Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 70 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom nebo Walkera qr x350?
PříspěvekNapsal: pát 29.11.2013 0:23 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 18.10.2011
Příspěvky: 5
Já s tím nebudu točit nějáký profi záběry.Gimbal asi neplánuju,ta cena je u něj dost vysoká.Mám takovej limit max 12t a klidně bych koupil něco použitýho.Ale zas nechcu mít něco problémovýho.Škoda,že tu nemá nikdo zkušenosti s obojím jak s Phantomem tak s walkerou.Nikdy sem nic takovýho nevlastnil,tak se v tom neorientuju.Rád bych,abych mohl točit tak 30min,takže to bude chtít i minimálně jednu náhradní baterku.Noa postupně začnu pročítat tema o DJI a budu přemýšlet.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom nebo Walkera qr x350?
PříspěvekNapsal: pát 29.11.2013 16:23 
Mazák
Mazák

Registrován: 26.8.2013
Příspěvky: 594
Bydliště: Jižní Morava, kousek od Strážnice :-)
Obrázky: 6
Já uvažuju o stavbě vlastní malé koptery v rámu od walkery, který se dá celkem levně koupit jako náhradní díl. Využil bych tím náhradní díly které se mi doma nahromadily nebo ještě nahromadí, až udělám upgrade elektroniky pro hexu. Takže koupím jen rám a motory. Ale pokud bych chtěl koupit hotovou copteru, tak dám přednost Phantomu. Ta první verze stojí skoro stejně jako Walkera z ebay, když si k ní připočteš clo, dph a poplatek poště:
http://rc-modely.heureka.cz/dji-f300-phantom-rc-set-kvadrokoptery-2_4ghz/


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom nebo Walkera qr x350?
PříspěvekNapsal: pon 13.01.2014 20:21 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 4.7.2013
Příspěvky: 130
Zdravim. Pro foceni bych v tomto pripade bral walkeru urcite i kvuli pseudo fpv v devo7. Je to instantni reseni prakticky stejne jako dji + pomerne levne fpv. Na kompozice je to bezproblemu dostacujici. Pro nataceni na lepsi urovni stavba dle pozdavku. 100 lidi 100 nazoru.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom nebo Walkera qr x350?
PříspěvekNapsal: stř 15.01.2014 19:22 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 8.7.2013
Příspěvky: 14
Bydliště: Bojnice
Vstupim len tak okrajovo do tejto debaty... co tak rovno toto ked uz chce ist niekto do ARF kitu a nechce sa mu vyrabat nieco vlastne ? Kit hexacopter DJI F550 plus Gimball Zenmuse plus NAZA

PROMOTION KIT F550 ARF + ZENMUSE H3 2D + NAZA V2 + GPS + LANDINGSKID

http://www.actioncam24.de/Promotion-Kit ... andingskid

599 eur vratane dph a rovno z nemecka, cize cas a postovne rychlo a zanedbatelne...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom nebo Walkera qr x350?
PříspěvekNapsal: stř 15.01.2014 19:22 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 8.7.2013
Příspěvky: 14
Bydliště: Bojnice
Vstupim len tak okrajovo do tejto debaty... co tak rovno toto ked uz chce ist niekto do ARF kitu a nechce sa mu vyrabat nieco vlastne ? Kit hexacopter DJI F550 plus Gimball Zenmuse plus NAZA

PROMOTION KIT F550 ARF + ZENMUSE H3 2D + NAZA V2 + GPS + LANDINGSKID

http://www.actioncam24.de/Promotion-Kit ... andingskid

599 eur vratane dph a rovno z nemecka, cize cas a postovne rychlo a zanedbatelne...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom nebo Walkera qr x350?
PříspěvekNapsal: sob 25.01.2014 22:40 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 29.9.2012
Příspěvky: 22
Mám osobní zkušenost s X 350 od Walkery:
Vlastním tuto copteru něco málo přes měsíc a mám za sebou kolem sta letů. Podotýkám, že je to moje první kvadra a tudíž nemám porovnání ani s Phantomem, ani s Bladem. Walkeru X 350 můžu jen doporučit, létá bezvadně, GPS modul funguje parádně, držení na pozici a návrat k bodu startu funguje celkem dobře i za zhoršené viditelnosti na satelity - zkoušel jsem to při silné oblačnosti a mlze a odchylka byla max 4 metry. Teď se strojem létám v mraze a teplotě -8C a kromě menšího výkonu a výdrže baterky je vše OK. Kromě toho coptera snese i poměrně silný vítr a umí létat dost agresivně a živě. Co mě fakt překvapilo je odolnost. Ze začátku jsem s ní párkrát dost ošklivě havaroval - v plné rychlosti náraz do země z cca 6m výšky apod. a kromě jedné ohlé vrtule se stroji nikdy nestalo vůbec nic, ani škrábnutí. Vidím na tomto modelu jen tři mínusy: dost krátká doba letu cca 8 - 9min, nepřehledný špatný displej na vysílačce DEVO 7 a opravdu mizerná setová nabíječka, která se s modelem prodává.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom nebo Walkera qr x350?
PříspěvekNapsal: úte 15.07.2014 19:56 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 7.9.2011
Příspěvky: 257
Bydliště: Praha 1
Ahoj, rád bych oživil tuhle diskuzi a zeptal se Vás, těch, kteří tady hledali řešení, zda jste ho již našli. Právě se rozhoduji mezi DJI Phantom 2 a Walkera x350 PRO, čili obě verze vylepšené oproti tomu, co jste tady řešili. Nějaký tipy a rady ? Díky moc


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom nebo Walkera qr x350?
PříspěvekNapsal: úte 15.07.2014 21:09 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2013
Příspěvky: 4186
Bydliště: Pod Slavkovským lesem...
Obrázky: 75
Blog: Zobrazit blog (10)
Myslím že P2, pro více info navštiv některé z vláken o P...

_________________
Ptaak 2 (Phantom 4 HDMI Mode) | FS Dominator HD2 | MarcoPolo Locator |


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom nebo Walkera qr x350?
PříspěvekNapsal: čtv 17.07.2014 11:19 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 4.1.2012
Příspěvky: 26
Bydliště: Bratislava
Ja jednoznacne odporucam Phantom 2.
Dovody:
-v prvom rade tradicia a znacka,
-NAZA,
-software vo walkere=MS DOS,
-software v dji=WINDOWS 7, pripadne android to davam ako priklad jednoduchosti a funkcnosti nastaveni u phantomu,
-zaver walkera cele zle.

_________________
Dji Phantom 2 VisionBlade mSRBlade 120 SRBlade mCX2Spektrum DX7


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom nebo Walkera qr x350?
PříspěvekNapsal: sob 19.07.2014 11:08 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.2014
Příspěvky: 9
Bydliště: Jeseník
Nedavno jsem byl take postaven pred tuto otazku :lol: Dlouho jsem se rozhodoval jestli Walkeru nebo Phantoma , dlouho jsem Googloval .. mimojine diky tomu jsem narazil na toto Forum a na toto vlakno :lol: , jiz jsem byl pripraven si obednat Walkeru , ale nakonec to vyhral DJI - F306 Phantom 2 ...
Duvody : na Yotube jsem nasel spoustu fantastickych videi od Profi Studii ( JAMcreations1 , EpiCapture Productions atd )a valna vetsina pouziva
prave Phantoma
hodnoceni uzivatelu v zahranicnich obchodech ( Amazon atd) , jasne vyhrava Phantom
Phantoma pouziva i Muj GOPRO oblibenec a znamej youtuber MicBergsma :lol:
V ceskych obchodech jsem nikde nenasel ten novej 3D gimball na Walkery

_________________
DJI - F306 Phantom 2


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom nebo Walkera qr x350?
PříspěvekNapsal: sob 19.07.2014 11:13 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.4.2011
Příspěvky: 6500
Bydliště: ČR
Obrázky: 0
Myslím, že Walkera si neudělala dobrou reklamu svými vrtulníky - to je čistá katastrofa. Aby byla koptéra pro lidi srovnatelná s DJI, musela by být 2x kvalitnější nebo 0,5x dražší :) .

_________________
Člověk je tak složitá bytost, že o tom lidstvo nemá ponětí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom nebo Walkera qr x350?
PříspěvekNapsal: sob 19.07.2014 11:46 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2013
Příspěvky: 4186
Bydliště: Pod Slavkovským lesem...
Obrázky: 75
Blog: Zobrazit blog (10)
Přestože jsem příznivce DJI a modelové řady Phantom, myslím, že si Walkera své renomé polepší modelem kompaktní hexy TALI H500, který jde právě do prodeje.
Špičková výbava, nadstandardní vybavení a relativně unikátní letové funkce v této cenové kategorii... Pro mnoho těch, co chtějí někam upgradovat, to možná bude cesta. Bez ohledu na vrtulníkové škarohlídy, aniž bych jakkoliv zpochybňoval to, že se to Walkýře dosud s mixéry asi moc nedaří... :(

_________________
Ptaak 2 (Phantom 4 HDMI Mode) | FS Dominator HD2 | MarcoPolo Locator |


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom nebo Walkera qr x350?
PříspěvekNapsal: ned 20.07.2014 10:41 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 7.11.2011
Příspěvky: 17
U Walkery je problém s integrovaností a uzavřeností systému. Chceš OSD tak musíš vždy použít originál radio, chceš jiný přijímač? ano jde to ale bez OSD. Integrovaný videovysílač v kameře ILook...super ale má legislativních 25mW u kterého dovozce navíc uvádí neuvěřitelný dosah 500-1000m (asi ve stylu přidáme nulu a bude to vypadat líp).
DJI defakto nabízí poměrně bezkompromisní řešení s drobnými vadami na dokonalosti.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom nebo Walkera qr x350?
PříspěvekNapsal: stř 14.01.2015 11:08 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 20.11.2014
Příspěvky: 124
Bydliště: Havířov
StaKi píše:
U Walkery je problém s integrovaností a uzavřeností systému. Chceš OSD tak musíš vždy použít originál radio, chceš jiný přijímač? ano jde to ale bez OSD. Integrovaný videovysílač v kameře ILook...super ale má legislativních 25mW u kterého dovozce navíc uvádí neuvěřitelný dosah 500-1000m (asi ve stylu přidáme nulu a bude to vypadat líp).
DJI defakto nabízí poměrně bezkompromisní řešení s drobnými vadami na dokonalosti.


Jde k Walkeře připojit videobrýle?

_________________
Phantom 4


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom nebo Walkera qr x350?
PříspěvekNapsal: stř 14.01.2015 12:41 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2013
Příspěvky: 4186
Bydliště: Pod Slavkovským lesem...
Obrázky: 75
Blog: Zobrazit blog (10)
vojtek píše:
...Jde k Walkeře připojit videobrýle?
To je hodně laicka otázka, Walkera je firma, ne nějaký konkrétní model. Ale pokud má 'walkeracky' DEVO Tx (s integrovaným FPV a monitorem) nějaký kompozitní Video out, tak k tomu připojíš i většinu videobryli. Např. u TALI H500 by to melo jít.

_________________
Ptaak 2 (Phantom 4 HDMI Mode) | FS Dominator HD2 | MarcoPolo Locator |


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 70 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz