze i tak jej musite pridrzovat. Kdo nepouziva zaveseni na krk, muze casem v ruce rozdil hmotnosti pocitit. Ja jsem zvykly na zaveseni, tak mi to tolik nevadi a problém s vyssi hmotností neregistruju.

Re: DJI Phantom 3 kompatibilní tablet nebo mobil.

sob 27.05.2017 8:34

Tak mi včera přišel modul HDMI z reklamace. V protokolu je napsáno "Uznáno - oprava + otestování zahraničním servisem výrobce."
Bohužel po instalaci do kontroléru musím konstatovat, že situace je ještě horší než před reklamací!!!!
Ovladač se Phantomem spojí a kontrolka svítí zeleně, ale aplikace v tabletu se vůbec nespustí a po "ručním" spuštění DJI GO není připojení. Připojil jsem k HDMI televizi a nic žádný signál. Dokonce HDMI modul "paralyzoval" ovladač, zkoušel jsem nahodit motory nebo hýbat gimbalem a nic.
Jsem neskutečně nasr..., odeslání k reklamaci 100,- Kč, doprava z reklamace 150,- Kč, měsíc brýle v šuplíku a výsledek...
Nechápu práci DJI servisu

Re: DJI Phantom 3 kompatibilní tablet nebo mobil.

ned 28.05.2017 21:02

Zdravím,
zakoupil jsem si DJI Phantom 3 standard. Aplikaci DJI Go jsem nainstaloval do telefonu Doogee Homtom HT5.Video mělo až 6 vteřin zpoždění.Dal jsem telefonu továrko a vytahl i simky a dá se říct,že to již fungovalo.Přišel jsem ale tím o telefon tak jsem stále hledal co koupit aby nebyly problémy.Napřed jsem chtěl něco tak do 3000kč,soused má ALCATEL ONETOUCH PIXI 3 (8) s tím to šlo ale má ho jen na lítání nic v tabletu co tam nemusí být.Nakonec jsem koupil tablet Huawei Medapad M3 8.4 LTE.A funguje.
Po nějaké době používání konstatuji,že to funguje bez problémů jen ten jas displeje na přímém slunci je špatný.
Naposledy upravil Jaku57 dne stř 28.06.2017 21:04, celkově upraveno 1

Re: DJI Phantom 3 kompatibilní tablet nebo mobil.

ned 04.06.2017 18:52

Dnes jsem si byl poprvé zalétat s tabletem Vodafone Tab Prime 7 10,1" a velké zklamání ohledně jasu , takže půjde do světa :( Vyfotil jsem 3 tablety na plný jas ( 1x 7" , 2x 10.1" ) Není někde seznam tabletů, které jsou dobře vidět na slunci ? Vím, že v mobilech na tom byl dobře Note 7

Obrázek

Re: DJI Phantom 3 kompatibilní tablet nebo mobil.

čtv 29.06.2017 20:13

Pokud ti nebude vadit, že budeš vypad srandovně, tak přes sebe přehoď třeba triko nebo ručník. Jako se kdysy dávno fotilo s dřevěným foťákem s černým hadrem pod který se strčila hlava. Budeš vypadat trošku směšně, ale obraz bude super. :D

Re: DJI Phantom 3 kompatibilní tablet nebo mobil.

pát 30.06.2017 6:53

V podstatě neexistuje tablet který by byl na slunci dobře čitelný.
Nejlepší a taky nejdražší je http://store.dji.com/product/crystalsky
Ale za ty prachy ... podívej se sám na srovnání s iPad mini4 https://www.youtube.com/watch?v=UeBnhZGB_30
tady vidíš vedle sebe Air 2, Nvidia Shield, Nexus 9 https://www.youtube.com/watch?v=cnZbLa0qEOg a moc rozdílů v jasu tam nevidím.

Nakonec je nejlepší pořádné stínítko a nebo ještě lepší možnost - brýle. Mám Fatshark Dominator HD a je to mnohem lepší než tablet.

Re: DJI Phantom 3 kompatibilní tablet nebo mobil.

pát 30.06.2017 7:02

Tak špatná cena to není, když odpadnou problémy s kompatibilitou některých smartphonů, nebo když mám mobil se zahnutým displejem. Ovladač od mavica pro a zahnutý displej je nejhorší kombinace.

Jen ten displej od DJI nemá simkartu, takže přijdeš o mapu kde se kopťa pohybuje?

V číně, třeba na aliexpressu koupíš stínítko na telefon, nebo tablet. Je více velikostí. Jedno mám doma, je to dobrý, ale!
Telefon s mini rámečkem nebo se zahnutým displejem je problém v ovládání nastavení. Pokud nastavím a pak už jen sleduju co točím , nebo kam letím tak to jde. Takže telefon k letu nedoporučuju supermoderní vychytávky které jsou stejně k ničemu jako třeba zahnutý displej :-).

Re: DJI Phantom 3 kompatibilní tablet nebo mobil.

pát 30.06.2017 8:28

Má to wifi takže není problém sdílet internet třeba z mobilu, nebo stáhnout mapy doma a mít je offline.
Odeslat odpověď