Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 254 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte 12.09.2017 20:52 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 3.7.2017
Příspěvky: 12
diky, zkusim :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: úte 26.09.2017 19:39 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 25.7.2017
Příspěvky: 14
Bydliště: Přerov
Ahoj, už mi pomalu dosluhuje starý tablet, tak se koukám po novým. Zvažuju ten nový Ipad, ale trochu se bojím těch 10 palců. Máte s tím někdo zkušenosti ? Ani nemusí být zrovna Ipad, ale 10 palcovej tablet obecně. Jestli to už není moc těžký a vleze se to vůbec do držáku ? (Mám P3A)
Díky za každou radu!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 27.09.2017 19:59 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 13.5.2012
Příspěvky: 109
Bydliště: mezi Pce a HK
Obrázky: 6
ota93: Pokud měřím držák v horní zúžené časti a nezmáčknu pěnu je rozteč cca 167mm a ve spodní části cca 170mm. Když budu počítat s tím menším rozměrem a zadám ho do vyhledávání na gsmarena vyhovuje pouze 5 zařízení značky Apple

http://www.gsmarena.com/results.php3?mode=tablet&nWidthMax=166&sMakers=48

Pokud si nad Apple iPad mini 4 klikneš na click here můžeš si změnit parametry vyhledávání.

Já používám Vodafone Tab Prime 7 nebo Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2016) a nepřijde mi moc těžký.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: čtv 28.09.2017 15:33 
Mazák
Mazák

Registrován: 4.5.2015
Příspěvky: 679
Bydliště: Plzeň
Když bys chtěl, na velký tablet mám vytisknutý držák

_________________
Taranis 9D, x210 race, TBS disco clone, H 450 FPV, durango desc210R


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 30.09.2017 20:55 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 25.7.2017
Příspěvky: 14
Bydliště: Přerov
Díky moc, nakonec sem to byl vyzkoušet přímo do obchodu a Ipad se bez problému vejde. Dneska jsem s ním byl poprvé lítat a bezva, můžu jenom doporučit. :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 30.09.2017 21:11 
Mazák
Mazák

Registrován: 4.5.2015
Příspěvky: 679
Bydliště: Plzeň
koupil si 4ku mini?

_________________
Taranis 9D, x210 race, TBS disco clone, H 450 FPV, durango desc210R


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 01.10.2017 7:59 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 6.11.2016
Příspěvky: 66
Bydliště: Brdy
Jo taky pouzivam ipad, ipad air I i air II oba jsou desitky, je to tip top, na maximum otevrit vsadit a lehce domacknout aby se nevyklal


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 02.10.2017 20:28 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 25.7.2017
Příspěvky: 14
Bydliště: Přerov
tomas1987 píše:
koupil si 4ku mini?

Nene koupil sem velkej 10 palců tablet a sedí krásně. Přesně jak píše Alesonky. Opravdu ideální.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 31.12.2017 17:04 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 30.11.2008
Příspěvky: 45
Bydliště: Ledec nad Sazavou
Zdar pani.Tak jsem si byl dnes Silvestrovsky zaletat.Do sveho Samsung galaxi J3 2017 jsem si jeste nainstaloval Litchi.Pokud jsem mel v telefoni pouze Dji go tak vse fungovalo tak jak ma.Po instalaci Litchi obe appky v podstate nepouzitelne.Litchi skoro vubec nesla.Dokonce dvakrat vypla uplne telefon.A Dji go fungovala jen chvilku,pak zamrznul obraz a bylo po.Jeste jsem si nainstaloval Litchi do Alcatel one touch pixi 3.Spojil se z Phantomem a tot vse.Appka nefungovala.Co radite?Oddinstalovat z telefonu Dji go nebo Litchi.Asi je to o tom to vyzkouset.Si myslim.Ja bych tam radsi nechal Litchi.
Jinak vsem preji krasny a stastny Novy rok 2018


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 31.12.2017 17:19 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 25.11.2009
Příspěvky: 431
Bydliště: Trnava, SR
Mam v starsom telefone (Sony Xperia Z1 compact) nainstalovane Litchi aj DJI GO, dalsich xy aplikacii,
a v pohode sa prepinam medzi DJI GO a Litchi. Napr. pri spusteni (sparovani) kopterky s radiom spustim
DJI GO - urobim kalibraciu a vypnem aplikaciu a spustim nasledne Litchi napr. startujem misiou (waypoints).

Co som svojho casu postrehol (na starom pomalom tablete), tak pri prepnuti medzi aplikaciami velmi vysoky
delay na FPV obraze v Litchi (cca. sekunda).

_________________
H8mini+TX06,Leader160HM,Leader130HM,Leader125HM,ThunderTigerXXT,HydrotekF1+SKY-HD01,Taranis X9D+


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 31.12.2017 18:19 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 30.11.2008
Příspěvky: 45
Bydliště: Ledec nad Sazavou
Ja jsem zkousel vse mozne ale zatim nic nepomohlo.Nasel jsem doma nejaky stary lenovo tak zkusim litchi jen na nem.A kdyz to nepomuze tak koupim nejaky lepsi tablet.Huawei nekdo psal.Horsi je ze na P3S je jen drzak na mobil.Tablet tam nedostanu. :cry:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Phantom 4 vs iPhone 8 plus
PříspěvekNapsal: ned 27.05.2018 21:23 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 27.5.2018
Příspěvky: 1
Zdravím všechny nadšence bezpečného létání s drony.
Pořídil jsem si dron DJI Phantom 4. Jako správný začátečník přečetl hromadu článků, vyhlášek a zákonů spojených s drony a nabitý vědomostmi jsem vyrazil drona vyzkoušet. Když jsem připoji svůj iPhone 8 plus k dálkovému ovladači, spustil aplikaci DJI Go 4 a spojil se s dronem, vše vypadalo tak, jak má. Kontrola zahlásila, že je vše OK, kamera vysílala signál do mého telefonu a v okamžiku vzlétnutí přestal fungovat přenos videosignálu do telefonu. Nahrávání i ovládání fungovalo výborně, jen jsem byl "slepý".
Po dosednutí dronu zpět na zem se signál opět obnovil. Vyzkoušel jsem tedy jiný telefon s Androidem a tam funguje vše naprosto báječně. Neví někdo, v čem by mohl být problém?
Předpokládám, že jsem na inteligentním fóru, tak prosím odpovědi pouze k tématu
Děkuji za odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Jaký 10 palcový tablet
PříspěvekNapsal: stř 16.01.2019 10:52 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 16.1.2019
Příspěvky: 1
Blog: Zobrazit blog (4)
Ahoj, potřebuji poradit, koupil jsem už druhý tablet velikosti 10,1, na přenos obrazu pro dji sparka, obraz mi nejde jenom se ukáže menu drona jinak žáden obraz, mobil xperia XA2 ultra funguje, poraďte jaký 10 palcový tablet koupit? Do 3000kc aby mi fungoval obraz nebo jesli je na to nějaká finta, děkuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 02.03.2019 18:44 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 25.3.2008
Příspěvky: 1534
CHYSTÁTE SE KE KOUPI NOVÉHO BEZPILOTNÍHO LETADLA NEBO FILMOVÉ TECHNIKY DJI? ZDE JE SEZNAM OFICIÁLNĚ PODPOROVANÝCH TELEFONŮ A TABLETŮ:
Systém IOS 9.0 a novější: iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s Plus, iPhone 6s, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone SE, iPad Pro, iPad, iPad Air 2, iPad mini 4.
Systém Android 5.0 a novější: Samsung S9+, Samsung S9, Samsung S8+, Samsung S7, Samsung S7 Edge, Samsung S6, Samsung S6 Edge, Samsung Note 8, Huawei P20 Pro, Huawei P20, Huawei P10 Plus, Huawei P10, Huawei Mate 10 Pro, Huawei Mate 10, Huawei Mate 9 Pro, Huawei Mate 9, Huawei Mate 8, Honor 10, Honor 9, Vivo X20, Vivo X9, OPPO Find X, OPPO R15, OPPO R11, Mi Mix 2S, Mi Mix 2, Mi 8, Mi 6, Redmi Note 5, Google Pixel 2XL, OnePlus 6, OnePlus 5T.
Seznam telefonů, které jsme testovali a jsou kompatibilní: ALCATEL IDOL 4S, VODAFONE SMART PLATINUM 7, SAMSUNG GALAXY A3, SAMSUNG GALAXY A5 (2016), SONY XPERIA Z5 COMPACT, SONY XPERIA XZ2 COMPACT
Seznam telefonů, které jsme testovali a nejsou kompatibilní: Samsung galaxy Note 2, J3, J5, Samsung galaxy A5 (2017)
POKUD JSTE SVŮJ TELEFON V SEZNAMU NENAŠLI, NEZOUFEJTE!
Praxe je taková, že aplikace DJI GO a DJI GO 4 běžně fungují na naprosté většině Android zařízení s odpovídajícím výkonem. Dle našich zkušeností by měl mít telefon alespoň 2 GB operační paměti a minimálně 4-jádrový procesor o taktu 1500 mHz.

Systém Android je pro vývojáře DJI trochu větší oříšek. Tím, že je OS Android otevřený systém, nabízí výrobcům volnost co se týká použitých komponentů. Vývojáři DJI pak musí vytvořit software, který bude spolupracovat s různými typy displejů, různými typy procesorů a grafických čipů, musí být vytvořeny ovladače pro každou novou verzi OS Android a konkrétní modely telefonů. Problematika je samozřejmě mnohem složitější.

Pokud jste váš telefon nenašli v seznamu a chcete ho používat s DJI produkty, můžete kdykoliv přijít do naší značkové prodejny a telefon vyzkoušet s některým z našich produktů. U telefonů, které nejsou na oficiálním seznamu, nemůžeme před otestováním na 100% zaručit jejich kompatibilitu.

Vývojáři firmy DJI neustále pracují na rozšíření kompatibility.

Pokud se chystáte i ke koupi nového telefonu nebo tabletu, doporučujeme telefony výrobce Apple. Vše je výborně optimalizované a chodí, jak má. Nevýhoda uzavřeného systému IOS je, že nelze stáhnout offline vektorovou mapu. Na systému android to lze.
ANDROID 7 NOUGAT
S upgrady operačního systému Android na verzi 7 evidujeme občasné potíže i u vlajkových modelů tabletů např. Samsung Galaxy tab S2, tabletů Sony i dalších telefonů, které nejsou na oficiálním seznamu, ale s Androidem 5 a 6 byly kompatibilní. Pokud váš telefon na seznamu není, neprovádějte zatím upgrade na Android 7.
Android 7.1.1. na telefonu Sony Xperia Z5 Compact funguje bez problémů.

Android 8 Oreo

vyzkoušen na telefonu Samsung S7 Edge bez problémů

Android 9 Pie

vyzkoušen na telefonu Sony Xperia XZ2 Compact bez problémů

Zdroj- DJI Telink.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 254 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz