Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3010 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 197, 198, 199, 200, 201
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Mini H FPV quad 250
PříspěvekNapsal: stř 05.04.2017 6:42 
Mazák
Mazák

Registrován: 30.8.2011
Příspěvky: 5331
Bydliště: Plzeň, CZ
Obrázky: 0
krtek2k píše:
Pro některý desky má FW betaflightu ledstrip namapovanej na signal motor 5, zkus ledstrip připojit tam, na 99% to pojede.


Az budu mit chvilku tak to zkusim - dik.

_________________
coptery@FrSky X9E, 3.4m Go-3,EPP Spartan,SkySurfX8,SE.5,MPX Extra 300s@Jeti DC-16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Mini H FPV quad 250
PříspěvekNapsal: pon 29.05.2017 10:20 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 2.9.2012
Příspěvky: 103
Bydliště: plzen
Nemate panove z Plzne prosim nekdo nahradni antenu k prijimaci s tim malym MHF3 konektorem?
Nejak jsem si dokazal useknout tu svoji a nahrada je teprve na ceste z Ciny.
Diky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mini H FPV quad 250
PříspěvekNapsal: stř 07.06.2017 21:53 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 6.3.2014
Příspěvky: 296
Ahoj,jen skromny dotaz od amatera :-) vzhledem k tomu ze uz je tu dost stranek a privni prispevek je z roku 2013 tak se chci zeptat jestli doporucene dily na prvni strane jsou altualni (pokud ano bylo by dobry napsat kdy bych prispevek aktualizovan) popr. co byste doporucili za dily do sestavy dnes? Vim ze je toho mraky tak alespon podle koho nebo ceho postavit dobrej copter, jde mi hlavne o velikosti kolem 250 a akrobacii


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mini H FPV quad 250
PříspěvekNapsal: stř 07.06.2017 23:21 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 1.12.2014
Příspěvky: 309
Bydliště: Ostrava
Dily z prvni strany nejsou aktualni, patrne nic z toho uz neni na trhu. Problematika komponent je nesmirne obsahla. Zalezi na tom, kolik chces utratit a jak letat. Odpichni se napr. od sestav na rotorama.cz.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mini H FPV quad 250
PříspěvekNapsal: čtv 08.06.2017 6:53 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 6.3.2014
Příspěvky: 296
Ja se trochu omlouvam protoze sem to chtel napsat puvodne do Navodu jak postavit vlastni copter ale nevadi, jo na rotoramu obcas zavitam a inspiruju se,je toho fakt hodne to je pravda. Radio mam a jde mi spise jen o racing copter,libi se me eachine wizard x220 do ktereho bych byl schopnej investovat, to znamena neco tak kolem 4 tisic max,pokud postavim vlastni do teto ceny tak budu rad protoze bych tuhle problematiku vic pochopil kdybych si to sam postavil,pak kdyz se neco po..re tak budu vedet kde hledat aspon


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mini H FPV quad 250
PříspěvekNapsal: pon 14.08.2017 12:29 
Mazák
Mazák

Registrován: 30.8.2011
Příspěvky: 5331
Bydliště: Plzeň, CZ
Obrázky: 0
nema nekdo Tyranta ? Zajimalo by me nastaveni - PID atd....

_________________
coptery@FrSky X9E, 3.4m Go-3,EPP Spartan,SkySurfX8,SE.5,MPX Extra 300s@Jeti DC-16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mini H FPV quad 250
PříspěvekNapsal: pon 14.08.2017 16:18 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 1.12.2014
Příspěvky: 309
Bydliště: Ostrava
PIDy jsou individualni i pro dve koptery poskladane z totoznych komponent. Nicmene - uspokojive to musi litat na BF defaulty.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Liantian LT130
PříspěvekNapsal: sob 25.11.2017 19:20 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie
Uživatelský avatar

Registrován: 13.9.2009
Příspěvky: 418
Liantian LT130

Název : Liantian LT130
Uspořádání : Karbonový 2 mm rám, "skoro X" - TADY
Počet motorů : 4
Rozpětí mezi motory : 130mm
Váha : nevážil jsem - z principu nevážím :)
Řídící jednotka : Omnibus F3 OSD - TADY
Baterie : Acehe 650mAh(850mAh) 4S 75C (850ka bude určitě lepší) - TADY
Regulátory : Racerstar RS20AX4 V2 - moje verze - TADY a doporučená s BEC - TADY
Motory : Emax RS1306 3300KV RaceSpec Motor - TADY, náhrada v ČR - TADY
Vrtule : Gemfan 3035 Blade Glass Fiber Nylon Propeller - TADY, nebo HQprop 3x3x3 Durable - TADY
FPV sestava : Kamera - Micro 600TVL 2.8mm CMOS - TADY + držák Diatone Universal - TADY, VTX - Eachine TX526 25/200/600mW - TADY, brýle. Zatím jsem nedal LC filtr třeba TADY. Pokud to půjde dávat nebudu.
Gimbal : x
Jiná technika : Chtěl jsem vyzkoušet použití 4 in 1 ESC a zatím spokojenost, jak co do osazení, čistoty stavby, tak i nastavení. Jen důrazně doporučuji kupovat verzi s BEC ! (je jen o pár korun dražší a ušetří v kombinaci s Omnibus F3 pár drátků navíc díky přímému propojení motorů jedním konektorem vč. 5v napájení FC desky). Omnibus naštěstí umožňuje přímé propojení s 2-4S baterií a následnou úpravou proklemováním pinů dokážeme 5V v potřebných místech desky dosáhnout, ale jak říkám, při použití zmíněného ESC s BEC je stavba snazší. I s tímto setupem, který jsem použil odpadá nutnost použití MATEK desky.
Pípák : Připojení přímo na FC desku na piny "Beeper" - TADY
Letový čas : doplním zatím jen test "visu" - počítám 3-5 min max

Poznámka : Vše (kromě uvedených motorů - ty jsem nenašel, ale adekvátní náhradu snad ano) lze nakoupit za rozumné peníze v ČR.
Baterie je dodávána s konektorem XT30. Předělávám si je na XT60 (víc jim věřím).
O dojmy z letu a ovladatelnosti se podělím po vylétání pár baterek ;)

O pár fotek více ZDE

EDIT - tak jsem si se zvědavosti i v tomhle počasí odlítal pár baterek. No, je to divoch. Reakce na ovládání, úplně super rychlé a skvělé. V této velikosti, není prostě taková "setrvačnost" v původním směru pohybu. S kniply je třeba pracovat neustále (nepoužívám air mod), takže jakmile jen trochu člověk ubere, jde to dolů. Při přidání plynu zase naopak. Něž jsem si zvykl, tak místo jedné otočky kolem osy jich bylo asi pět. Určitě to není pro začátečníka, který nikdy, žádný quad neřídil. Tam je něco kolem 210ky či 250ky lepší volba, samozřejmě.
Letový čas s novými baterkami v pohodě přes 5 minut, ne úplně agresivního létání, ale taky žádného plachtění.

iF


Přílohy:
Poznámka: LT130
2017-11-25 18.04.56.jpg
2017-11-25 18.04.56.jpg
[ 94.38 KiB | Zobrazeno 10603 krát ]

Poznámka: LT130_2
2017-11-25 18.05.30.jpg
2017-11-25 18.05.30.jpg
[ 87.95 KiB | Zobrazeno 10581 krát ]


_________________
FPVMANIA - MOTHER COPTER - FLY or DiE
Oficiální distributor Armattan Quads pro ČR
fpvmania.cz
Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mini H FPV quad 250
PříspěvekNapsal: sob 13.01.2018 18:56 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie
Uživatelský avatar

Registrován: 13.9.2009
Příspěvky: 418
LEOPARD

Název - GEP-LX5" Leopard - TADY
Uspořádání - Karbonový 4 mm rám, oblouk rámu ze slitiny leteckého hliníku
Počet motorů - 4
Rozpětí mezi motory - 220mm
Váha - netuším
Řídící jednotka - SP Racing F3 Acro - TADY, s rámem se dodává PDB s 5V a 12V BEC
Baterie - Vcanz 75C 1350mAh - 4S - TADY
Regulátory - HGLRC BS30A - TADY
Motory - Original Eachine 250 - BG2204 2300KV / původní, odložené v krabici pro Eachine racer 250
Vrtule - DALPROP Cyclone T5046C - TADY / Kingkong LDARC 5045 5x4.5 - TADY
FPV sestava - Camera - Eachine C800T CCD WDR - TADY, VTX - ReadyToSky 600 mW - TADY, brýle.
Gimbal - x
Jiná technika - Píkák na desku - TADY
Letový čas - 4 - 6 minut / baterie jsou nové

Poznámka - - Tento copter jsem pojal jako LowEnd řešení na rám, který se mi zalíbil a vypadá nezničitelně - jediná očekáváná výměna jsou motory. Také LowEnd - ale za ty peníze je chci zkusit. TADY / vypádá to nějakou kopii Emaxu.

Velice spokojený jsem s obrazem FPV kamery. Obraz je čistý 16:9, ohnisko 2.5mm a FOV 150°. Jediná výtka, kterou ke kameře mám je trošku nestandardní nastavování. Ačkoliv je přes OSD na brýlích jako jsme zvyklí třeba u Foxeeru, tak polohování tlačítka a ukládání hodnot je trochu nezvyklé.
Je to možná nastavením mých kamer, ale srovnání obrazu právě s Foxeer Arrow V3, bych se nebál. Poměr cena / výkon za mne skvělé.
Z fotek je pak vidět, že VTX je upravován. Nevěřím, už na pevno přidělaným konektorům přímo k desce VTX, tak je sundávám a letuji pigtail. Leopard umožňuje jeho uchycení k rámu, jak je vidět i na fotkách.
Nechtěl jsem zde investovat do např. TBS Unify, které mají pigtail, už v originále. Ještě chci i tady vyzkoušet pouze "ocásek" z rozebraného prutu originál antény. Na zahradu stačí běžně, na větší vzdálenost, už mám trochu obavy. Co se týká VTX, myslím, že hodnota 200mW nejde nastavit. Pouze "L-long, 25mW", a "H-Hi,600mW.
Pochválit musím i baterie, které jsou pro mne docela neznámé, ale výkon mají a sundavám skoro studené.
Pokud vydrží regulátory, tak při současné ceně za 30A regulátor s DShot, až 600, které si nastavuji, tak myslím, že super volba, pokud nepoužijeme cíleně nějaký regulátor 4in1.
Originál tohoto rámu je velmi povedený a je předurčený k plnohodnotnému osazení kvalitními komponentami, pak teprv užijete jeho obratnost, pevnost a vlastně celé "řešení". Nicméně i s těmito "lacinými" díly je copter velice živý a obratný. Vzhledem k jeho odolnosti a střední velikosti doporučuji i jako první "plnokrevný" freestyle quad pokročilejším začátečníkům.
Vše se dá "pohledat" v ČR / vyjma originálních věcí do Eachine Racer 250, které mi zbyly /

Pokud jsou nějaké konkrétní dotazy, rád zodpovím.
Foto ze stavby ZDE

iF


Přílohy:
2018-01-12 02.28.01.jpg
2018-01-12 02.28.01.jpg
[ 86.89 KiB | Zobrazeno 10255 krát ]


_________________
FPVMANIA - MOTHER COPTER - FLY or DiE
Oficiální distributor Armattan Quads pro ČR
fpvmania.cz
Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mini H FPV quad 250
PříspěvekNapsal: sob 17.02.2018 22:06 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie
Uživatelský avatar

Registrován: 13.9.2009
Příspěvky: 418
ROTORAMA MORFEUS

Název - Rotorama Morfeus - TADY
Uspořádání - Karbonový 4 mm rám, odolná a výkonná koptéra určená pro závody i freestyle
Počet motorů - 4
Rozpětí mezi motory - LongX / pro max 5" vrtule
Váha - celek netuším / samotný rám váží 77 gramů
Řídící jednotka - Omnibus F4 V2 PRO OSD - TADY
Baterie - Vcanz 75C 1350mAh - 4S - TADY
Regulátory - Racerstar TATTOO 35Ax4 BLHeli_32 - TADY
Motory - Tiger - Motor F40III 2400KV - TADY
Vrtule - DALPROP Cyclone T5046C - TADY / a jiné
FPV sestava - Camera - Runcam Swift 2 Rotor Riot edition - TADY, VTX - TBS Unify Pro HV 25-800mW 40ch - TADY, brýle.
Gimbal - x
Jiná technika - X
Letový čas - 3-5 minut ?

Poznámka - Narozdíl od předešlé stavby, jsem si stavbou a následným létáním s touto coptrou chtěl udělat radost z použití z kvalitních resp. dobře oceňovaných komponent. Už jen regulátor TATTOO, který umožňuje nastavení DShot_1200 bude elementárně znát na plynulosti letu a motory TIGER F40 V3 k tomu max přispějí, neboť jejich kultivovaný projev je všude vychvalován.

Více sem doplním po zalétání - zatím musím říct, že se mi rám velmi líbí a jsem rád, že zde takovéto rámy vyrábějí. Dostat do něj vše nebylo úplně jednoduché - místa moc není, ale s tím, už se v této kategorii musí počítat.

Nějaké foto ze stavby ZDE.

iF


Přílohy:
2018-02-17 20.07.17.jpg
2018-02-17 20.07.17.jpg
[ 101.21 KiB | Zobrazeno 10017 krát ]


_________________
FPVMANIA - MOTHER COPTER - FLY or DiE
Oficiální distributor Armattan Quads pro ČR
fpvmania.cz
Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3010 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 197, 198, 199, 200, 201

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz