Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 254 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Nutnost dat u tabletu?
PříspěvekNapsal: pon 08.02.2016 19:50 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 8.12.2015
Příspěvky: 12
Ahoj, pročti téma "DJI Phantom 3 kompatibilní tablet nebo mobil"
data potřebuješ bez datového připojení nestáhneš aktuální mapu a nebudeš mít možnost znázornit trasu letu.
Prostuduj: http://www.droncentrum.cz/dji-go-znazor ... u-na-mape/


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: pon 15.02.2016 14:00 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 8.2.2016
Příspěvky: 5
Ahoj, tak už jsem také majitelem nového P3A... Používám ho s tabletem Nvidia Shield K1 s aplikací DJI Go. Během letu vše funguje v pohodě, ale když chci v aplikaci sdílet fotku, tak mi jí to rozmaže. Nevíte někdo, čím by to mohlo být?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 15.02.2016 21:57 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.10.2010
Příspěvky: 696
Bydliště: Praha 6
tak já mám asus memo pad 7" a bohužel nejde, vůbec se netváří, jako by byl připojen k rádiu, či phantomu, pořád mi píše how to connect, škoda, tak váhám, zda nekoupit za ty 2-3 tisíce něco z těch lenov, co tu někdo psal :(

_________________
DJI Phantom 3 Advanced / SIG Smith Miniplane / spousta deproňáků a miniqvéček


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: úte 16.02.2016 14:08 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.10.2010
Příspěvky: 696
Bydliště: Praha 6
Tak už mám Lenovo TAB 2 A7-10F, taková sračička, ale funguje :-)

Jediný problém byl v tom, že mi market nenabídl ke stažení dji appku, nicméně ta se dá stáhnout i mimo market a vše jde jak má. Jako pomůcka pro semtamní náhled, kam co kouká to je dostačující :-)

Ale napadla mě taková jiná věc, jak řešíte internet? Pokud tablet nemá gsm, tak si tam šoupete signál třeba z mobilu přes wifi? A nemůže to trošku rušit, nebo jinak ovlivňovat vysílačku?

_________________
DJI Phantom 3 Advanced / SIG Smith Miniplane / spousta deproňáků a miniqvéček


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: úte 16.02.2016 18:21 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 17.11.2015
Příspěvky: 38
Však jsem říkal, že lenovo úplně stačí.
Pokud si stáhneš určitou oblast map offline, tak internet ani nepotřebuješ.

_________________
Phantom 3 Advanced
HPI Baja 5b SS
kyosho fw-05t Subaru Impreza


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 16.02.2016 18:37 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.10.2010
Příspěvky: 696
Bydliště: Praha 6
klokec píše:
Však jsem říkal, že lenovo úplně stačí.
Pokud si stáhneš určitou oblast map offline, tak internet ani nepotřebuješ.


to se dá udělat jak? Přímo v tom DJI GO?

_________________
DJI Phantom 3 Advanced / SIG Smith Miniplane / spousta deproňáků a miniqvéček


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: úte 16.02.2016 19:48 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 17.11.2015
Příspěvky: 38
CharlitoCZ píše:

to se dá udělat jak? Přímo v tom DJI GO?


V google mapách si stáhneš určitou zónu, ve které budeš lítat. Teď nevím jistě, ale je to myslím čtverec max. 100 x 100 km.

_________________
Phantom 3 Advanced
HPI Baja 5b SS
kyosho fw-05t Subaru Impreza


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 16.02.2016 23:13 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.10.2010
Příspěvky: 696
Bydliště: Praha 6
klokec píše:
V google mapách si stáhneš určitou zónu, ve které budeš lítat. Teď nevím jistě, ale je to myslím čtverec max. 100 x 100 km.


To jsem vůbec netušil, že takto jde, nicméně jsem teď koukal na nějaké video, kde to stačí prý jen projet na wifině a když se odpojíš, tak ono si to ty mapy pamatuje, ale zatím jsem to zkoušel jen doma, uvidím co venku

_________________
DJI Phantom 3 Advanced / SIG Smith Miniplane / spousta deproňáků a miniqvéček


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pát 26.02.2016 22:30 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 18.6.2015
Příspěvky: 160
Bydliště: Česká Ves
Blog: Zobrazit blog (1)
Tak už vím jak udělat aby nepadala app při pokusu strihat video. Staci zmenit jazyk v androidu na anglictinu.

_________________
P3A s inovovanou deskou, novými motory a vylepšeným chlazením.+ NVIDIA SHIELD


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 27.02.2016 2:23 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 29.6.2015
Příspěvky: 4
Zdar,

já používám google nexus 7 II. Všechno šlape bez problémů. Mapu si stáhnu dopředu na google mapách. Do vyhledávání napíšeš ok maps a zadáš oblast kterou chceš stáhnout.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 18.04.2016 12:59 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 28.3.2016
Příspěvky: 40
Bydliště: Ostrava
Zdravím přítomné měl bych prosbu pročítám to tu a nikde nemohu najít nějaký přehled. Takže může te mi prosím napsat do SZ jaký tablet používáte aktuálně na svém P3P nebp P3A ?
Bude li zájem vytvořím tabulku včetně informací co jsem už našel zde kde by byl typ, a plusy či mínusy konkrétního zařízení aby si i další nováčci jako já mohli udělat představu co by jim mohlo vyhovovat.

Předem díky za vaše názory a jak píšu výš posílej to to do SZ není nutné to tu plevelit spoustou dalších příspěvku špatně se v tom hledá tu tabulku vytvořím a pak ji tu vložím případně budu doplňovat o nové přístroje když se někdo ozve po zveřejnění.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 19.04.2016 10:29 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 18.7.2008
Příspěvky: 345
Létal jsem doposud s tabletem asus s označením K01E běželo to celkem koukatelně bez jakýchkoliv nefunkčností, jen ta čitelnost na slunci byla horší, pokud jsem zapnul nahrávání obraz se už lehce sekal. Koupil jsem tablet asus zenpad 10 z300cl který je na tom s výkonem podstatně lépe, překvapila mě výborná čitelnost na slunci, náhled běží dobře, žádné problémy s apkou jsem nezaznamenal. Ovšem pokud spustím nahrávání opět dojde k nepatrnému zasekávání obrazu. Zjistil jsem že si appka ukládá záznam do paměti tabletu. Patrně pro možnost zobrazení letu v sekci moje rekordy. Prostě tablet nestíhá zároveň zobrazovat a ještě zapisovat. Hodil jsem to do googlu a je to celkem rozšířený jev, stačí vypnout v nastavení djigo ukladat video do cache paměťi v tabletu. Provedl jsem a je po problémech. Uvádějí že to bývá problém i u výkonějších zařízení. Pokud vám to seká, zamrzá nebo padá celá appka až po zapnutí nahrávání, je toto možné řešení. Nakonec jsem tímto způsobem rozchodil i mob lenovo A536 ale ten je opravdu "z nouze cnost"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 19.04.2016 12:50 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 18.6.2015
Příspěvky: 160
Bydliště: Česká Ves
Blog: Zobrazit blog (1)
Bandolik píše:
Zdravím přítomné měl bych prosbu pročítám to tu a nikde nemohu najít nějaký přehled. Takže může te mi prosím napsat do SZ jaký tablet používáte aktuálně na svém P3P nebp P3A ?
Bude li zájem vytvořím tabulku včetně informací co jsem už našel zde kde by byl typ, a plusy či mínusy konkrétního zařízení aby si i další nováčci jako já mohli udělat představu co by jim mohlo vyhovovat.

Předem díky za vaše názory a jak píšu výš posílej to to do SZ není nutné to tu plevelit spoustou dalších příspěvku špatně se v tom hledá tu tabulku vytvořím a pak ji tu vložím případně budu doplňovat o nové přístroje když se někdo ozve po zveřejnění.

Takový seznam najdeš tady: http://www.phantompilots.com/threads/ta ... -go.48525/

_________________
P3A s inovovanou deskou, novými motory a vylepšeným chlazením.+ NVIDIA SHIELD


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 20.04.2016 1:50 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 28.3.2016
Příspěvky: 40
Bydliště: Ostrava
Díky toto jsem nepotkal ale hledal super :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 20.04.2016 8:54 
Mazák
Mazák

Registrován: 15.7.2011
Příspěvky: 705
Bydliště: okr. Prievidza
Obrázky: 33
http://www.phantomhelp.com/Tips/18/best ... for-dji-go a ešte toto .


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 254 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz