Reklama

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 799 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 50, 51, 52, 53, 54
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: pon 20.03.2017 22:01 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Obrázky: 7
gardenroute píše:
Zdeňku, zmizeli ti i ty microbursty, tzn. mikrotřesy, způsobené utrháváním gimbalu při prudkých nárazech větru ? Tzn. že u novějších produkčních verzí to je již nějak lépe dořešené ? Pamatuji si to i u tvého stroje, ale již jsi se k tomu dále nevyjadřoval...

A co jello od nevyvážených vrtulí ? Vyvažoval jsi, nebo jsou vrtule lépe z výroby nyní vyvážené?

Apropo, jak se ti s Mavicem létá bez videobrýlí, nebo jsi to již také nějak pořešil (např. VR brýle nebo tablet s HDMI)? Pokud vím, tak HDMI u Mavica nijak zatím nedořešené, a o Occusyncu se v DJI úplně přestali vyjadřovat :( ...

Edit: A jinak o tabletu s HDMI pro Mavic neuvažuji, pro FPV lítání mám P4P+, Mavic je "do kapsy" a tak to zůstane. Chci zachovat jeho mobilitu, tedy žádné tablety, brýle, kabely, nožičky ala podvozek a jiné... V batůžku na kolo či na motorku své místo má... :-)

Ahoj Petře,

jak se zdá, tak ano, žádné problémy jsem zatím nezpozoroval, dokonce se mi zdá, že i umístění kabelů v ramenech, v místech ohybu jsou lépe řešené.

Naposledy jsem lítal kolem vrtné soupravy, když mi vrtali studnu, bylo to v silném větru, v zimě, a vše v pořádku. Teď jsem na jarňáky na poslední chvíli změnil cíl výpravy a namísto na Kronplatz, kde jsem chtěl točit v active tracking režimu kluky při lyžování, jsme jeli kvůli teplu do Verony, Říma, Pisy, atd., kam jsem stroj nebral. Ale teď se otepluje, už jsem přesunul hlavní stan do obory, takže lítání bude dost a dost. Dám vědět :-)

Hezký večer,
Z.

Naposledy upravil Zoolx dne čtv 23.03.2017 6:49, celkově upraveno 1

Profil Soukromé album  

PříspěvekNapsal: úte 21.03.2017 23:29 
Nováček serveru
Nováček serveru

litchi v čestine:
https://www.youtube.com/watch?v=xQMcP-yRRGo

PříspěvekNapsal: čtv 23.03.2017 5:40 
Nováček serveru
Nováček serveru

Nevite nekdo od ktereho fw se ztratilo nastaveni color vivid?Je tam nejaka podobna nahrada nebo to zase nesmyslne vyhodili jen tak..pokud spustim DJ GO bez pripojeni Mavica vivid v nastaveni color normalne je,zmizi az po pripojeni mavica.

PříspěvekNapsal: čtv 23.03.2017 18:29 
Mazák
Mazák

Obrázky: 75
Blog: Zobrazit blog (10)
I pro MAVIC piloty - kdo z vás se chystá na létání v Kanadě, tak pozor, jsou tam zpřísněná a nová pravidla, viz info, které jsem dnes dal do vlákna "Pravidla pro létání s coptérami v různých zemích".
Odkaz aktualizován

Profil Soukromé album  

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 799 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 50, 51, 52, 53, 54