Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 254 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte 19.01.2016 22:23 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 24.1.2014
Příspěvky: 14
Bydliště: Ždírec Doksy
Mam 7'' tablet lenovo A5500 na phantomu 3 adv a neni s tim mimo teziste vysilacky absolutne zadny problem! Zkousel jsem sony z1 compact a pohoda, ale maly display, pak jsem zkousel lenovo a565 s 5'' displayem a vyhoda je ve velikosti dispaye vs. teziste, ale ten 7'' tablet vyhrava v prehlednosti vsech dat! Bryle nenosim, vidim dobre, ale chci mit prehlet o vsem na displayi, takze vysilac zavesit na krk, nebo posilovat a naprosta parada! Akorat ze mrzne, ruce tem 45 minutam pri 2 baterkach odmitaji rozumet...

_________________
ESKY HB CP3, MJX F-45, dji Phantom 3 Advance


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: úte 19.01.2016 22:31 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 24.1.2014
Příspěvky: 14
Bydliště: Ždírec Doksy
U adv nebo prof nepotrebujes resit wifi, pichnes do zobrazovace (tel nebo tab) microusb a zobrazujes obraz preneseny lightbrightem... Obraz je v horsi kvalite (hr 720p) nez ukladane video, ale i tak je to super, s tim se prenos pres wifi z sjcka nebo gopro neda srovnavat, zvlast kdyz srovnavas vzdalenost prenosu...

_________________
ESKY HB CP3, MJX F-45, dji Phantom 3 Advance


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 21.01.2016 15:42 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2013
Příspěvky: 4186
Bydliště: Pod Slavkovským lesem...
Obrázky: 75
Blog: Zobrazit blog (10)
thomba píše:
...Obraz je v horsi kvalite (hr 720p) nez ukladane video, ale i tak je to super, s tim se prenos pres wifi z sjcka nebo gopro neda srovnavat, zvlast kdyz srovnavas vzdalenost prenosu...
Jen bych dodal, ze HD 720p pro LB (tzn. jen FPV nahled pro rizeni) je naprosto dostacujici rozliseni, zejména v kontextu toho, ze bezne FPV jede jen oklestenem PALu :D
A samozrejme jasny nesmysl s nejakym WiFi prenosem z "sjcka nebo gopro", to asi pisatel nemyslel vazne, ze ? Opravdu leta, ci letal se zapnutym WiFi prenosem v GoPro, a pripadne proc ??? To netusi, ze se to dela zcela jinak ?

_________________
Ptaak 2 (Phantom 4 HDMI Mode) | FS Dominator HD2 | MarcoPolo Locator |


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: čtv 21.01.2016 17:35 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 24.1.2014
Příspěvky: 14
Bydliště: Ždírec Doksy
taky si myslím...

_________________
ESKY HB CP3, MJX F-45, dji Phantom 3 Advance


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 21.01.2016 20:50 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2013
Příspěvky: 4186
Bydliště: Pod Slavkovským lesem...
Obrázky: 75
Blog: Zobrazit blog (10)
Aha, takže popíráš sám sebe, nebo jak to je myšleno :?:

_________________
Ptaak 2 (Phantom 4 HDMI Mode) | FS Dominator HD2 | MarcoPolo Locator |


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pon 25.01.2016 11:38 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 28.6.2015
Příspěvky: 77
Bydliště: Praha
Obrázky: 1
Kdo používáte Tablet NVIDA Shield K1 , máte už Android 6, nebo pořád 5ku ? Četl jsem že 6ka ještě není vychytaná, tak jestli jede na Phantomu ok.

_________________
DJI - Phantom 4


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pon 25.01.2016 17:04 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 10.1.2016
Příspěvky: 14
Ja ho pouzivam,android 6.0 a slape v pohode.

_________________
DJI Mavic Pro


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 31.01.2016 15:58 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 19.9.2015
Příspěvky: 5
Nemáte někdo zkušenost ,kde může být problém,koupil jsem tablet Prestigio Multipad Wize 3111 10 palců,Android-5.1 úplně nový, žádné blbosti v něm, jen na čtení zpráv na internetu a na DJI Go.
Bohužel DJI Go nejde nainstalovat :-( v marketu napíše, že tohle zařízení není kompatibilní :-( nevím proč !!
Na netu jsem našel samostanou apk (na DJI foru) + obb data s návodem na instalaci,vše proběhlo jak mělo,aplikaci normálně pustím, zařízení se spojí,ale ihned spojení spadne,na tabletu je seknutý obraz z kamery,signál vysílače full,signál GPS dručic OK ,ale nahoře uprostřed, kde má svítit zeleně Safe to fly, je červené pole a No signál, při tom aplikace nevytuhne, nastavení se provádějí,natáčení kamery přes tablet jede,když kabel vypojím a dám tam svůj mobil (používaný doteď) nemusím ani nic restartovat a můžu rovnou letět.
Podotýkám, že jsem zkoušel tablet několikrát restartovat i ovladač i Phantoma.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 31.01.2016 19:30 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 18.6.2015
Příspěvky: 160
Bydliště: Česká Ves
Blog: Zobrazit blog (1)
Viděl bych to na slabý grafický čip,nebo mu chybí nějaká podpora. vše jede krom přenosu a zobrazení videa. Ta kompaktibilita ve store je potom oprávněná. Ještě bych to porovnal s mým HP voice slate 6". Tam ten grafický čip určitě nebude žádná hitparáda , ale s APP žádný problém.
Bude to tak : https://developer.vuforia.com/forum/and ... ng-texture

_________________
P3A s inovovanou deskou, novými motory a vylepšeným chlazením.+ NVIDIA SHIELD


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 31.01.2016 20:50 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 19.9.2015
Příspěvky: 5
No teď jsem se díval, že je tam grafika Mali 400 MP2, celá specifikace zde http://www.prestigio.cz/catalogue/MultiPads/MultiPad_WIZE_3111#/product-specs?article=PMT3111_WI_C ,což mě nepřipadne taková tragedie, video z netu jede v pohodě, zkusím ještě podledat, problém je že mi to ani nehlásí co přesně tomu chybí :-(


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 03.02.2016 13:17 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 8.12.2015
Příspěvky: 12
Zkus ještě v Androidu povolit instalaci aplikaci z cizích zdrojů a instalovat přímo z Google Play.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 03.02.2016 14:13 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 19.9.2015
Příspěvky: 5
To jsem udělal jako první,ale bohužel to nezabralo :-(


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 07.02.2016 18:26 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 24.1.2014
Příspěvky: 14
Bydliště: Ždírec Doksy
Přeci jenom jsem přišel na jeden problém w tabletem Lenovo...
Funkce folow me nefunguje, protože vysílač nevidí polohu tabletu, ikdyz je GPS v tabletu zapnuto... Až bude čas, musím to zkusit s něčím dalším...

_________________
ESKY HB CP3, MJX F-45, dji Phantom 3 Advance


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 07.02.2016 19:28 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 19.9.2015
Příspěvky: 5
Tak nikdo nic k mému problému ? Jen další poznatek, zkoušel jsem dnes znovu a ..když sputím DJI Go, tak mi to ukáže Aircraft connected,když kliknu na Camera View, tak vše naběhne kromě obrazu, ten po sekundě zamrzne,ale dal mohu vše ovládat.
Zkoušel jsem ještě na tabletu aktivovat "pro vývojáře" a tam zapnout vykreslování GPU i ve 2D aplikacích,ale to taky nepomohlo :-(
Takže nevím, snad někoho něco napadne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Nutnost dat u tabletu?
PříspěvekNapsal: pon 08.02.2016 18:31 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 8.2.2016
Příspěvky: 5
Ahoj, jsem začátečník a plánuji si pořídit Phantoma ve verzi Advanced. Na fórech jsem se dočetl, že by neměl být problém s tabletem Nvidia Shield K1, proto by mě zajímalo, jestli pro využití všech funkcí ovládací aplikace mi bude tento tablet stačit, nebo jestli je lepší tablet nebo telefon s daty( tento má pouze wi-fi). Díky moc za odpověď... :)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 254 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz