Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon 14.03.2016 9:00 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 4.1.2016
Příspěvky: 9
scarabeus píše:
Presne jak pise kolega.

2 motory se toci doleva, dva doprava... Rozhodne pajet, dobre delas, konektory jsou zbytecne.

A nezapomen dovazit motory :-)


Díky. Co tím myslíš dovážít motory?


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: pon 14.03.2016 11:00 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 10.12.2006
Příspěvky: 2695
Bydliště: Praha 5
Obrázky: 7
Jejich plaste.

Nezda se to, ale naprosto vyvazeny motor jsem jeste nemel v ruce (pravda, nekupuju top tridu, ale stred). Kdysi jsem letal a nic neresil (letadla), tam to tak velky problem neni.

U koptery by ses ale mel snazit elminovat nejjemnejsi vibrace. Zpusobu je mnoho, mne se uz ted osvedcily jenom moje prsty a citem vim, jestli tam neco je nebo ne. Da se pouzit i mobil a jeho akcelerometr/gyro.

Je to podobne jako vyvazovani vrtuli. Na plast, na konkretni misto, das kus lepici pasky. Ne tenkou, ale nejakou tezsi. Bud klasickou stribrnou nebo ted zkousim takovou tuzsi od TESA. Pokud jsou vibrace vyssi, das tu pasku o kus dal. A takhle pokracujes do mista, kde jsou vibrace nejmensi nebo zadne. Pote si hrajes uz leda s velikosti. Takhle to delam ja a spokojenost.

Jsou to male az stredni kousicky, co tam lepim, ale ten rozdil je znat a ne malo.

Nedovazis-li plaste nebo pokud to nebude dost dobre, dostavi se ti jello efekt na kamere/FPV.

Jo a srouby kov-kov zasadne lepit, mysleno pouzij trosku lepidla na srouby, 2-3 zavity, stredni tuhost. V helinach je to nutnost, tady se domnivam taky. Aby ses pak nedivil, az se ti uklepe motor (prave diky vibracim).


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz