Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 645 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 43  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: DJI NAZA pokračování 2
PříspěvekNapsal: pon 17.10.2016 18:08 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 24.2.2009
Příspěvky: 105
Bydliště: Rakovník
Ještě k tomu driftu - poslední dobou se rozmáhá názor tady u nás ,že " tanečky" s Nazou jsou zbytečné. :mrgreen: Přesto bych to zkusil


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI NAZA pokračování 2
PříspěvekNapsal: pát 21.10.2016 12:49 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 21.2.2015
Příspěvky: 79
Bydliště: Příbramsko
Obrázky: 12
Taranis Plus a Naza - chci si nechat udělat páčku plynu na střed jen z toho důvodu, že dlouze nemusím vychytávat výškovou nehybnost koptéry. Takže koptéra prostě bude držet výšku a bastafidly. Je to tak? A jak se to nastaví v Naze? Bude s tím mít kalibrace v PC problém? Máte to tak někdo?
Díky.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI NAZA pokračování 2
PříspěvekNapsal: pát 21.10.2016 14:26 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2013
Příspěvky: 4186
Bydliště: Pod Slavkovským lesem...
Obrázky: 75
Blog: Zobrazit blog (10)
metlis píše:
Taranis Plus a Naza - chci si nechat udělat páčku plynu na střed jen z toho důvodu, že dlouze nemusím vychytávat výškovou nehybnost koptéry. Takže koptéra prostě bude držet výšku a bastafidly. Je to tak? A jak se to nastaví v Naze? Bude s tím mít kalibrace v PC problém? Máte to tak někdo? Díky.
Žádný problém, naopak, pro ovládání koptéry to je velmi užitečné a pohodlné, zvláště ve spojení s "variem" v iOSD se jedná o přínosnou vychytávku pro udržování stálé výšky letu. Někde ve svém zdejším blogu jsem to kdysi lehce popisoval.
Dělal jsem si to kdysi ještě na P1, ale s jeho originál rádiem. V NAZA se nic nastavovat nemusí, od jisté doby (někdy podzim 2013) má semiautomatický start, takže neutrální poloha plynu je při startu ošetřena, po CSC musíš jen přidat přes neutrál pro vzlet, to ale asi víš... Kalibrace normálně v asistentu...

_________________
Ptaak 2 (Phantom 4 HDMI Mode) | FS Dominator HD2 | MarcoPolo Locator |


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI NAZA pokračování 2
PříspěvekNapsal: ned 30.10.2016 8:33 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 4.5.2014
Příspěvky: 117
Bydliště: ústecký kraj, ČR
Zdravím, nesetkla jste se někdo při upgradu na verzi 2 s chybou "stahování" firmware 4.02? Mám lite verzi která už byla přehraná na verzi 2, ale nějak se mi nezdála kalibrace kniplů tak jsem tam včera nahrál původní verzi. A bohužel od té doby nejsem schopen tam vrátit verzi 4.02. při upgradu mi to napíše chybu Download error! Please refresh. Bohužel nevím kde tu chybu už hledat. zkoušeno na 2 počítačích s WIN7 32b a jednom s win10 64b. server je vidno, že je přesměrován.

Děkuji


Přílohy:
chyba1.PNG
chyba1.PNG
[ 20.58 KiB | Zobrazeno 2301 krát ]

lan.PNG
lan.PNG [ 6.48 KiB | Zobrazeno 2301 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI NAZA pokračování 2
PříspěvekNapsal: ned 30.10.2016 12:06 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2013
Příspěvky: 4186
Bydliště: Pod Slavkovským lesem...
Obrázky: 75
Blog: Zobrazit blog (10)
Takovým problémům se není možné u nelegálně hacknutého letového kontroleru vůbec divit :? To že se to použije u letadla, je fakt na pováženou, ale nechci tu rozpoutávat nějaký flame, už jsme tu o tom mnohokráte diskutovalo... :(

_________________
Ptaak 2 (Phantom 4 HDMI Mode) | FS Dominator HD2 | MarcoPolo Locator |


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI NAZA pokračování 2
PříspěvekNapsal: pon 31.10.2016 19:11 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 21.2.2015
Příspěvky: 79
Bydliště: Příbramsko
Obrázky: 12
[/quote]Žádný problém, naopak, pro ovládání koptéry to je velmi užitečné a pohodlné, zvláště ve spojení s "variem" v iOSD se jedná o přínosnou vychytávku pro udržování stálé výšky letu. Někde ve svém zdejším blogu jsem to kdysi lehce popisoval.
Dělal jsem si to kdysi ještě na P1, ale s jeho originál rádiem. V NAZA se nic nastavovat nemusí, od jisté doby (někdy podzim 2013) má semiautomatický start, takže neutrální poloha plynu je při startu ošetřena, po CSC musíš jen přidat přes neutrál pro vzlet, to ale asi víš... Kalibrace normálně v asistentu...[/quote]

Díky moc!
Stavím velkou hexu, cca 1100 mm, tak po zimě budu kupovat nový ovladač, koupím to rovnou s touto vychytávkou :)


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: GPS ztrácí lock
PříspěvekNapsal: úte 01.11.2016 20:50 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 17.1.2011
Příspěvky: 492
Bydliště: Ústí nad Labem
Mám Nazu M V2 poslední dobou mě dost začíná štvát, že GPS poměrně často ztrácí lock. Aspoň tak si já vysvětluju stav, kdy místo zeleného blikání moje F550ka přejde na červené trojí bliknutí. Normálně zapojím baterku, počkám, až se GPS chytí a než odstartuju, tak už je červený trojblik. Už se mi to stalo i za letu, což je ještě víc super, když člověk zjistí, že najednou letí v Attitude módu.

Jak to mají ostatní? Děje se to i jinde, nebo je to jen problém mého kusu?

_________________
Bixler, Super Sky Surfer, DJI F550, Mavic Pro | FrSky Taranis X9D+
Blog: http://tinyurl.com/ctuoqtx


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI NAZA pokračování 2
PříspěvekNapsal: stř 09.11.2016 10:05 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 20.9.2014
Příspěvky: 7
Zdarec , odesel mi gps modul a shanim novy , bylo mi zde doporuceno ... http://www.banggood.com/FFOSD-G2-M8N-GP ... mds=search . Vim ze to funguje na tech flesnutych litkach , ale nevim jestli to funguje i na originalni V2. A nebo co je k tomu jeste potreba ... dik za odpovedi


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: GPS ztrácí lock
PříspěvekNapsal: stř 09.11.2016 12:24 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 20.9.2014
Příspěvky: 7
Ten tripolohovy přepínač na módy, máš nastavený na taranisu dobře?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 10.11.2016 20:46 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 28.1.2011
Příspěvky: 126
Bydliště: liberecko, Jablonec nad Nisou
Blog: Zobrazit blog (3)
Ahoj,
zvažuju že dám do kupy kvadrokoptéru, velikosti 330. Chci tam dát Naza-m. Pišou že propojení zvládá se všema na 2,5 ghz fm/pcm nebo ppm. Až zas tolik do toho nevidím, ale mám dx6i a devo7, šly by tam obě soupravy? u spektrumu jen matně tuším že to je ppm, a devo nevím...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI NAZA pokračování 2
PříspěvekNapsal: ned 13.11.2016 21:41 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 24.12.2008
Příspěvky: 103
Bydliště: Praha
takamung píše:
Zdarec , odesel mi gps modul a shanim novy , bylo mi zde doporuceno ... http://www.banggood.com/FFOSD-G2-M8N-GP ... mds=search . Vim ze to funguje na tech flesnutych litkach , ale nevim jestli to funguje i na originalni V2. A nebo co je k tomu jeste potreba ... dik za odpovedi


Já používám tento modul http://www.banggood.com/Ublox-M8N-GPS-C ... s=category

Mám sice Nazu M- Lite flashnutou na Nazu M-V2 a funguje bez problémů. Tento modul byl doporučen i na originál Nazu M-V2.

_________________
FrSky Taranis,Filip600 Termik,Filip 400 Sport a větroň 1500 V-tail ,Xtreme, NAZA M liteV2 Xcopter550


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI NAZA pokračování 2
PříspěvekNapsal: ned 13.11.2016 23:03 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 19.11.2008
Příspěvky: 337
Bydliště: Chebsko
... u DX6i budes asi muset "dobastlit" 3P prepinac nebo si nastavit mix, jinak asi nerozchodis vse ... Devo je s odpustenim radio z kategorie SKODA PENEZ, takze s tim bych asi radeji do vzduchu nec neposilal ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI NAZA pokračování 2
PříspěvekNapsal: pát 09.12.2016 17:45 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 20.9.2014
Příspěvky: 7
Cau vsichni, pri letu v atti modu , kdyz dam plny YAW tak koptera totalne zblbne a i kdyz pustim paky , do horizontu se sama nedostane , musim ji vypackovat as k dosednuti. pak vypnu zapnu a zas leti normalne. Mam si nejak nastavovat vychylky nebo se s ni mam proste tocit pomalu a doufat....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI NAZA pokračování 2
PříspěvekNapsal: pon 26.12.2016 19:58 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 17.4.2016
Příspěvky: 76
Ahojte kde se dá sehnat český manuál k naza v2?Mám bazarový kus a bez manuálu.jde mě hlavně o to abych věděl co na mně led modul bliká.a ještě GPS modul byl podřený tak jsem ho vzal černou barvou.Neva?diky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI NAZA pokračování 2
PříspěvekNapsal: úte 27.12.2016 21:51 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 24.12.2008
Příspěvky: 103
Bydliště: Praha
lukinn píše:
Ahojte kde se dá sehnat český manuál k naza v2?Mám bazarový kus a bez manuálu.jde mě hlavně o to abych věděl co na mně led modul bliká.a ještě GPS modul byl podřený tak jsem ho vzal černou barvou.Neva?diky


Tady se dá stáhnout manual v angličtině, je to se signalizací. Český překlad ofocený můžu poslat emailem.

_________________
FrSky Taranis,Filip600 Termik,Filip 400 Sport a větroň 1500 V-tail ,Xtreme, NAZA M liteV2 Xcopter550


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 645 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 43  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz