Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Elektronika do Assault Reaper 500
PříspěvekNapsal: čtv 25.08.2016 10:31 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 23.7.2009
Příspěvky: 28
Dobrý den vážení pánové.

Koupil jsem si na Hobbyking "Assault Reaper 500" Je to kvadrokoptéra s kolektivním řízením a servem pro každou vrtuli.
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__66944__Assault_Reaper_500_Collective_Pitch_3D_Quadcopter_Mode_1_Ready_to_Fly_Lite_.html
Přišel mi ale viditelně použitý set ve kterém o proti objednávce chyběl vysílač s přijímačem a hlavně nefunuje "Flight controler".
Mám tedy otázku: který flight controler bych mohl použít tak, aby se to chovalo jako vrtulník, tedy aby se to samo pořád nevracelo do horizontálu.
Nechci ani GPS ani nic podobného - chci to řídit.
Původní flight controler má podle mě software který byl dělaný pro koptéry s reverzací motorů, protože nejde nastavit nulový úhel na listech - neutrál to vždycky přeskočí, což se mi nelíbí.
Jako poruchu na tom mém kusu vidím to, že gyro funguje jakoby na vrtulku, tedy otáčení kolem svislé osy, ale klopení a klonění nestabilizuje vůbec - taky jsem s tím pořádně praštil :-)


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Elektronika do Assault Reaper 500
PříspěvekNapsal: úte 27.12.2016 23:02 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 23.7.2010
Příspěvky: 41
Bydliště: Olomoucko
Zdravím,
jak to dopadlo s Raperem 500???
Koupil jsem ho z druhé ruky a problém úplně stejný....

_________________
Goblin 700, Goblin 500 sport, Trex 600 nitro, Geprc XL5, Race 250, Tiny Whoop, Stingrey 500


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Elektronika do Assault Reaper 500
PříspěvekNapsal: čtv 29.12.2016 22:56 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 23.7.2009
Příspěvky: 28
Nakonec jsem to rozchodil s puvodnim "Flight controler" . Gyrovani na klopeni a kloneni pri ubranym plynu nefunguje - chce to proste poradne pridat a pak to leti.
Tahne to jako prase i pri nizkych otackach a tak jsem si myslel ze si to v klidu zalitnu jako vrtulnik, ale ta elektronika to proste neumozni.
Horsi je ze pri uplne klidnym pomalym letu vpred se to najednou roztocilo jako na klonění a samozrejme jsem s tim jak se patří praštil.
Na zemi jsem potom zjistil krome jineho jeden praskly reminek. Jestli to bylo nasledkem havarie a nebo pricina to nevim, v kazdem pripade jeste bylo praskle ocko tahla k listu vrtule.
Nahradni dily nekolik mesicu nebyly skladem a pak nasledovala jina zabava, tak ze to mam zatim neopravene na stole.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Elektronika do Assault Reaper 500
PříspěvekNapsal: ned 01.01.2017 20:33 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 23.7.2010
Příspěvky: 41
Bydliště: Olomoucko
...tak to nejsou žádné dobré zpávy, co jsem tak zjistil, tak na tento problém si ztěžovali ještě tři lidé a vypadá to na nevyřešenou jednotku.
Tož to mám radost.....asi tam prdnu jinou.

_________________
Goblin 700, Goblin 500 sport, Trex 600 nitro, Geprc XL5, Race 250, Tiny Whoop, Stingrey 500


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Elektronika do Assault Reaper 500
PříspěvekNapsal: pon 02.01.2017 14:18 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 23.7.2009
Příspěvky: 28
Rozebírání Reapera byla bitva, protože něco je slepeno, například středovou trubku jsem ani při použití velkého násilí nebyl schopen z plastu vytahnout.
Při stahování ozubených kol to bylo taky na hraně s jejich zničením.
Vložky v táhlech k listům vrtulí se točí na závitu šroubů, kabely k elektronice chvílemi nemají kontakt - při pohybu to pocukává, až úplně vynechává.
Zkoušel jsem funkci s odpojeným motorem a se stávající elektronikou s tím do vzduchu nejdu - chová se to prostě divně.

Jakou jednotku ale použít aby to bylo schopný letět jako vrtulník?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz