Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 192 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Ardupilot
PříspěvekNapsal: čtv 25.10.2012 20:44 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.11.2008
Příspěvky: 546
Obrázky: 0
Já to kupoval přímo diydrones eshopu. Přišlo mi to za 2 dny. Můžeš to koupit taky např. z electronicarc.com.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Ardupilot
PříspěvekNapsal: čtv 25.10.2012 21:24 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.3.2011
Příspěvky: 942
Bydliště: Trnava SK
Obrázky: 6
K comu sluzi taka draha doska??Ved na nej je to iste jak napr. na All In One pro a ta stoji aj s dorucenim 63 USD..Co vam neni luto za to tolko vyhodit?


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ardupilot
PříspěvekNapsal: pát 26.10.2012 9:21 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.11.2008
Příspěvky: 546
Obrázky: 0
Mně drahá nejpřijde. Naopak na to co umí je to cena dobrá. Nevím kterou All in one desku máš na mysli, ale pochybuju že je úplně stejně vybavená, má stejné příslušenství a stejnou podporu a univerzálnost jako tahle.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ardupilot
PříspěvekNapsal: pát 26.10.2012 9:57 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.3.2011
Příspěvky: 942
Bydliště: Trnava SK
Obrázky: 6
Toto je ta doska, podla mna ma vsetko co ma mat:
http://rctimer.com/index.php?gOo=goods_ ... oductname=

Neber to osobne ale mne toto pride ako ozaj vyhadzovanie penazi..To ich mas az tak na zvys,co na to pani manzelka?Ozaj mi to pride za podobne dosky ktore maju takmer rovnake snimace a procesor ze kapanek predrazene..


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ardupilot
PříspěvekNapsal: pát 26.10.2012 11:00 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.11.2008
Příspěvky: 546
Obrázky: 0
Osobně si to neberu. Tyhle desky neodsuzuju, sám sem měl podobnou a na lítání kolem domu a na louce je to dobrý. Bude to do velkýho modelu s 2-3kg nosností. Tam bych čínu za 60$ nedal. Ono tohle není o moc dražší, ale mám k tomu větší důvěru. Manželku nemám. Oproti mikrokopteru, který ho jsem stavěl předtím, mi to přijde jako skoro zadarmo.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ardupilot
PříspěvekNapsal: sob 27.10.2012 20:05 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 25.7.2009
Příspěvky: 46
johny107 píše:
K comu sluzi taka draha doska??Ved na nej je to iste jak napr. na All In One pro a ta stoji aj s dorucenim 63 USD..Co vam neni luto za to tolko vyhodit?


Bojím se, že to není stejné, All In One asi není špatná, ale součástí není GPS(musí se dokoupit), neumí létat na waipointy (pro mě zásadní vada), sw není tak propracován atd... Právě proto se rozhodnu asi pro Ardupilot 2.5 :D

_________________
RC Taranis,HK-450,Flash,Swing,Y-UFO,Quad s HK pilotem,Miniquad s KK2.0 ,několik samokřídel...atd..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Porovnání verzí.
PříspěvekNapsal: stř 31.10.2012 8:32 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.2.2011
Příspěvky: 951
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Zdravím. Mám ardupilot mega (tu červenou desku). Jak padá cena oil panu (ta modrá deska) pro něj uvažuji, že ji kouím a doplním o další doplňky co pro ně vznikly. Magnetonmetr, sonar, pitotku, měření napětí i proudu, telemetrii. Otázkou však je, zda neplánuji nákup koně, sedla a nechat ho okovat když už je k prodeji auto. V čem, kromě toho že dvě desky se nacpali do jedné, je verze 2.5 lepší ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ardupilot
PříspěvekNapsal: čtv 01.11.2012 13:52 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 9.2.2008
Příspěvky: 122
Bydliště: Brno
Obrázky: 0
martinre: Svěříš se nám prosím, kolik jsi při té objednávce za $200 platil clo a DPH, nebo jak to probíhalo? A to ti to vážně za dva dny přišlo ze San Diega (které je 10 000 km daleko), kde diydrones sídlí? To bydlíš v Los Angeles, ne? :D

johny107: Každému přijdou vyhozené peníze za něco jiného. Někomu není líto dát 100 Kč za panáka vodky, někdo dá $200 za desku, no a co :D. Ať si každej kupuje co chce :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ardupilot
PříspěvekNapsal: čtv 01.11.2012 21:05 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.11.2008
Příspěvky: 546
Obrázky: 0
V úterý večer jsem objednal, v pátek ráno přijel FedEx s balíkem. V San Diegu nebydlím, ale v ČR taky ne. Sice jsem počítal s nějakým DPH, ale nikdo po mě nic nechtěl. Celkem to byl balík za $511 z toho 40 za poštovný. Kdysi jsem ale objednával do ČR tu předešlou verzi APM a přišlo to taky za 2-4 dny. Obojí s FedEx international priority.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ardupilot
PříspěvekNapsal: pát 02.11.2012 11:54 
Administrátor serveru
Administrátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 25.4.2003
Příspěvky: 10799
Bydliště: Praha Hloubětín ČR
Obrázky: 266
Blog: Zobrazit blog (3)
K podobnému tématu....
Objednával jsem motory NEU v San Diegu, bydlím v Praze.
V úterý 13:58 předáno DHL, ve čtvrtek (stejný týden!!! :wink: ) 13:38 u mě.
Cena přepravy 40$, DHL si řeklo o DPH ve výši cca 2000Kč. Což bylo správně podle přiložené faktury.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Ardupilot 2.0
PříspěvekNapsal: čtv 08.11.2012 12:08 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 17.4.2009
Příspěvky: 2
Zdravím. Vedel by niekto poradiť začiatočníkovy, ako napájať túto dosku ? Mám na mysl BEC + ESC, ako vybrať ten správny BEC, ak ESC už mám ? Má stým niekto skúsenosti.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ardupilot
PříspěvekNapsal: stř 21.11.2012 20:47 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 29.12.2011
Příspěvky: 497
Bydliště: Banská Bystrica
Obrázky: 3
Zdravím, má tu dakdo vyskúšanú túto dosku http://store.diydrones.com/APM_2_5_Kit_p/br-ardupilotmega-05.htm zo všetkých strán? :D Dosť sa totiš rozhodujem medzi tímto a DJI nazou. Tu sa mi páčia možnosti ako to rozširiť o rôzne senzory, samozrejme aj waypoints. Dalšia vec je že určite chcem aj GPS...Pri arduine to aj s GPS víde 250 dolárov a naza s GPS víde tak 400 dolárov. Ludia tu ale maju večie skusenosti s nazou a tak neviem...Vie dakdo povedať ake zápory ma ardupilot? Je nastavovanie v zdrojovom kode ardupilota tašie ako v multiwii? Neviete skade stiahnuť softík pre ardupilota ako ma multiwii gui?

_________________
Taranis X9D Plus, Heavy lift hexacopter, Phantom 4 Pro


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ardupilot
PříspěvekNapsal: pon 26.11.2012 13:15 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 17.4.2009
Příspěvky: 2
Na APM stiahneš soft tu http://code.google.com/p/ardupilot-mega/wiki/Mission Mám APM 2.0 a zvládne to isté, čo aj 2.5ka a kúpil som ju za 200 eur z inzerátu na slovensku :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ardupilot
PříspěvekNapsal: pon 26.11.2012 15:48 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 29.12.2011
Příspěvky: 497
Bydliště: Banská Bystrica
Obrázky: 3
Misisiak píše:
Na APM stiahneš soft tu http://code.google.com/p/ardupilot-mega/wiki/Mission Mám APM 2.0 a zvládne to isté, čo aj 2.5ka a kúpil som ju za 200 eur z inzerátu na slovensku :)


Už som to našiel ale dik :D

_________________
Taranis X9D Plus, Heavy lift hexacopter, Phantom 4 Pro


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ardupilot
PříspěvekNapsal: úte 12.03.2013 16:42 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 10.9.2007
Příspěvky: 462
Mozem sa opytat kolko waypointov mozem nahrat na dosku u APM 2.5?


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 192 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz