Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon 02.01.2017 19:45 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 29.12.2016
Příspěvky: 5
Krásný nový stroj se spoustou předností, ale zatím ještě bez možnosti doobjednat origo baterie nebo náhradní díly.

Kde koupit:

BangGood: momentálně drahé
GearBest: momentálně NENÍ free shipping i když to tam píšou, po objednání přijde ticket, že jen expedited shipping a beware of tax at customs
RCmoment: bez problému, objednal jsem (pozor, když se liší shipping adress od billing adress, platba nemusí projít)

Pro zájemce o náhradní baterii:

RCmoment - vybral jsem větší, protože MJX stejně ještě neprodává protective case pro baterii

Velká výhoda je, že tihle mají baterky v EU, je potřeba podívat se do různých skladů (DE, UK, ES), ale přijde to rychle a hlavně neplatíte za dopravu jako z Číny (u baterek je to dost mastné).

Hezké fórum jede na RCgroup, odtud víme:

- rozměr prostoru pro baterii je 115 x 36 x 20mm
- konektor je XT30
- baterie 2S 25C (to je i ve specifikacích)
- letový čas 12 - 15 minut, ne to, co uvádí výrobce
- nemá headless a automatický návrat
- akční kamera se vejde do dodávaného držáku (i Xiaomi Yi), ale mount nemá nahoře otvor pro zmáčknutí tlačítka

Ostatní uvidíte v recenzích na YouTube, lítá to nádherně!

BTW, zatím to nikdo neprodává v EU, posílá se jen z Číny, tady je návod.

Tady je nejlepší recenze, pozor, až ji dočtete, budete si chtít B3 určitě koupit, vážně.


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: pon 27.11.2017 14:56 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 15.3.2012
Příspěvky: 4
Bydliště: Praha
Chtěl bych nějakou "obyčejnou" hotovou koptéru střední velikosti na takové to běžné polétání na poli za chatou, ale rozhodně s brushless motory. Kamera ani FPV není podmínkou, zatím bych to stejně nepoužíval, ale až mě přestane bavit "obyčejné" létání, tak bych to rád vyzkoušel. MJX B3 Bugs se mi docela zamlouvá. Nebo MJX B6, případně JJRC X1, X2.
Případně jakou jinou brushless koptéru s dostupnými díly byste doporučili (cenová relace cca 3000,-- kč)?

Díky
PKE


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 26.12.2017 18:10 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 18.7.2009
Příspěvky: 219
Bydliště: Ostrava
Před vánocemi akce na Banggood za 1896 Kč. Nelenil jsem, objednal a dorazilo pod stromek.
Vzhledem k počasí, kdy nám v jednom kuse fouká jsem zkoušel jenom doma a opatrně venku - vypadá to moc pěkně a je tu spousta možností, jak vybavit a tunit :-)
Zkušenosti z Youtube - výdrž 12-14 minut letu bez nákladu. S FPV a GOpro nebo Yi kamerou v držáku cca 8-9 minut. Dá se koupit větší baterie, zvládá to i 3S akumulátor - je pak výkonnější ale konstrukce je na to příliš slabá - záběry z kamery pak nejsou moc stabilní.. Originální držák na kameru také není nic moc.

Na banggood se teď nově objevila sada dílů - třílisté vrtule, nový podvozek ( který neleze do záběru) a nový držák kamery s tlumičem vibrací.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 21.02.2019 5:59 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 4.8.2015
Příspěvky: 415
Bydliště: Královéhradecko
Obrázky: 24
Pořídil jsem si MJX Bugs 2 asi za dva a půl tisíce z Banggodu:
https://www.banggood.com/MJX-B2C-Bugs-2C-Monster-Brushless-With-1080P-HD-Camera-GPS-Altitude-Hold-RC-Quadcopter-RTF-p-1144174.html?rmmds=search&ID=233522177&cur_warehouse=CN

GPS, Altitude hold, jednoduchá telemetrie (na displeji zobrazí výšku, vzdálenost, sílu signálu a stav pohonných accu), kamera, těžko najít za tyto peníze něco vybavenějšího :)


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: čtv 21.02.2019 18:41 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 9.3.2013
Příspěvky: 468
Bydliště: Blansko
kdyby nekdo chtel baterie tam mam 2S 2200mah

Jinak ja sem koupil Eachine EX2mini a je to lepsi volba jak Bugs3....toho sem zkousel ale neni tak rychly a obratny pro moje blbnuti.....

a nedavejte do bugse 3S baterie....odpalite to jako soused!!!pak musel koupit nove motory a regly...prijimacova elektronika to ale vydrzi


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 22.03.2019 11:40 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 22.3.2019
Příspěvky: 1
milagros píše:
kdyby nekdo chtel baterie tam mam 2S 2200mah

Jinak ja sem koupil Eachine EX2mini a je to lepsi volba jak Bugs3....toho sem zkousel ale neni tak rychly a obratny pro moje blbnuti.....

a nedavejte do bugse 3S baterie....odpalite to jako soused!!!pak musel koupit nove motory a regly...prijimacova elektronika to ale vydrzi


EX2Mini je trochu odlišný od B3

_________________
HolyBro Kopis 2 w/ Taranis Q X7
Xiaomi A3 FPV
FIMI A3


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz