Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1790 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: DJI - Phantom 3
PříspěvekNapsal: stř 24.04.2019 21:11 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 11.11.2017
Příspěvky: 156
Do motorů naprší vždy a vlhkost je špatná i na kameru a vlastně vše elektronického,takže celý Phantom v ohrozeni 8O :oops:


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI - Phantom 3
PříspěvekNapsal: pát 26.04.2019 11:25 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 25.11.2009
Příspěvky: 431
Bydliště: Trnava, SR
Striedavym motorom ale voda - vlhkost az tak nevadi, ci?

_________________
H8mini+TX06,Leader160HM,Leader130HM,Leader125HM,ThunderTigerXXT,HydrotekF1+SKY-HD01,Taranis X9D+


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI - Phantom 3
PříspěvekNapsal: sob 27.04.2019 9:51 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 11.11.2017
Příspěvky: 156
Já myslel,že jo 8O


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI - Phantom 3
PříspěvekNapsal: ned 28.04.2019 19:36 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 18.6.2015
Příspěvky: 160
Bydliště: Česká Ves
Blog: Zobrazit blog (1)
Motoru ne ale ložiska to nemusí zvládnout. I když motory se hřejí dost, takže se tam voda ani nedostane. Ťamani jsou schopní napsat že je kvadra potom plavací.

_________________
P3A s inovovanou deskou, novými motory a vylepšeným chlazením.+ NVIDIA SHIELD


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI - Phantom 3
PříspěvekNapsal: úte 21.05.2019 12:37 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 18.6.2015
Příspěvky: 160
Bydliště: Česká Ves
Blog: Zobrazit blog (1)
Nevyřešil někdo 100W nabíječku na P3A ?

Origo 1600Kč
Laboratorní zdroj 0-30V 0-10A 2200Kč
Lab.Zdroj z Ebay 1300Kč+ nejspíše clo
Zdroj 24V 10A + step down 10A = 460Kč+290Kč=750Kč Ale to čekání...
Na bazaru nikde nic.

_________________
P3A s inovovanou deskou, novými motory a vylepšeným chlazením.+ NVIDIA SHIELD


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI - Phantom 3
PříspěvekNapsal: pon 02.09.2019 13:21 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 2.9.2019
Příspěvky: 5
Bydliště: Banská Bystrica
Dobrý deň. Vopred sa ospravedlňujem ak sa pýtam na otázky na ktoré už niekto odpovedal. Som tu nový a snažím sa všetko prečítať ale zatiaľ som nenašiel čo som hľadal. Ide o to: kúpil som si phantom 3 z ruky. Bol už niečo používaný a kedže je to môj prvý dron veľmi som nevedel čo mám skúšať. Teraz pri lietaní som našiel pár chýb a neviem či je to pokazené alebo či to len neviem nastaviť. Dron lieta výborne, krásne natáča video len má veľmi krátky dosah. Viac ako sto metrov som ešte horizontálne neletel a vertikálne max osemdesiat. Vždy ma to vráti domov.Prepne sa na návrat a koniec.Dá sa to vypnúť ale ďalej sa to nepohne. Vždy mi píše že nemám signál z ovládača. Je to na rovnej lúke,poli kde nič nezavadzia. Čítal som že vraj phantom 3 má nižší dosah ale toto sa mi zdá veľmi málo. ďalší problém je gps. Chytá max 10 satelitov a ani raz sa mi nepodarilo zapnúť follow me. Stále to píše že málo satelitov. No a posledná vec, jedna batéria mi píše že je pokazená. Dron s ňou vzlietne ale nechcem to riskovať. Batéria nieje až taký problém ako ten dosah a gps signál. Poradte mi prosím čo mám robiť. Ďakujem veľmi pekne za všetky odpovede.

_________________
Dji Phantom 3 standard


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI - Phantom 3
PříspěvekNapsal: pon 02.09.2019 19:13 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 17.8.2011
Příspěvky: 713
Bydliště: Ružindol,SK
Obrázky: 9
milanponicky doporučil by som ti stiahnut zo stranok DJI softver na nastavenie a pozriet či tam nie je nastavenie horizontalne a vertikalne.
To to je pre naza od DJI a niečo podobne bude aj pre Phantom


Přílohy:
naza.JPG
naza.JPG
[ 68.71 KiB | Zobrazeno 7214 krát ]


_________________
Futaba FC-16, Frsky Taranis +, Fun Cub, Easy star, Easy glider4, Filip600T, kopia Tourist elektro,
Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI - Phantom 3
PříspěvekNapsal: úte 03.09.2019 1:26 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 18.6.2015
Příspěvky: 160
Bydliště: Česká Ves
Blog: Zobrazit blog (1)
To nebude jeho problém. Nastavením se vytvoří pouze virtuální zeď. Stroj zůstane pouze stát. Hodně problémů způsobuje létání bez přihlášení k účtu. A také internet. Stroj nemusí tušit v jaké je zemi a jaké platí zákony, tak volí ten nejsteiktnejší.
Každopádně by to ale mělo něco napsat na tabletu.
Může to být i lokalitou u radaru, voj. objektu, letiště, uvolněný konektor od antény....napiš víc.
Nahrej záznam na tabletu, pokud tam nejde nic vidět tak se podívej do logu letu. Jsou dva. Ten druhý je podrobný i se směrem větru atd.

_________________
P3A s inovovanou deskou, novými motory a vylepšeným chlazením.+ NVIDIA SHIELD


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI - Phantom 3
PříspěvekNapsal: čtv 05.09.2019 10:14 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 2.9.2019
Příspěvky: 5
Bydliště: Banská Bystrica
Ďakujem veľmi pekne za vaše rady. Nakoniec som to vyriešil vďaka vašim radám v tomto fóre. Včera som konečne po troch dňoch čítania dočítal celú tému 117 strán a som hneď múdrejší.Zmenil som smerovanie antén a kalibroval kompas a dosah sa hneď zlepšil. Zatiaľ mám rekord necelých 300 metrov do diaľky a 130 do výšky. časom to dúfam pôde ešte lepšie. Ale mne by to stačilo aj takto lebo som ho už poriadne ani nevidel :-)..Letové dáta som nevedel pridať: Môžete mi prosím poradiť ako na to. čítal som že stačí dať kábel do drona a napojiť do pc ale mne to nič neukázalo. Treba to špeciálne inštalovať? A ešte mám jednu veľkú otázku na funkcie, konkrétne follow me. Neviem to spustiť. Raz je slabá gps, potom keď to aj zapnem tak to nejde, len visí na mieste a časom sa to vráti home. Všade čítam, že to nefunguje ale nikde nikto nepísal, že prečo. Ďakujem

_________________
Dji Phantom 3 standard


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI - Phantom 3
PříspěvekNapsal: čtv 05.09.2019 21:34 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 18.6.2015
Příspěvky: 160
Bydliště: Česká Ves
Blog: Zobrazit blog (1)
Tak to bude buďto na dlouho , nebo jsi nenapsal přesný typ. Jde mi o to že Phantom3advanced a 3 Profesional a 4K mají dosah 2-6Km podle situace. A Phantom standard 200-800m podle situace.
Takže až budeme vědět co máš zač, tak můžeme radit ohledně folow me return to home atd. Tyhle funkce se totiž taky liší.

_________________
P3A s inovovanou deskou, novými motory a vylepšeným chlazením.+ NVIDIA SHIELD


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI - Phantom 3
PříspěvekNapsal: pát 06.09.2019 8:30 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 2.9.2019
Příspěvky: 5
Bydliště: Banská Bystrica
Ospravedlňujem sa, vôbec som si nevšimol, že som nenapísal presný typ. Ma mám Phantom 3 standard a ako som písal, na začiatku bol dolet ledva sto metrov horizontálne a osemdesiat metrov vertikálne ale pomaly sa to zlepšuje. Musím na to všetko prísť. Mrzí ma len ten follow me mód. Videl som aplikáciu Litchi kde to krásne fungovalo a dokonca tam bol aj mód Track kde objekt ani nemusí mať vysielač pri sebe. Funguje to aj na standarde? Aplikácia je dosť drahá na to aby som ju skúšal a potom zistil že to nefunguje. Za odpovede vopred ďakujem a prajem príjemný piatok :-)

_________________
Dji Phantom 3 standard


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI - Phantom 3
PříspěvekNapsal: sob 07.09.2019 9:23 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 18.6.2015
Příspěvky: 160
Bydliště: Česká Ves
Blog: Zobrazit blog (1)
Tak to je ono. Standard má buď jiné fórum nebo ti tady pár jedinců snad poradí. P3A je totiž jiný systém, jak program tak komunikace vysílačka s kopterou.

_________________
P3A s inovovanou deskou, novými motory a vylepšeným chlazením.+ NVIDIA SHIELD


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI - Phantom 3
PříspěvekNapsal: sob 07.09.2019 10:39 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 2.9.2019
Příspěvky: 5
Bydliště: Banská Bystrica
Aha,to som nevedel. Čítal som tu rôzne komentáre o všetkých verziách phantom 3 tak som to skúsil. Vieš mne s tým dosahom ani veľmi nejde o rekordy ale skôr o stabilitu pri lete lebo u mňa je to dosť kolísavé. Dal som 300m metrov ako som písal ale signál bol nestabilný. Bojím sa aby som neprišiel o dron. Ja lietam len v prírode a tam by bolo ťažké ho nájsť

_________________
Dji Phantom 3 standard


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI - Phantom 3
PříspěvekNapsal: pon 09.09.2019 14:52 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.2011
Příspěvky: 175
Bydliště: Heřm. Městec
Ahoj, P3S jsem měl, a co se týče dosahu jsem na tom byl stejně jak ty. Nechápal jsem, že na stejném místě jsem jednou doletěl horizontálně 350m a další den 150m. Vertikála to samé. Bud rád, že to tak létá, aspoň dodržuješ zákony. Nebo počkej až vyjdou nové směrnice a nařízení, to bude na bazarech dronů. :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI - Phantom 3
PříspěvekNapsal: úte 10.09.2019 8:37 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 2.9.2019
Příspěvky: 5
Bydliště: Banská Bystrica
Ďakujem za odpoveď. Som rád, že to nieje chyba len môjho stroja. Ja som ho kupoval z ruky tak mi už išli hororové scenáre hlavou. Bál som sa, že je niečo pokazené alebo rozbité. Videl som na nete veľa návodov na zlepšenie signálu od alobalových smerovačov, cez ontény až po prepnutie do fcc módu ale na to si netrúfam. Síce to na nete vyzerá veľmi dobre ale bojím sa aby som si nepoškodil stroj. Jeden kolega z tohto fóra mi poradil smerovač tak som objednal z číny a skúšal som si aj vyrobiť a veľmi to pomohlo. Dostal som sa až na 500m metrov horizontálne a 250m vertikálne. To som sa chcel len pochváliť :D

_________________
Dji Phantom 3 standard


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1790 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz