Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 70 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom nebo Walkera qr x350?
PříspěvekNapsal: čtv 31.10.2013 19:15 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 31.10.2013
Příspěvky: 27
No co vim tak prave u techto lehkych stroju to jeste neplati ptal jsem se ... ale je pripravena vyhlaska zatim to plati pro stroje bud nad 7 nebo 20 kg jinak se ma pak platit 5000 rocne plus zkousky ale jeste to neschvalili


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom nebo Walkera qr x350?
PříspěvekNapsal: čtv 31.10.2013 19:25 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 31.10.2013
Příspěvky: 27
A co se tyka kvality vysledku videl jsem a rozhodne to postacuje. Rozhodne prk zacatek. Zalezi na pozadavcich klienta focenim se zivim takze to beru jako doplnek.Tim je to pro me zajimave a kdyz to pujde dobre da se uvazovat co a jak dal.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom nebo Walkera qr x350?
PříspěvekNapsal: čtv 31.10.2013 20:52 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 20.10.2013
Příspěvky: 30
Bydliště: Prostějov
No, tak tuhle otázku bych docela rád měl zodpovězenou. Kam bych měl napsat pro nějakou seriozní a hlavně zaručeně korektní odpověď?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom nebo Walkera qr x350?
PříspěvekNapsal: čtv 31.10.2013 21:47 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2008
Příspěvky: 2997
Bydliště: Prostějov
Blog: Zobrazit blog (1)
Pavel68 píše:
No co vim tak prave u techto lehkych stroju to jeste neplati ptal jsem se ... ale je pripravena vyhlaska zatim to plati pro stroje bud nad 7 nebo 20 kg jinak se ma pak platit 5000 rocne plus zkousky ale jeste to neschvalili

Mýlíš se. Hmotnost s tím vůbec nemá co dělat. Podstatný je fakt komerčního použití. Zkus si přečíst Dodatek X. Pokud si pamatuji, tak je i zde někde kolem této věci dosti rozsáhlá ( a ohnivá :lol: ) diskuze.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom nebo Walkera qr x350?
PříspěvekNapsal: čtv 31.10.2013 23:21 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 31.10.2013
Příspěvky: 27
Možná blbě čtu ale dle této vyhlášky (POVOLENÍ K LÉTÁNÍ LETADLA BEZ PILOTAČ.j. 7429-12-701Platné od 4. 12. 2012) jsem tam nic pro tento stroj i komerční účel nenašel ..a to co se připravuje prý řeší i hračku s vga kamerou ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom nebo Walkera qr x350?
PříspěvekNapsal: pát 01.11.2013 11:25 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 31.10.2013
Příspěvky: 27
Pro Trolla:
Jízlivé smajlíky ??? není důvod. Ohledně legislativy jsem si již vše zjistil a tím mám vyřešeno. Doladím pojištění a mám vše dle současného stavu OK. A ohledně kvality atd. Již nějaký ten pátek fotím (je to moje hlavní činnost ) takže vím co a jak je dobré, a co z čeho "leze" a hlavně co 90% klientů využívá. Takže ohledně videa je GOPRO 3H+ BLACK EDITION naprosto profesionální kamera i pro TV vysílání a fotorežim je postačující (na velmi solidní úrovni) obojí jsem viděl v praxi a vím ce se z tím a z toho dá dostat. A to i z těchto létajících strojů, takže i toto je pro mě ok. Nic víc nic míň.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom nebo Walkera qr x350?
PříspěvekNapsal: pát 01.11.2013 11:41 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 16.8.2008
Příspěvky: 6894
Bydliště: Moravský kras
kdyz myslis..... Prece jen si precti doplnek X...

_________________
OK2WY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom nebo Walkera qr x350?
PříspěvekNapsal: pát 01.11.2013 14:08 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 31.10.2013
Příspěvky: 27
Nic nemyslím


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom nebo Walkera qr x350?
PříspěvekNapsal: úte 12.11.2013 16:42 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 31.10.2013
Příspěvky: 27
Nechal jsem si zaslat aktualni situaci a tak je zde varovano (chtel jsem mi aktualni info) tak vse probiha ve dvou etapach a mimo hodne papirovani poplatky 10000, 5000, 1500 takze zabava minimalne na rok. A dle situace u modelaru je to dost neprimerene. Takze i kdyz to je dle vseho jako ve vetsine takovych pripadu v CR. Mozna casem budeme delaz ridicak i na kolo kolobezku mozna i snowboard i skate oard :-) takze se dle vseho je tre a zaridit. Vsem dekuji za predesle poznamky a info :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom nebo Walkera qr x350?
PříspěvekNapsal: čtv 14.11.2013 18:27 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 14.11.2013
Příspěvky: 24
Bydliště: Přerov
Někdo z vás tu napsal "Nemozem hovorit za Walkera, ale DJI Phantom mam asi uz nieco cez mesiac a nemozem si ho vynachvalit, len si treba davat pozor aby si zohnal aktualnu verziu ( ta co mam primac V.3 s dvoma antenami, aspon podla toho to rozoznavam ja)"
------------------
Nevíte prosím náhodou jak se ty verze poznají? V.3 opravdu existuje? Není poslední v1.1.1 ? A jaké jsou rozdíly?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom nebo Walkera qr x350?
PříspěvekNapsal: čtv 28.11.2013 0:12 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 18.10.2011
Příspěvky: 5
Zdravím,dost uvažuju o te walkeře. Na ebay se dá sehnat za 8000Kč s vysílačem a poštovným.Taky bych to měl na gopro kameru


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom nebo Walkera qr x350?
PříspěvekNapsal: čtv 28.11.2013 20:06 
Mazák
Mazák

Registrován: 26.8.2013
Příspěvky: 594
Bydliště: Jižní Morava, kousek od Strážnice :-)
Obrázky: 6
kadett píše:
Zdravím,dost uvažuju o te walkeře. Na ebay se dá sehnat za 8000Kč s vysílačem a poštovným.Taky bych to měl na gopro kameru

Nezapomeň k té ceně připočítat DPH, případně clo a poplatek poště, pak už to tak zajímavě nevypadá ;-)

http://rc-modely.heureka.cz/walkera-qr-x350-rtf-devo-7/


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom nebo Walkera qr x350?
PříspěvekNapsal: čtv 28.11.2013 20:48 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 12.11.2012
Příspěvky: 969
Bydliště: Vizovice
Obrázky: 70
tak pokud už vícekrát nakupoval a dával na celnici plnou moc tak je malá pravděpodobnost že dph a clo bude platit.. ale na to se stejně člověk spolehnout nemůže.. mě dph a clo přišlo jen jednou a to na jaře.. a to mi chodí tak 3-4 balíky měsíčně většinou velikosti 300x400x200mm váha kolem kila..


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom nebo Walkera qr x350?
PříspěvekNapsal: čtv 28.11.2013 20:50 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2013
Příspěvky: 4186
Bydliště: Pod Slavkovským lesem...
Obrázky: 75
Blog: Zobrazit blog (10)
Prisel jsem do tohoto vlakna az nyni po navratu z africke expedice (mesic pryc), kde jsem mel i sveho modifikovaneho Phantoma, vice viz vlakno o Phantomovi, vc. rady videi - diskuze je tam docela ziva, lze tam najit spoustu uzitecnych info, ktere mohou rozhodnout Tve dilema.

Kdyz jsem to tady procital, nalezl jsem radu mozna trochu kontroverznich nazoru, ale vesmes jsme se shodli.
Blade bych se vyhnul, je to jen hloupa kopie (jako rada jinych), ALE mel by jsi hlavne vedet, ze to co dela kopteru kopterou (na rozdil napr. od letadla s aerodynamikou) je kvalita a inteligence ridiciho systemu - autopilota. To je klicove. Vsechno ostani se da vymenit a modifikovat. A Phantom, protoze ho vyrabi DJI, coz je jakysi etalon ve svete amaterskych i komercnich kopter je osazen zcela plnohodnotnou takovou ridici jednotkou, NAZA.
Trup letadla a vrtule se daji okopirovat, algoritmy v rizeni ale jiz ne, obdobna situace jako u trhu s robotickymi vysavaci, jedine funkcni jsou od iRobot, vse ostatni jsou bohuzel jen mene ci vice zdarile napodobeniny s nulovou uzitnou hodnotou (vlastni zkusenost).

DJI ma take gimbaly, ktere jsou dnes jiz rovnez jakousi referenci. Je to spickova technologicka firma s nejakou historii a vlastnim vyvojem, coz je take klicove. Vyrabi i velke profi koptery (nyni prichazi na trh s velkou oktokopterou). Takto a tudy bych premyslel.

Takze pokud je volba stale stejne postavena jako v uvodu vlakna, myslim, ze neni o cem premyslet. A rozhodne zapomen na neodborne (slabe reseno) poznamky typu "...len si treba davat pozor aby si zohnal aktualnu verziu..." Neni zadny zasadni rozdil mezi dosavadnimi verzemi, pokud neplanujes napr. vymenu Tx

_________________
Ptaak 2 (Phantom 4 HDMI Mode) | FS Dominator HD2 | MarcoPolo Locator |


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom nebo Walkera qr x350?
PříspěvekNapsal: čtv 28.11.2013 20:56 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 12.11.2012
Příspěvky: 969
Bydliště: Vizovice
Obrázky: 70
tak nějak.. ja sem taky pro phantoma jen kvůli naze..


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 70 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz