Pravidla fóra


Toto je nové fórum, pokud víte o nějakém vláknu, které by se mělo přesunout do EDF, tak napište SZ na TomasC.
Díky



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Stinger 90 jet
PříspěvekNapsal: pát 31.05.2019 18:16 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 26.5.2008
Příspěvky: 471
Zdravím
Byl by tady někdo ochotný kolem středočeského kraje zalétnout tento model

Děkuji Michal


Přílohy:
000_0001 (2).JPG
000_0001 (2).JPG
[ 101.79 KiB | Zobrazeno 5637 krát ]

Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Stinger 90 jet
PříspěvekNapsal: sob 01.06.2019 10:01 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie

Registrován: 22.7.2012
Příspěvky: 4515
Bydliště: Zvole u Prahy
Obrázky: 0
Protože nikdo nereaguje, několik maličkostí.
Nevím , k čemu ti bude zalítnutí. Model startuje ze země a potřebuje asfaltovou dráhu, nebo hodně dobrou trávu.
Vlastní lítání problém nebude. Tam fakt není co zalítávat. Je to koupená stavebnice, takže dodržení těžiště a hmotnosti. Vyvážený dmychadlo a kvalitní baterky. A lítat to musí bez problému.
Problém nastane při startu, abys to neodlepil od země na pádovce a při přistání - rozpočet na délku přistání a jemné sednutí. Ale to není o zalétnutí modelu, ale o schopnosti a zkušenosti pilota s pilotáží.
Pokud se na to necítíš, uč se s vrtulákama. Pak přejdi na tohle.
Vzhledem k tomu, že sháníš někoho na zalítnutí, evidentně lítat neumíš a v tom případě s tím počkej a trénuj s jednoduššími modely.
EDF neodpouští chyby v pilotáži. Vrtule neofukuje kormidla, takže pokud ztratíš rychlost dejme tomu v náklonu a zatáčce, jdeš do země. Na druhou stranu je to EPP jet, takže lehkej takže jednodušší jet na lítání asi není.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stinger 90 jet
PříspěvekNapsal: sob 01.06.2019 10:21 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 26.5.2008
Příspěvky: 471
Děkuji že jsi mi ujasnil jak na tom vlastně jsem.Nicméně to mám již domluvené s majitelem který tyto modely má a dost se s tvým tvrzením rozchází,tudíš něco k tomu dále psát je pro mě bezpředmětné :D
Hezký den a ať to létá


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stinger 90 jet
PříspěvekNapsal: sob 01.06.2019 10:58 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie

Registrován: 22.7.2012
Příspěvky: 4515
Bydliště: Zvole u Prahy
Obrázky: 0
shumi píše:
Děkuji že jsi mi ujasnil jak na tom vlastně jsem.Nicméně to mám již domluvené s majitelem který tyto modely má a dost se s tvým tvrzením rozchází,tudíš něco k tomu dále psát je pro mě bezpředmětné :D
Hezký den a ať to létá


Máš na mysli nějaké konkrétní mé tvrzení ? Nebo jenom všeobecně jsi vystřelil od boku ?

Postavil jsem řadu jetů dle vlastních návrhů a všechny létaly jak podle pravítka a jediný co bylo někdy potřeba dotrimovat, tak jemně výškovka. Takže zkus rozepsat , co je potřeba při záletu dle majitele tohoto modelu.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stinger 90 jet
PříspěvekNapsal: sob 01.06.2019 12:13 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 8.8.2017
Příspěvky: 996
Bydliště: JABLONECKO
Kluci ,hlavně žádné napadání a urážení se 8) i když s dudajem souhlasím,dovedu si ale naprosto přesně představit mít koupený model ze stavebnice za hromadu peněz ,sestavený a vyvážený dle dokumentace ale nemít tu odvahu sám s tím vyletět z obavy okamžité možné destrukce,proto se vyhýbám stavebnicím a plácám si samodomo EDFka a když s tím bouchnu tak je škoda mizivá a i když mi k dudajovi(i k ostatním) dokonalosti hoooodně moc chybí tak mi to ale taky létá,někdy lépe někdy hůře :roll: :roll: ale hlavně nepřestává mě to bavit :lol: :lol:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz