Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Výroba rámu hexacopter
PříspěvekNapsal: pon 25.06.2012 14:51 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 7.9.2011
Příspěvky: 257
Bydliště: Praha 1
Zdravíčko,
chtěl bych si postavit hexacopteru a momentálně řeším rám. Najde se tady někdo kdo rámy vyrábí? Rád bych něco jako je tohle http://www.goodluckbuy.com/xaircraft-di ... eller.html nebo http://www.goodluckbuy.com/fiber-glass- ... opter.html

Děkuju


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Výroba rámu hexacopter
PříspěvekNapsal: stř 18.07.2012 4:24 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 16.11.2008
Příspěvky: 585
Bydliště: Jablonec
no mas docela velke cenove rozpeti ti reknu.tricet a 400 dolaru je docela rozdil.pokud budes mit zajem dalo by se neco nakreslit a nechat udelat.urcite i levneji nez za 400.momentalne zjistuji cenu rezani vodnim paprskem a material pouzivam kartit.tak pokud na to extra nespechas a budes chtit tak sz.neco nakreslim a muzem se domluvit.poslu predem nakres ve 3d at se muzes rozhodnout a predbeznou cenu taky spocitam.cena by byla jen za matros a rezani tzn odemne za dekuju ci jak se rozhodnes.predem musim ale zjistit cenu rezani

_________________
nerušit...bastlím :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výroba rámu hexacopter
PříspěvekNapsal: stř 18.07.2012 7:42 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 7.9.2011
Příspěvky: 257
Bydliště: Praha 1
čau, zrovna včera mi dorazil ten rám ala "pavouk", tak těď mi už stavba vázne jenom na reglech, který momentálně nejsou :)
Jinak ty odkazy jsme házel jenom pro info o vzhledu, nějak jsem na cenu nekoukal.
Děkuju mockrát, že jsi se ozval, až tady tu hexa rozpůlim o strom tak ti písnu a domluvíme se :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výroba rámu hexacopter
PříspěvekNapsal: stř 18.07.2012 8:32 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 30.6.2011
Příspěvky: 56
Bydliště: Praha-východ
Tvůj rám "pavouka" z goodlucku jsem měl quada a horší rám jsem nezažil:) Ten podvozek z heli je naprosto nevyhovujici kvůli těžišti. Délka ramen s motory na konci svojí vahou při přistání hrozně namáhají střed, do kterého jsou ramena přichycený. Drží to tam na dvou šroubkách, no katastrofa!:)
Ten druhý (drahý) rám mám taky...quada - naprosto geniální řešení! Jestli můžu doporučit, nemusíš za něj dávat tolik, co já a budeš mít skoro totožný - na HK kup hexu za 17usd (červenobílé ramena) a na goodlucku od Xaircraftu 4ks kovových oček, 4ks gumiček tlumících, podvozek z toho drahýho rámu, dvě tyče, které jsou pod středem a drzák na baterku a máš identickou hexu na kterou sem dáváš odkaz za 50.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výroba rámu hexacopter
PříspěvekNapsal: stř 18.07.2012 17:09 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 7.9.2011
Příspěvky: 257
Bydliště: Praha 1
já jsem toho pavouka bral jenom kvůli tomu středovýmu rámu, ramena budu dělat stejně dřevěný. Prostě se mi s tim nechtělo piplat a vyřezávat ho


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výroba rámu hexacopter
PříspěvekNapsal: čtv 19.07.2012 11:55 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.8.2010
Příspěvky: 921
Bydliště: SK
goodluck mi pripada trochu predrazeny radsej ebay.co.uk

_________________
DJI Phantom 4pro, DJI Spark, DJI Mavic pro


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výroba rámu hexacopter
PříspěvekNapsal: čtv 19.07.2012 12:02 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 7.9.2011
Příspěvky: 257
Bydliště: Praha 1
já jsem to kupoval na ebay.com a vyšlo to skoro stejně jako na ebay.co.uk , myslím, že to prodával stejnej prodejce


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výroba rámu hexacopter
PříspěvekNapsal: čtv 19.07.2012 18:36 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
krwell píše:
já jsem to kupoval na ebay.com a vyšlo to skoro stejně jako na ebay.co.uk , myslím, že to prodával stejnej prodejce

Ebay je celosvětový aukční a prodejní portál s tím, že má různé filtrované verze jen pro určitá území a ebay.co.uk je v podstatě jen vyfiltrovaná část ebay.com pro UK (United Kingdom).

Pro zajímavost.

Položka zboží na www.ebay.co.uk viz tento odkaz
Naprosto identická položka zboží na www.ebay.com viz tento odkaz.

Podstatné zejména pro celní formality atd. není to jestli to nakupujete v sekci www.ebay.co.uk nebo www.ebay.com, ale to kde je lokalita umístění zboží pro danou nabídku viz to co je u příslušné nabídky uvedeno u položky Item location: tj. zda je uvnitř EU nebo mimo EU.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výroba rámu hexacopter
PříspěvekNapsal: čtv 19.07.2012 21:33 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.8.2010
Příspěvky: 921
Bydliště: SK
ja pouzivam co.uk nakolko pri com casto najde tovar ktory predajca na SK nechce poslat

_________________
DJI Phantom 4pro, DJI Spark, DJI Mavic pro


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výroba rámu hexacopter
PříspěvekNapsal: pát 20.07.2012 6:51 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
MarkAurel píše:
ja pouzivam co.uk nakolko pri com casto najde tovar ktory predajca na SK nechce poslat

Já používám raději com, protože co.uk je až příliš moc ořezané a bohužel řada nabídek v něm zcela chybí i když je prodejci posílají do ČR a v případě SR to bude nejspíš stejné. Z mého pohledu je lepší vidět větší počet nabídek a zvolit si svůj vlastní filtr a pak si mezi nimi vybrat některou z těch, u které prodejce posílá do příslušné cílové země než některé nabídky nevidět vůbec i když je prodejce posílá do cílové země.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz