Switch to full style
Fórum pro všechny DJI Phantomy.
Odeslat odpověď

Re: Dji P3 ADVANCED

sob 03.02.2018 18:50

No kupoval jsem ho z druhé ruky.Ale mám dojem že vypínání provádím packama k sobe.Ale nejsem si jist byl to můj 4 let a pokaždé sedám na automatiku.Ale vím jistě že vypínání je také nastavené levou packou dolu.Nemůžu si vybavit poslední pohyb před pádem nejsem si jist že bych je dal k sobě spíše obě doprava a dolu možná jsem ale dal levou na chvilku dolu a tím sem si ho sám vypnul.Moje chyba byl jsem tak naučen na Sime x5. Ale nevím a je možné nastavit CSC na vypnuto kažkou páčku jako na 5hodinu?Koukal jsem na youtube že se to dá zrušit a nastavit jinak.Baterka má 12ciklů a nejevila žádný problém.Sice mi apka psala nízká teplota byly 2'C a příručka píše provoz 0-40'C.

BATERIE pro Dji P3

sob 03.02.2018 19:03

Ahoj mám bateri se 6cikly a apka mi píše battery damaged ale vždy až po vzletnutí a 98% kapacity teplota byla jen 2'C ale ostatni baterky šlapaly bez problémů Tak je asi tahle v háji nebo se dá nějak restartovat?Nebo jinej fígl nechce se mi ji likvidovat je téměř nová:(

Re: BATERIE pro Dji P3

sob 03.02.2018 19:20

Pokud není čínská a je v záruce tak reklamace. Tyhle baterky si ,,žijou vlasntím životem¨¨ a něco jako restart u nich není

Re: Dji P3 ADVANCED

sob 03.02.2018 19:21

koukni do logu v aplikaci co se dělo s ovladačem zda nebyl vyvolán CSC. Phantom z bazaru je vždy riziko.

Re: BATERIE pro Dji P3

sob 03.02.2018 21:51

Asi čínská bude kupoval jsem dron z druhé ruky a dotyční říkal že příslušenství kupoval z aliexpresu.Takže asi nepoužívat co?

Re: Dji P3 ADVANCED

sob 03.02.2018 21:56

To se teď nepodivam asi. Rozebral jsem gimbal.Ale dron je ještě rok v záruce u alzy a pokud by to nebylo v aplikaci tak asi reklamace co?Podívám se jakmile mi přijde nové rameno gimbalu a zprovoznim ho.Děkuji moc za rady;)

Re: BATERIE pro Dji P3

ned 04.02.2018 9:27

ne. To je důvod proč nekupovat čínské baterie. A když už, tak od osvědčeného prodejce.Měl jsem jednu a fungovala bez problémů i při updatech. Ale ono je to dobré při prodeji k tomu koupit 1-2 čínské baterie a lidi na to slyší že máš víc baterií a koupí to hned..

Re: Dji P3 ADVANCED

ned 04.02.2018 22:23

pokud si rozebral gimbal, máš po záruce.. pčoc se asi nepodíváš? koukni do aplikace ne?

Re: Dji P3 ADVANCED

ned 04.02.2018 23:05

byla v tom neoriginální baterie? btw co se týče záruky, při použití neoriginální baterie to prý poznaj (zahlédl jsem diskuzi na dji foru), ale může to být jen kec..

Re: DJI - Phantom 3

pon 05.02.2018 14:05

Tak jsem si pořídil na můj 3S ArgTech extender antény a jejich zkouška proběhla úspěšně. Do dálky byl let dlouhý 1548 m a do výšky 500 m. Do výšky by šel ještě vice, ale me to víc jak 500 m nepustilo, i když jsem mel ještě skvely signál. Samozřejmě je to jen zkouska, za normálních okolnosti do takové výšky neletam.

Re: DJI - Phantom 3

úte 06.02.2018 0:23

Co jsem zkoušel já tak 3Km bez nějakých zesilovačů. A výška je max 500m. Kdysi to šlo v testovacím režimu v aplikaci litchi, ale teď už jen při nouzovém přistávání , nebo novinka podtlakový box. pak je max výška 1Km.

Re: DJI - Phantom 3

úte 06.02.2018 7:19

no, jenže u P1A je tohle známé že má super dostah. On má P3S který má v základu mizerný dosah (ale alespoň dodržuješ elgaslativu, pokud nelítáš 500m vysoko)

Re: Dji P3 ADVANCED

úte 06.02.2018 9:39

Vincenc píše:Ahoj prosím poraďte dnes jsem létal se svím P3 Advanced můj 4let.Asi tak ve 20 metrech Po druhé výměně baterky jsem prováděl otocku v pohybu dopředu a klonil jsem do pravého směru pak najednou na Dronu zhasli diody a motory a bezvládně spadnul na zem.Naštěstí do pole s bahnem nohama vzhůru zlomila se vrtule a ohnulo se hlavní rameno gimbalu.Kamera je funkční otáčí se přenos také i sparovat jde motory se točí.Aplikace je spojená s dronem ale čte chybu M exposure mode.Metering disabled.A gimbal overload.Rameno Gimbalu si vyměnim nebo se ho pokusím narovnat ale jde mi o to proč se dron sám od sebe vypnul??Baterie byla plně nabitá,bezvětří a počasí 2'celsia.Je možné že bych ho vypnul přes vysílač nějakou kombinací pohybem pâček?PŘEDEM Děkuji za rady.VINCENT

Tohle je uz treti pripad,kdy spadl dron s neoriginalni baterii co znam.Mozna je to jen nahoda a nemusi to byt baterii a priklanim se k variante,ze s neorigo baterii se neusetri,naopak,investice do oprav vyjde mnohem draz. Ale je to jen muj nazor.

Re: DJI - Phantom 3

úte 06.02.2018 23:04

tomas1987 píše:no, jenže u P1A je tohle známé že má super dostah. On má P3S který má v základu mizerný dosah (ale alespoň dodržuješ elgaslativu, pokud nelítáš 500m vysoko)

aha to p3s jsem přehlídnul. a pak že vidím i 2 kilometry phantoma (-:

Re: DJI - Phantom 3

čtv 08.02.2018 19:58

rzboril píše:Co jsem zkoušel já tak 3Km bez nějakých zesilovačů. A výška je max 500m. Kdysi to šlo v testovacím režimu v aplikaci litchi, ale teď už jen při nouzovém přistávání , nebo novinka podtlakový box. pak je max výška 1Km.
S Phantomem 3 Standard?
Odeslat odpověď