Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: UFO Intruder - výdrž na baterie
PříspěvekNapsal: pon 28.07.2014 10:39 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 25.5.2003
Příspěvky: 2327
Bydliště: Košice, SK
Tak nemáš problém. :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: UFO Intruder - výdrž na baterie
PříspěvekNapsal: ned 17.08.2014 21:56 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 5.8.2014
Příspěvky: 69
Zdravím, nevíte někdo kde sehnat na tento model ( Intruder UFO) nějaké náhradní díly. Jedná se mi o ozubené kolo pro pohon vrtule. Díky za reakce a tipy...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: UFO Intruder - výdrž na baterie
PříspěvekNapsal: stř 20.08.2014 10:45 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 20.8.2014
Příspěvky: 6
Také jsem se stal majitelem této hračky a docela mne to chytlo. Nečekal jsem od toho žádné zázraky, ale jen občasný relax. Mé zkušenosti - první co jsem dokoupil byli baterky a teď mohu lítat klidně 30 minut. První co mne zmátlo bylo párování - někdy to trvá chvilku a někdy trochu déle, ale nakonec se to vždy chytne - prostě přidám trochu plyn a počkám až se vrtule roztočí a jdu lítat. Po zhruba třech hodinách začal ufon padat na jednu stranu a vrtule se točila - proběhla reklamace s údajně vadnou základní deskou. Po dalších dvou hodinách začal opět ufon padat na druhou stranu a to jsem si říkal, že je divné ! Po delším zkoumání jsem přišel na to, že chybou jsou motory a ozubené kola - prostě co je mechanické bude odcházet. Motory i když se točí tak už nemají takový výkon a proto ufon padá na tu stranu kde je vadný motor. Takže čekám na nové motory a na nové ozubené kola. Ty ozubené kola odcházejí už jen proto, že jsem hlupák startoval z trávy a muselo se něco dostat mezi pastorek a to plastové kolo a očesalo se to. I tak za ty prachy to je dobrý na relax, ale pořizuji ještě Galaxy Visitora 2 na blbnutí doma a v práci ve skladu.
Jinak kamera na ufonovi je opravdu jen pro informační záznam, ale stačí - však stačí posoudit pořízené videa u mne na rajčeti - http://lordmerlin.rajce.idnes.cz/UFO_IN ... s_kamerou/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: UFO Intruder - výdrž na baterie
PříspěvekNapsal: stř 20.08.2014 11:33 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.4.2011
Příspěvky: 6500
Bydliště: ČR
Obrázky: 0
LordMerlin píše:
... ale pořizuji ještě Galaxy Visitora 2 na blbnutí doma a v práci ve skladu.


Z vlastní zkušenosti nedoporučuji - je to "z bláta do louže". Měl jsem ho tři dny a šel z domu, s tímhle strojkem si opravdu moc "nezablbneš". :(

_________________
Člověk je tak složitá bytost, že o tom lidstvo nemá ponětí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: UFO Intruder - výdrž na baterie
PříspěvekNapsal: stř 20.08.2014 11:58 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 20.8.2014
Příspěvky: 6
Z vlastní zkušenosti nedoporučuji - je to "z bláta do louže". Měl jsem ho tři dny a šel z domu, s tímhle strojkem si opravdu moc "nezablbneš". :([/quote]

Děkuji za reakci a přesto se zeptám proč šel z domu ? Četl jsem problém s kamerou, že se seká video a tak - no to bude oříšek pro prodejce tedy 3x a dost v případě že to bude opravdu dělat. Jinak dle videí na youtube mi to přijde jako dobrá hračka na vnitřní polítání. Navíc když si s touto hračkou pohrál i Igor ( http://www.copterdji.cz/ ) a viděl jsem jeho videa s kalibrací - https://www.youtube.com/watch?v=BrwQaRxVdU4 a https://www.youtube.com/watch?v=mKNwL2BKI58 tak to snad nebude taková tragedie. Každopádně budu moc rád za tvé zkušenosti - objednávku mám závaznou tak ať vím co mne čeká.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: UFO Intruder - výdrž na baterie
PříspěvekNapsal: stř 20.08.2014 12:23 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.4.2011
Příspěvky: 6500
Bydliště: ČR
Obrázky: 0
Neměl jsem problém s kalibrací nebo něčím podobným. Strojek byl zkrátka příliš slabý - při "trošce" větru a s kamerkou jsem ho těžko naháněl domů, místo pohodového polétání trochu boj. Bez kamerky létal docela obstojně, ale žádný drak to taky není (mám mikro quadru s multiwii a to je jiné šídlo).
Ale absolutním zklamáním byla kamerka - obraz škaredý a při každém třetím letu zaseknutí, přesně jak se to popisuje v diskuzích. Myslím, že to zasekávání se dělo jen venku, doma to točilo vždycky.

_________________
Člověk je tak složitá bytost, že o tom lidstvo nemá ponětí.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz