Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 454 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Vrtule pro coptery
PříspěvekNapsal: ned 31.08.2014 10:31 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 12.11.2012
Příspěvky: 969
Bydliště: Vizovice
Obrázky: 70
Za mě jedině T-motor nebo AXI kvalita prostě něco stojí :-) nemuže od číny za 300,-ks čekat zázraky


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Vrtule pro coptery
PříspěvekNapsal: ned 31.08.2014 10:45 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 9.7.2011
Příspěvky: 6974
Bydliště: Písek, ČR
To je teda bordel... možná ten vykutálený prodejce skoupil nějaké vyřazené motory nebo co, není možné že to takto háže, drhne, je orezlé, ... Mám od Tarotů spoustu dílů (hlavně na helikoptéry), a považuju je za hodně kvalitní.

DJI vrtule 1038 mám na dvou kopterách, na jedné jsou DJI 2214 motory a na druhé Sunnysky 2212. To je tip pro tebe, ty SunnySky jsou velmi slušné motory, nemají žádné zámky, normální kulaté osička a ty vrtule na ně pasují výborně. Vymezovací kroužky jsem udělal ze silonových hmoždinek, našel jsem takové, které velmi přesně pasují a jsou výborně souosé.

_________________
FrSky Horus, letadla, heli+koptéry.
http://rc.ludl.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vrtule pro coptery
PříspěvekNapsal: ned 31.08.2014 13:39 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 16.9.2009
Příspěvky: 244
to ananas: jasne, chapu...axika mam na eru skterym umim litat, ale u coptera, kterej kazdou chvili skonci v poli a je to prvni kousek na uceni mi prijde, ze je skoda tam dat hned kvalitni motory zvlaste kdyz mam doposud emax v obdobne cenove relaci a slapou jak fik.

to woita: je to mozne, ze bambusaci na zmnenem shopu prodavaji nejakou druhou jakost....vzhledove to na to vypada. Funkce taky samozrejme. Jinak jsem to testoval a oba ccw maji vuli jak prase, jeden se zadira a vydava divne zvuky a vibrace maji vsechny vcetne cw. Obzvlaste pokud mas s tarotem dobre zkusenosti jak pises...proto jsem se taky ptal, nebot tohle je muj prvni tarot. Dekuji za tip na sunnysky...ja jsem nasel jeste ipower ipm2212 920kv, ktere na rc group dobre hodnoti. Maji japonska loziska a jsou dynamicky vyvazene...cena ok. Oproti sunnysky maji vyhodu, ze maji zamek dji. Zatim jsem vratil emaxy a jejich puvodni vrtule budu s tim litat do dob, nez mi prijdou vzorky novych motoru. Tarot, co jsem objednal zkusim vratit...jsem zvedavej, kolik bude stat postovne.

_________________
Misa+ Hitec Aurora 9, MPX Acromaster, homemade Click alias Pitchus, quadcopter Hydropero 2


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vrtule pro coptery
PříspěvekNapsal: ned 31.08.2014 20:02 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.6.2012
Příspěvky: 1614
Bydliště: Chrudim
Sunnysky z banggood mohu doporucit, tiché bez vibraci jp ložiska a dobra cena.

_________________
Open9x, Ultimate lrs, I like open system :-) on copters.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vrtule pro coptery
PříspěvekNapsal: pon 01.09.2014 23:43 
Mazák
Mazák

Registrován: 15.7.2014
Příspěvky: 602
Bydliště: ČR
Ahoj, pomalu si začínám stavit svou první coptéru a rc model vůbec, takže veškerý součástky držim v ruce poprvé a ač jsem toho přečetl poměrně dost, vykukují na mě problémy, které se snad ani nikde načíst nedají.

Koupil jsem na HK GWS EP vrtule no nečekal jsem od nich nic a věděl jsem, že když s tim nebudu padat každých 5 minut, koupím si jiné, ale i tak...
1.) Když jsem je nasadil na unašeč, který je dodáván k SunnySky 2212 (980KV) z banggoodu, tak jsem zjistil že nahoru pomalu nenasroubuju matku, protože ta středová díra je moc vysoká. To je normální? Chci vrtule nějak oříznou upilovat, no nevím jestli to půjde a čím. Nějaké rady?
2.) K vrtulím dodávají i vymezovací kroužky, který potřebuju použít jelikož mi to cca o 0,2mm nesedí, jenomže vnější průměr toho kroužku je stejnej jako vnější průměr otvoru ve vrtuli. Z obrázku na HK jsem soudil, že v případě potřeby ho do vrtule vložim, ale ted to mám v ruce a nevejde se tam.

Když už nic jiného, tak alespoň varování pro další, kteří by snad nad touto kombinací motorů a vrtulí uvažovali. O vyvážení za tu cenu nemá smysl hovořit.

Díky.

_________________
X650F, Sunnysky, Afro, Graupner 11x5, APM, Pixhawk


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vrtule pro coptery
PříspěvekNapsal: stř 10.09.2014 8:35 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 6.5.2012
Příspěvky: 370
Bydliště: Kanice
Obrázky: 4
Co tyhle vrtule? Nebudou to jen dražší vrtule jak z RCTimer?
http://www.pelikandaniel.com/?sec=product&id=69611


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vrtule pro coptery
PříspěvekNapsal: čtv 11.09.2014 10:36 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 16.9.2009
Příspěvky: 244
Tak mi dnes dorazil par motoru iPower 2212. Stal cca 600kc. Jeden motor je cw, druhy ccw. Dji vrtule na nej zamkem padnou jak prdel na hrnec. Na pohled to vypyda moc pekne, zadna vule, zadny rez:-) az je zapojim a otestuju, dam vedet. Rozhodne z nich mam lepsi pocit nez z tarotu, ktere jsem poslal cinanum zpet.

_________________
Misa+ Hitec Aurora 9, MPX Acromaster, homemade Click alias Pitchus, quadcopter Hydropero 2


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vrtule pro coptery
PříspěvekNapsal: stř 17.09.2014 20:33 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.11.2013
Příspěvky: 3515
Bydliště: Olomouc, ČR
Tak s hlubokým zármutkem oznamuji, že vrtule DJI1038 jsou opravdu nesmrtelné. Dnes mi koptéra spadla z 30 m na záda po výpadku všech motorů. Všechno je v řiti, pouze vrtule zůstaly. Po odbahnění na nich není ani škrábaneček. 8O


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vrtule pro coptery
PříspěvekNapsal: stř 05.11.2014 9:30 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 6.5.2012
Příspěvky: 370
Bydliště: Kanice
Obrázky: 4
Můžu poprosit o radu? Mám na copteře motory sunnysky 2216-11 900kv na 3S a vrtule 10x5, byly by lepší třeba 10x3,8? Teď to má výkonu dostatek, dostal bych se s menším stoupáním na delší letový čas? Koukal jsem na tyto vrtule:

http://kostkamodelcentrum.cz/obchod.aspx?hledej=10x3,8


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vrtule pro coptery
PříspěvekNapsal: stř 05.11.2014 10:29 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.6.2008
Příspěvky: 4042
Bydliště: Děčín
Obrázky: 0
Mě po prodeji discoverky zbyly dva páry dřevěných XOAR 9x5. Jsou jak nový žádný štípanec nikde, žádný odření. Video z letu s nima zde:


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz
900kV NTM motory a 4S
luxusní záležitost
http://www.getfpv.com/xoar-pjn-9x5-matched-pair.html
Nechám oba páry za 600Kč plus pošta dle dohody

_________________
Frsky X10S Carbon
Heliny od Mikada, fpv race koptéry a trochu F3K


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vrtule pro coptery
PříspěvekNapsal: stř 24.12.2014 10:44 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 8.10.2013
Příspěvky: 330
Bydliště: Olomouc
Nevíte někdo kde v čr koupit xoar 12x4?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vrtule pro coptery
PříspěvekNapsal: stř 24.12.2014 11:29 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 8.10.2013
Příspěvky: 330
Bydliště: Olomouc
Nebo takto, jaké kvalitní 12x3,8 vrtule? Nejlépe tak, aby byly dobře vyvážené už z výroby. Na dovyvažování nemám prostředky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vrtule pro coptery
PříspěvekNapsal: úte 06.01.2015 12:40 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 31.1.2014
Příspěvky: 7
a mají ty třílisté nějakou výhodu oproti dvoulistým?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vrtule pro coptery
PříspěvekNapsal: úte 06.01.2015 12:46 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 12.11.2012
Příspěvky: 969
Bydliště: Vizovice
Obrázky: 70
Trisliste jdou jednoduseji vyvazit.. dvouliste maji lepsi ucinnost..


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vrtule pro coptery
PříspěvekNapsal: úte 06.01.2015 16:25 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 31.1.2014
Příspěvky: 7
ok díky, takže u nějakých obyčejných quadrocopter (spíše hraček) asi nemá žádný smysl dávat třílisté místo dvoulistých že (koukal jsem totiž že např. k Syma X5C se dají kupit třílisté, tak mě zajímalo jaký to má efekt)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 454 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz