Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 254 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát 30.06.2017 16:02 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 7.4.2017
Příspěvky: 13
Bydliště: Uherský Brod
Letajici cestmir píše:
Pokud ti nebude vadit, že budeš vypad srandovně, tak přes sebe přehoď třeba triko nebo ručník. Jako se kdysy dávno fotilo s dřevěným foťákem s černým hadrem pod který se strčila hlava. Budeš vypadat trošku směšně, ale obraz bude super. :D

taky lítám s černou kápí přes hlavu 8)

_________________
O beata solitudo,
o sola beatitudo!


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: pon 03.07.2017 15:12 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 3.7.2017
Příspěvky: 12
Zdar.

No to mi teda nekdo reknete, jak do drzaku na telefon date tablet 7".
Kleste rozevru na cca 9,7cm a 7" tablety jsou sirsi (treba Nexus 7).

Dik za odpoved pro zacatecnika :wink:


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 03.07.2017 16:06 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 13.5.2012
Příspěvky: 109
Bydliště: mezi Pce a HK
Obrázky: 6
To je jednoduchý neměl si šetřit a kupovat si Standard :mrgreen: Na Advanced je na pravé straně tlačítko, kterým se držák rozevře na 17cm


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pon 03.07.2017 17:17 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 7.4.2017
Příspěvky: 13
Bydliště: Uherský Brod
Taky jsem se nějaký čas rozhodoval mezi P3 Adv/St .. nakonec jsem koupil v bazaru za 15 000,- Advanced (s batohem a dvěma bateriemi) .. a dobře jsem udělal 8)

Kdybych si pořídil Standard, musel bych zřejmě dát tablet na externí stativ, což by díky bezdrátovému připojení k vysílačce bylo možné. Při letu stojím na jednom místě, při přistávání do ruky kousek popojdu, ale to už nekoukám na monitor.

Pro větší stabilitu řídícího signálu by nebylo marné zkusit nějaký 'posilovač signálu' - do Googlu zadej: P3S posilovač signálu, range booster, antenna amplifier, atp.

Používám postarší tablet Acer Iconia Tab A1-810, který víceméně svoji funkci plní (nízký jas + 2x zatuhnutí systému a restart)

Přeji příjemný let :)

_________________
O beata solitudo,
o sola beatitudo!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 03.07.2017 20:36 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 3.7.2017
Příspěvky: 12
diky za odpovedi.
vsechno je otazka financi. A musim rict, ze jako zacatecnik jsem zatim opravdu nadseny :)
a snad mi nejde ani o tablet, i ten telefon staci. Ale uvazoval jsem ze bych vybral neco se slusnym jasem, slo o citelnost ve dne. Moje Galaxy S4 neni ve dne nic moc. Tak jsem narazil na Nexus za slusnou cenu, ale ten se tam zase nevejde :roll: :P


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 03.07.2017 20:40 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 31.7.2016
Příspěvky: 280
Bydliště: Brno-venkov, Jih.
Nic nehledej, s founem vhodným pro létáni na slunci bojuju dloho. Hoď přes sebe nějakej hadr a máš vyřešeno. Nic ti nepomůže proti odrazu slunce na displeji.

_________________
Mavic pro, Funtic 2, Venus 3d pro, Funcub 1400, Flite test mini Arrow, Eachine Fury Wing, ASW 28.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 03.07.2017 20:45 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 3.7.2017
Příspěvky: 12
ok, asi mas pravdu.
A co nejaky stinitka co se daji na webu koupit? ma smysl?
Taky jsem koukal na zesilovace signalu, ale co clovek to odlisny nazor.
Dneska jsem zkousel dosah - 380m vertikalne a 700m horizontalne ve 100metrech. To mi prijde v pohode, ale je fakt, ze jsem lital za mimo civilizaci :o


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 03.07.2017 20:52 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 31.7.2016
Příspěvky: 280
Bydliště: Brno-venkov, Jih.
Stinitka docela fobrý, ale pořád máš odraz nebe za sebou. Ten hadr přeš hlavu a ovladač je nejlepší. Zesilovač signálu nevím. U standardu nějaký wifi extender a to už používali piloti phantomu 2 a fungovalo to( vysílač p3 standart je vlastně od p2), ale na to musíš do jinýho vlákna a za skušenějším než sem já.

_________________
Mavic pro, Funtic 2, Venus 3d pro, Funcub 1400, Flite test mini Arrow, Eachine Fury Wing, ASW 28.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 03.07.2017 22:01 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 7.4.2017
Příspěvky: 13
Bydliště: Uherský Brod
jagmann píše:
Dneska jsem zkousel dosah - 380m vertikalne a 700m horizontalne ve 100metrech. To mi prijde v pohode, ale je fakt, ze jsem lital za mimo civilizaci :o

- to je skvělý výsledek .. a ten hadr přes hlavu je fakt nejefektivnější řešení

_________________
O beata solitudo,
o sola beatitudo!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 04.07.2017 19:56 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 3.7.2017
Příspěvky: 12
taky by me zajimalo kde muze byt problem se zpozdenim videosignalu. Vcera jsem lital a bylo to OK, tim myslim v ramci jedne vteriny. Ale dnes to stalo za prd. Poprvy uplne spatny - odhadem 15 sekund, tak jsem vsechno vypnul, restartoval telefon a zlepsilo se to na cca 5 sekund. Ale i tak to stalo za prd :twisted:
Oba dny jsem byl za vesnici, zadna lokalni wifi. Jen dnes par metru za mnou vedeni elektriny (normalni rozvod 3x230V, zadny megavolty), ale nejak se mi nezda, ze by to za to mohlo :(
Nemate nekdo tuseni / reseni?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 04.07.2017 21:09 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 7.4.2017
Příspěvky: 13
Bydliště: Uherský Brod
asi nerozumím tomu pojmu 'zpoždění signálu' .. signál může být přerušovaný, slábnout, nebo úplně vymizet, ale šíří se určitou rychlostí a zpozdit se může jenom úměrně vzdálenosti zdroje signálu

_________________
O beata solitudo,
o sola beatitudo!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 04.07.2017 21:31 
Mazák
Mazák

Registrován: 3.11.2011
Příspěvky: 592
Bydliště: Česká republika
Při digitálním zpracování signálu dochází téměř vždy ke zpoždění.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 04.07.2017 21:42 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 7.4.2017
Příspěvky: 13
Bydliště: Uherský Brod
Kreyson píše:
Při digitálním zpracování signálu dochází téměř vždy ke zpoždění.

aha, jedná se tedy o zpoždění již přijatého signálu způsobené mobilem/tabletem?

_________________
O beata solitudo,
o sola beatitudo!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 05.07.2017 5:29 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 3.7.2017
Příspěvky: 12
Ano, jedná se o zpoždění videosignálu v telefonu. Obraz je stabilní ale oproti realitě zpozdeny. A je jedno jestli je dron vedle mě nebo 100m daleko.
Divný je ze někdy po vzletu/zapnutí není zpoždění téměř žádné a jindy bylo třeba i těch 15sekund. restart telefonu (Samsung galaxy s4) pomohl jen částečně.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 05.07.2017 11:48 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 7.4.2017
Příspěvky: 13
Bydliště: Uherský Brod
jagmann píše:
Oba dny jsem byl za vesnici, zadna lokalni wifi. Jen dnes par metru za mnou vedeni elektriny (normalni rozvod 3x230V, zadny megavolty), ale nejak se mi nezda, ze by to za to mohlo :(

jde o zpožďování HD náhledu (live view), takže s tímto tvůj problém nesouvisí .. příčina bude v telefonu;

- jedna z možných odpovědí by mohla být zde:
http://rcmania.cz/viewtopic.php?f=138&t ... 5#p1323940

- dále oskenovat nějakou systémovou utilitou, jaké procesy zatěžují systém a třeba i zkusit návrat k továrnímu nastavení a DJI Go nechat pracovat na čistém systému .. a pochopitelně pátrat po dalších zdrojích informací o tomto problému;

p.s. moc bych se přimlouval používat označení koptéra, kvadra, model a nebo ptááák :)

_________________
O beata solitudo,
o sola beatitudo!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 254 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz