Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1790 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105 ... 120  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: DJI - Phantom 3
PříspěvekNapsal: čtv 25.01.2018 15:31 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 30.12.2013
Příspěvky: 3
dobry den mam phantoma 3 4K asi po po dvou mesicich sem se chtel proletet. Nabyl jsem baterku ta sla vpohode ale vysilacka me nejde zapnout rikam si je vybita dam ji na nabijecku a nic se nedeje. Poradte co delam spatne.
Dik vsem


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI - Phantom 3
PříspěvekNapsal: čtv 25.01.2018 16:17 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 11.11.2017
Příspěvky: 156
cervenydrak píše:
dobry den mam phantoma 3 4K asi po po dvou mesicich sem se chtel proletet. Nabyl jsem baterku ta sla vpohode ale vysilacka me nejde zapnout rikam si je vybita dam ji na nabijecku a nic se nedeje. Poradte co delam spatne.
Dik vsem

Tak to nevim. Co delaji nabijeci diody na vysilacce pri nabijeni?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI - Phantom 3
PříspěvekNapsal: čtv 25.01.2018 17:28 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 30.12.2013
Příspěvky: 3
Právě že diody nedělala nic pak jsem si všimnul že vevnitř něco blikalo tak jsem ju rozdělal. Odpojil jsem baterku a změřil mela správnou voltáž. Připojil zpět a vysílačka se rozjela. Takže už jede jak má.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI - Phantom 3
PříspěvekNapsal: čtv 25.01.2018 18:05 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 11.11.2017
Příspěvky: 156
cervenydrak píše:
Právě že diody nedělala nic pak jsem si všimnul že vevnitř něco blikalo tak jsem ju rozdělal. Odpojil jsem baterku a změřil mela správnou voltáž. Připojil zpět a vysílačka se rozjela. Takže už jede jak má.

Zvlastni,ale muze se stat. A co ze blikalo uvnitr?..nerozumim co uvnitr?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI - Phantom 3
PříspěvekNapsal: čtv 25.01.2018 19:07 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 30.12.2013
Příspěvky: 3
přes nabíjecí konektor bylo vidět jak tam bliká zelené světýlko. Byla to malá dioda na desce


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI - Phantom 3
PříspěvekNapsal: čtv 25.01.2018 21:34 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 11.11.2017
Příspěvky: 156
cervenydrak píše:
přes nabíjecí konektor bylo vidět jak tam bliká zelené světýlko. Byla to malá dioda na desce

Rozumim,dekuji za vysvetleni :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: VR BRÝLE /Hdmi modul
PříspěvekNapsal: pát 26.01.2018 20:19 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 26.1.2018
Příspěvky: 12
Ahoj prosím o radu jsem začátečník s drony(nepočítám syma atd..)pořídil jsem si P3Advanced a rád bych létal s VR brýlemi.Jestli tomu dobře rozumím mám 2 moznosti pořídit si vr box a stáhnou aplikaci na svůj telefón a telefón vložit do vr boxu a ta druhá je přikoupit HDMI modul do vysílače a pořídit nějaký head set kam se mi bude obraz přenášet.?Máte nějaké zkušenosti?Uvažoval jsem o vr box Zeiss vr one plus.Jak to tak chápu tak k tomu nebudu potřebovat HDMi modul pouze mobil s 3D aplikací.?Bude zážitek z "ptačí perspektivy" uspokojíci nebo mám zainvestovat do HDMI modulu ten vychází na Aliexpressu cca 90$ A k tomu patřičný Headset?Máte prosím s tímto zkušenosti děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: VR BRÝLE /Hdmi modul
PříspěvekNapsal: sob 27.01.2018 7:27 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 6.11.2016
Příspěvky: 66
Bydliště: Brdy
Ahoj,
s VR brylemi budes mit misto.zazitku akorat starosti.
S Phantomem s pouzitim jeho kamery jedine hdmi modul a nejaky bryle, nejlepe asi Dji Goggles ale ta cena je blbost...muzes ale zkusit treba Yunnec Skyview, Headplay nebo jiny levny tzv.kyble, jsou sice velky, ale obraz je slusny.
Vyhodou HDMI vystupu z modulu je ze neni zavisly na apce, zvlast pokud litas na androidu, tam ti padne a nemas zadnej obraz, s brylema z modulu ti apka padne nebo treba tablet se vypne,kdyz to prezenu a ty vidis dal obraz vcetne telemetrie.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: VR BRÝLE /Hdmi modul
PříspěvekNapsal: sob 27.01.2018 20:13 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 26.1.2018
Příspěvky: 12
Děkuji za radu;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI - Phantom 3
PříspěvekNapsal: úte 30.01.2018 19:11 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 16.11.2015
Příspěvky: 27
Bydliště: Slovensko - Liptovský Mikuláš
Zdravím.

Mám novú baterku na P3A, pýta mi upgrade batérie, no na stránke dji už žiadny update firmweru nie je. Čo s tým? Nechať to tak aj bez upgrade firmweru batérie ?

_________________
DJI P3A + Nvidia SHIELD


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI - Phantom 3
PříspěvekNapsal: stř 31.01.2018 11:36 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 25.11.2009
Příspěvky: 431
Bydliště: Trnava, SR
Ahoj,

nech sa paci:
https://www.dji.com/phantom-3-adv/info#downloads

_________________
H8mini+TX06,Leader160HM,Leader130HM,Leader125HM,ThunderTigerXXT,HydrotekF1+SKY-HD01,Taranis X9D+


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI - Phantom 3
PříspěvekNapsal: čtv 01.02.2018 6:17 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 28.12.2017
Příspěvky: 4
Dobrý deň, chcel by som vás poprosiť o radu. Mám vybraný phantom 3 professional z bazáru.
Chcem sa opýtať na čo si dať pri kúpe pozor. Dron má mať 9 mesiacov a sú k nemu 4ks bateriek . Podľa nabíjacích cyklov odhadujem že ma nalietané cca 46 hodin. Podľa vás tých 46 hodín je moc alebo ešte niečo vydrží?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI - Phantom 3
PříspěvekNapsal: čtv 01.02.2018 6:48 
Mazák
Mazák

Registrován: 4.5.2015
Příspěvky: 679
Bydliště: Plzeň
úplně v pohodě. Prvně zkoukni baterie (podržíš na nich tlačítko 10s a podle svícení poznáš, jak na tom jsou ohledně kapacity a životnosti). Kouknout zda nekam neutíká gimbal a není poškozený, ohnutý, poškrábaný... Zkoukni podvozek a konce ramen, jestli nejsou někde praskliny. Pak to chce vidět na jednu baterii ve visu, zda nikam neutíká. Vyzkoušet nahrávání, to už je klasika. Každopádně v dnešní době kdy ceny šly dolů, volil bych raději Phantoma 4 než phantoma 3 pro (at uz jde o kvalitu vide,a výderž nebo funkce)

_________________
Taranis 9D, x210 race, TBS disco clone, H 450 FPV, durango desc210R


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Dji P3 ADVANCED
PříspěvekNapsal: pát 02.02.2018 21:03 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 26.1.2018
Příspěvky: 12
Ahoj prosím poraďte dnes jsem létal se svím P3 Advanced můj 4let.Asi tak ve 20 metrech Po druhé výměně baterky jsem prováděl otocku v pohybu dopředu a klonil jsem do pravého směru pak najednou na Dronu zhasli diody a motory a bezvládně spadnul na zem.Naštěstí do pole s bahnem nohama vzhůru zlomila se vrtule a ohnulo se hlavní rameno gimbalu.Kamera je funkční otáčí se přenos také i sparovat jde motory se točí.Aplikace je spojená s dronem ale čte chybu M exposure mode.Metering disabled.A gimbal overload.Rameno Gimbalu si vyměnim nebo se ho pokusím narovnat ale jde mi o to proč se dron sám od sebe vypnul??Baterie byla plně nabitá,bezvětří a počasí 2'celsia.Je možné že bych ho vypnul přes vysílač nějakou kombinací pohybem pâček?PŘEDEM Děkuji za rady.VINCENT


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dji P3 ADVANCED
PříspěvekNapsal: pát 02.02.2018 23:18 
Mazák
Mazák

Registrován: 4.5.2015
Příspěvky: 679
Bydliště: Plzeň
jak máš nastaveno CSC? jak na tom je baterie?

_________________
Taranis 9D, x210 race, TBS disco clone, H 450 FPV, durango desc210R


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1790 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105 ... 120  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz