Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 271 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: DJI Inspire 1
PříspěvekNapsal: pon 22.06.2015 20:47 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 15.6.2015
Příspěvky: 67
Prví dojmy s Inspire1


Přílohy:
Poznámka: Tak už létá,docela spokojenost,obraz zhruba sejnej jako Gopro 4 přes LB. Jen škoda,že nejde HDMI a USB najednou připojit musel jsem to pustit do brýlí přes tablet...
025.jpg
025.jpg
[ 89.45 KiB | Zobrazeno 2776 krát ]

Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Inspire 1
PříspěvekNapsal: pon 22.06.2015 20:53 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2013
Příspěvky: 4186
Bydliště: Pod Slavkovským lesem...
Obrázky: 75
Blog: Zobrazit blog (10)
Myslim, ze s nejakou poslední verzi FW to uz dlouho jde simultanne... Mas to upgradovane ?

_________________
Ptaak 2 (Phantom 4 HDMI Mode) | FS Dominator HD2 | MarcoPolo Locator |


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Inspire 1
PříspěvekNapsal: úte 23.06.2015 4:43 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 15.6.2015
Příspěvky: 67
gardenroute píše:
Myslim, ze s nejakou poslední verzi FW to uz dlouho jde simultanne... Mas to upgradovane ?



To je v pohodě myslel jsem obraz vždy jde jenom na jednom,ovládání na tabletu zůstane.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Inspire 1
PříspěvekNapsal: stř 01.07.2015 18:09 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 22.4.2014
Příspěvky: 22
Zdravím chalani,
Kupil som dnes I1, mam otazku. Ked nabijam controller, nikde som nenasiel ako zistim ci je full nabity ?
Preblikavaju mi ledky postupne bielej farby, neviem ci to znamena ze este nabija a potom prestanu svietit (ako bateria) alebo pripadne bude svietit inej farby...

+ Musim nabijat Li-Po baterie uplne doplna ? Alebo môžu byť nabité napríklad na polovicu (či to neskracuje životnosť batérie)
Dakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Inspire 1
PříspěvekNapsal: stř 01.07.2015 20:54 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 15.6.2015
Příspěvky: 67
Fansox píše:
Zdravím chalani,
Kupil som dnes I1, mam otazku. Ked nabijam controller, nikde som nenasiel ako zistim ci je full nabity ?
Preblikavaju mi ledky postupne bielej farby, neviem ci to znamena ze este nabija a potom prestanu svietit (ako bateria) alebo pripadne bude svietit inej farby...

+ Musim nabijat Li-Po baterie uplne doplna ? Alebo môžu byť nabité napríklad na polovicu (či to neskracuje životnosť batérie)
Dakujem


Když ti bílé ledky přestanou blikat máš plně nabito...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Inspire 1
PříspěvekNapsal: čtv 02.07.2015 13:44 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 22.4.2014
Příspěvky: 22
Chlapi ešte potrebujem jednu vec... Keď originál kartu SD-HC 32GB dám do Inspire 1 tak všetko v poriadku, keď tam dám SD-HC 64GB, tak mi nahráva vždy len 45 sekúnd a napíše že SD Karta nieje vložená. Skúšal som všetko, formátovať ju priamo v drone, neviem kde môže byť chyba... Udávajú že 64GB môže ísť aj XC, ale vždy v 45 sekunde zasekne sa a nejde ani znovu zapnúť video nič, zachvílu že SD karta nieje vložená.
Firmware mám najnovší, neviem čo s tym ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Inspire 1
PříspěvekNapsal: čtv 02.07.2015 16:53 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 30.3.2015
Příspěvky: 113
Bydliště: Praha
Jako u kazdy jiny čtečky : nekompatibilní flaska. Zkus jinou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Inspire 1
PříspěvekNapsal: úte 07.07.2015 17:49 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 22.4.2014
Příspěvky: 22
Caute chlapi, zas ja... Chcem sa spýtať, trochu mi pukla nozicka pri pristávaní (musel som na nerovnom povrchu) zaujimalo ma koľko stoja nove nožičky. (Zrejme sa to da len vymeniť ako cely diel, nemôžem najst cenu) Diky moc !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Inspire 1
PříspěvekNapsal: úte 07.07.2015 18:39 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 15.6.2015
Příspěvky: 67
Fansox píše:
Caute chlapi, zas ja... Chcem sa spýtať, trochu mi pukla nozicka pri pristávaní (musel som na nerovnom povrchu) zaujimalo ma koľko stoja nove nožičky. (Zrejme sa to da len vymeniť ako cely diel, nemôžem najst cenu) Diky moc !


Zeptej se u Pelikána od něj stejně berou všichni,nebo prodejce kde jsi to koupil,měl by ti zajistit náhradní díly.Jen otázka,proč jsi se nevrátil na místo vzletu?Jen čistě ze zvědavosti....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Inspire 1
PříspěvekNapsal: úte 07.07.2015 19:38 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 7.7.2015
Příspěvky: 2
Čau kluci. Nejde mi udate na nový firmware, ale jen Inspire. Baterky a ovladače mám, tam problém není. Ale kvadro jsem zkoušel asi 10x a nic. Pokaždý fail. Lítal jsem teď na JM v Čebíně a dron se zbláznil a uletěl mi. Naštěstí jsem ho našel, ale myslím si že to má souvislost s tím updatem. Poradíte někdo? Díky moc


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Inspire 1
PříspěvekNapsal: stř 29.07.2015 20:13 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 5.4.2015
Příspěvky: 7
Ved pri strate signálu sa to vždy vráti na miesto vzletu. Mal si urobenu kalibráciu kompasu pred letom?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Inspire 1
PříspěvekNapsal: ned 09.08.2015 7:37 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 15.6.2015
Příspěvky: 67
inspire1.....nestalo se to někomu,mám problém s nahráním nové verze do vysílače. Koptéra i baterky v pohodě jdou. Předposlední květnovou verzi jsem nahrál bez problémů do všeho,tak nevím kde je chyba. dík za odpovědi


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Inspire 1
PříspěvekNapsal: pon 10.08.2015 9:18 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 15.6.2015
Příspěvky: 67
už je to v pohodě jen SD karta si postavila hlavu...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Inspire 1
PříspěvekNapsal: pát 11.09.2015 8:36 
Mazák
Mazák

Registrován: 30.9.2013
Příspěvky: 704
Obrázky: 2
Toto je posun, to se mi líbí :-) hlavně možnost použití špičkových objektivů.



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Inspire 1
PříspěvekNapsal: pát 11.09.2015 9:06 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.9.2013
Příspěvky: 1383
Bydliště: Praha, ČR
Obrázky: 38
Václav Procházka píše:
Toto je posun, to se mi líbí :-) hlavně možnost použití špičkových objektivů.


tak tohle skutečně je paráda. velká.

stále jsem uvažoval nad tím, mít vedle 250tky na blbnutí i nějaký "cesťák" na focení a tak. Jenže jak jsem jako fotograf zmlsán, tak se mi nechtělo se smiřovat s GoPro. Sice mám GP4 black, ale co si budeme povídat, to své limity také má a narážím na ně a stejně omezený a svázaný bych byl s jakoukoliv jinou podobnou alternativou včetně té proprietární DJI kamerky. Bavím mě vrtat se tak v té 250tce, která si může dovolit být otloukánkem a je to s ní funny, ale už nemám moc chuť experimentovat podobně s něčím na focení, kde bych vozil nějakou dražší techniku a vůbec by to celé bylo dražší. Tam potřebuji něco pokud možno létajícího na první dobrou a ne zkoumat proč mi to kurňa dneska osciluje nebo co zase to má za krámy. Takže hexu co mám doteď na tohle vožení asi pošlu do světa a až nazraje čas, tak tohle už by mé záměry celkem přesně pokrylo. odladěné, ready-to-fly, relativně bezúdržbové a schopné pracovat na víceméně PRO / PROSUMER úrovni :)

teď už jen na to donašetřit a bude :) ... máte někdo nějakou informaci, jak se to projeví na ceně, respektive zda jde rovnou koupit tahle verze místo té proprietární kamery?


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 271 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz