Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1684 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 113  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv 12.12.2013 22:03 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 16.11.2012
Příspěvky: 41
Krása, luxusně jsem si zarelaxoval :-) díky. A tichá závist, i když to vedro :-)

PS: Použils i SW stabilizaci videa?


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: čtv 12.12.2013 22:13 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2013
Příspěvky: 4186
Bydliště: Pod Slavkovským lesem...
Obrázky: 75
Blog: Zobrazit blog (10)
hanysek píše:
Krása, luxusně jsem si zarelaxoval :-) díky. A tichá závist, i když to vedro :-)
PS: Použils i SW stabilizaci videa?
Diky za prvni kritiku, tady bylo "jen" asi 37°C, to docela slo, byla rozumna vlhkost. Pozdeji jsme zazili trochu vice :wink:

Nasels krokadyly :D ?
Do te reky dole jsme zapadli s nasim autem pri prvnim pokusu o jeji prebrodeni, po vyprosteni traktorem z lodge jsme to jiz dali. Mezitim se kolem nas poflakovali sloni, krokodyli a tlupa pavianu :roll: ...

Zadna SW stabilizace. Nicmene takovy Warp v Premiere by se asi s YAW zakmity vyporadal.

_________________
Ptaak 2 (Phantom 4 HDMI Mode) | FS Dominator HD2 | MarcoPolo Locator |


Naposledy upravil gardenroute dne pát 13.12.2013 18:16, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: čtv 12.12.2013 22:16 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 6.6.2013
Příspěvky: 201
krásne! fakt môžme len ticho a v dobrom závidieť ;)

to vybočovanie mi niekto písal, že dorovnáva Phantom ak má zapnutý GPS. tak ako je to s tým vlastne? pekne hladko sa otáča Phantom prečo to tak seká obraz?

_________________
P1, P2, P3P
www.youtube.com/tomi79rv


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 12.12.2013 22:22 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2013
Příspěvky: 4186
Bydliště: Pod Slavkovským lesem...
Obrázky: 75
Blog: Zobrazit blog (10)
tomi79rv píše:
krásne! fakt môžme len ticho a v dobrom závidieť ;)
to vybočovanie mi niekto písal, že dorovnáva Phantom ak má zapnutý GPS. tak ako je to s tým vlastne? pekne hladko sa otáča Phantom prečo to tak seká obraz?
Je to tak, castecne je na vine zaply rezim GPS Atti, v techto extremnich podminkach jsem si ale absolutne netroufl letet pouze na Atti, ackoliv je let s nim trochu stabilnejsi. Tady se ale nedalo pristat nikde jinde nez tam, odkud jsem vyletel...To je holt cena za mou "odvahu"...

_________________
Ptaak 2 (Phantom 4 HDMI Mode) | FS Dominator HD2 | MarcoPolo Locator |


Naposledy upravil gardenroute dne pát 13.12.2013 18:16, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: čtv 12.12.2013 22:24 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 16.11.2012
Příspěvky: 41
gardenroute píše:
Nasels krokadyly :D ?
Do te reky dole jsme zapadli s nasim autem pri prvnim pokusu o jeji prebrodeni, po vyprosteni traktorem z lodge jsme to jiz dali. Mezitim se kolem nas poflakovali sloni, krokodyli a tlupa pavianu :roll: ...


Něco jsem v té řece viděl :-) jestli to byly krokadýlové to netuším, ale je fakt, že to tak vypadalo :-)

tomi79rv píše:
krásne! fakt môžme len ticho a v dobrom závidieť ;)

to vybočovanie mi niekto písal, že dorovnáva Phantom ak má zapnutý GPS. tak ako je to s tým vlastne? pekne hladko sa otáča Phantom prečo to tak seká obraz?


Myslíš sekání videa jako youtube? Na Pc se mi to taky trhá ty horizontální pany v mobilu mi to jede krásně.

Co se týká kritiky, tak nekritizuju, nic jsem zatím sám nenatočil :-) nicméně, možná nějaké barevné korekce bych uvítal, ale to je asi o osobních preferencích a kalibrovaném monitoru, který nemám takže je to asi jedno :-P


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 12.12.2013 22:33 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2013
Příspěvky: 4186
Bydliště: Pod Slavkovským lesem...
Obrázky: 75
Blog: Zobrazit blog (10)
hanysek píše:
Myslíš sekání videa jako youtube? Na Pc se mi to taky trhá ty horizontální pany v mobilu mi to jede krásně....možná nějaké barevné korekce bych uvítal, ale to je asi o osobních preferencích a kalibrovaném monitoru, který nemám takže je to asi jedno :-P
Ne, ne, sekani zadne, ale semtam Ptaak trochu rychle cukne doleva a doprava, je to skutecne dusledek dilem zapnute GPS stabilizace (bez niz jsem si v techto extremnich podminkach netroufl letet), dilem chybejici 3.osy stabilizace gimbalu, a dilem vetrem pusobicim na pomerne lehky model...
Barevne korekce jsem vubec neresil, jsem rad, ze stihnu aspon toto, ale diky za kazdou kritiku... Jsou tam vlozeny dotacky z druhe HD kamery, barevne korigovany spolu nebyly. To mozna zvladneme az pri strihu filmu...

_________________
Ptaak 2 (Phantom 4 HDMI Mode) | FS Dominator HD2 | MarcoPolo Locator |


Naposledy upravil gardenroute dne pát 13.12.2013 18:16, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: čtv 12.12.2013 22:35 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 6.6.2013
Příspěvky: 201
ja lietam takmer skoro stále na GPS, takže ani sa nečudujem. Je to úplne normálne že si tam mal väčší rešpekt pri lietaní a asi aj celkovo, keď to je úplne iný svet... Mne sa zdajú tie farby v pohode. Nie je to vôbec jedno kde si to prehrajete, televízia podáva úplne iné farby ako monitor. Ja mám paradoxne najlepší obraz na mobile Galaxy S3-ke :)

_________________
P1, P2, P3P
www.youtube.com/tomi79rv


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 13.12.2013 17:40 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.5.2012
Příspěvky: 1687
Bydliště: Kroměříž
Obrázky: 38
salamander píše:
Marek_Km : Mal si pravdu, jeden článok pod záťažou prudko klesol až na 3,4V a bručiak vrešťal , ak som ubral plyn vyskočil na 3,8V, bez toho pipáka sa to nedá zistiť, takže , do koptera zdravé baterky , nafúknutá väčšinou takto blbne.
Doteraz som to nevedel, vďaka .

Není zač, rád se podělím o tipy a triky :)
@gardenroute: nádherná příroda a fakt krásné záběry. Teda riskoval jsi slušně nad tou vodou, ale zase když jsou potřeba záběry, tak se musí riskovat. Palec nahoru :)


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pát 13.12.2013 18:15 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2013
Příspěvky: 4186
Bydliště: Pod Slavkovským lesem...
Obrázky: 75
Blog: Zobrazit blog (10)
Marek_Km píše:
@gardenroute: nádherná příroda a fakt krásné záběry. Teda riskoval jsi slušně nad tou vodou, ale zase když jsou potřeba záběry, tak se musí riskovat. Palec nahoru :)
Marku moc diky, ted kdyz se k tomu vracim, pamatuji jak me manzelka (muj spotter) stale rikala, at uz se vratim, a kdyz jsem pristal a sdelil, ze poletim jeste jednou, tak me poslala do haje a sla pryc uplne vynervovana a nastvana :mrgreen: Tak jsem az na par vyjimek (delta Okavanga, kde jsem se nenechal vykolejit) letal vzdy jen jednou takovy testovani "ocuchavaci" let, abych s tim "nesel moc na krev".

Apropo, videl jsi krokadyly ? :D

_________________
Ptaak 2 (Phantom 4 HDMI Mode) | FS Dominator HD2 | MarcoPolo Locator |


Naposledy upravil gardenroute dne pát 13.12.2013 18:36, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pát 13.12.2013 18:21 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 18.11.2013
Příspěvky: 26
[quote="salamander"]Silenoz : Ja som cez vetraciu mriežku dal dovnútra dvojlínku a pripájkoval som ju na káble čo idú dovnútra od baterky a máš 12 volt. Vo vnútri stroja je voľná dvojlínka 12V ale to treba otvoriť stroj , je to moc komplikované , môj spôsob je jednoduchší .
Ten pipák musíš dať na servisný konektor , on totiž meria články inak to nemá význam .


Mohl bys poslat foto? Nejak si to neumim predstavit jak to mas udelane.
Me napadlo napajeni video signalu zapojit uvnitr pristroje (na to snad prijde jak kam:) a ALARM prilepit zvenku na Phantoma nad dvirka...jinak nevim kam ho nacpat...moc mista nikde neni :)
http://files.uloziste.com/457f5a87f7138baa/f300.jpg

A jeste mam dotaz, ten pipak, kdyz klesne napeti pod nastavenou uroven, pipa neustale - dokud nevyndam baterii, nebo pipa napr. po 10 sekundach? A je zvuk slyset na dalku 200 metru??


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 13.12.2013 19:11 
Mazák
Mazák

Registrován: 14.7.2011
Příspěvky: 705
Bydliště: okr. Prievidza
Obrázky: 33
Silenoz : ja to mám prerábané asi tretí krát , každý si to robí podľa svojich možností a schopnosti
a ako sa mu to pozdáva , na nohe podvozku medzi šróbami je gumová záslepka , tu vylúpneš a potiahneš tadial kábel dovnútra , tu vetraciu mriežku čo je na rameni – podobná je odspodu potiahneš kábel dovnútra/chytíš ho pinzetou / potiahneš ho ku zásuvke do ktorej zapájaš baterku a tam ho pripájkuješ na tie káble , robil si také čosi už voľakedy ? Máš tam 12V na napájanie vysielača .
Tu malú bielu zásuvku čo máš v baterkovej šachte má zapojené iba vonkajšie drôty , tam je 12V .
Phantoma si natieral zo štetcom ? Vypadá to otrasne , stačí na to sprej.
Telink ti takéto prkotiny robiť nebude , každý si to robí sám , veď to nič nieje .
Ten pipák môžeš nalepiť kde ta napadne , miesta je tam habadej , podmienka je že musíš mať predlžovák .


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pát 13.12.2013 19:51 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 16.11.2012
Příspěvky: 41
To vypada na velkou spotrebu fixu :))


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 13.12.2013 21:39 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 18.11.2013
Příspěvky: 26
salamander píše:
Silenoz : ja to mám prerábané asi tretí krát , každý si to robí podľa svojich možností a schopnosti
a ako sa mu to pozdáva , na nohe podvozku medzi šróbami je gumová záslepka , tu vylúpneš a potiahneš tadial kábel dovnútra , tu vetraciu mriežku čo je na rameni – podobná je odspodu potiahneš kábel dovnútra/chytíš ho pinzetou / potiahneš ho ku zásuvke do ktorej zapájaš baterku a tam ho pripájkuješ na tie káble , robil si také čosi už voľakedy ? Máš tam 12V na napájanie vysielača .
Tu malú bielu zásuvku čo máš v baterkovej šachte má zapojené iba vonkajšie drôty , tam je 12V .
Phantoma si natieral zo štetcom ? Vypadá to otrasne , stačí na to sprej.
Telink ti takéto prkotiny robiť nebude , každý si to robí sám , veď to nič nieje .
Ten pipák môžeš nalepiť kde ta napadne , miesta je tam habadej , podmienka je že musíš mať predlžovák .



Diky moc, zkusim to jak pises;)
To byla nouzovka s fixem :D Az bude vice casu udelam to o poznani lepe ;)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 14.12.2013 8:01 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.1.2009
Příspěvky: 1132
Obrázky: 3
Silenoz píše:
A jeste mam dotaz, ten pipak, kdyz klesne napeti pod nastavenou uroven, pipa neustale - dokud nevyndam baterii, nebo pipa napr. po 10 sekundach? A je zvuk slyset na dalku 200 metru??

Pípák pípá tak dlouho, dokud trvá "pípací" stav, tj. napětí je pod nastavenou úrovní na jakémkoliv z článků. Zpravidla to funguje tak, že to začne pípat při zvýšeném odběru, tj. při stoupání. Jakmile ubereš plyn a nebo dokonce přistaneš a vypneš motory, obvykle poklesne odběr, stoupne napětí a pípat to přestane. Nicméně výjimečně ne a pak to pípá, dokud to neodpojíš od baterky.
Na 200 m to uslyšíš ze vzduchu úplně v pohodě, pokud nelítáš zrovna někde ve fabrice nebo na koncertě. Pípá to fakt silně a na "jedovaté" frekvenci.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: sob 14.12.2013 10:01 
Mazák
Mazák

Registrován: 14.7.2011
Příspěvky: 705
Bydliště: okr. Prievidza
Obrázky: 33
S pípakom ešte zistíš vadný článok .
Na stole som zaťažil podvozok aby to nevzlietlo a pridal som plyn , zo začiatku vyletí do vysokých obrátok / t.j. ten blbý automatický vzlet / ale potom môžeš uberať , sleduješ na pipáku články koľko majú voltov , vadný článok sa prejaví poklesom napätia napr. dva majú po 3,8V a jeden má 3,4 a na základe tohto začne pipák revať.
Treba všetko lietajúce a ľahké odložiť čo najďalej , je to ako uragán keď sa to roztočí .
Dá sa to odsledovať aj pri lete , ak je čas letu podozrivo krátky .


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1684 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 113  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz