Switch to full style
Chcete začít s copterem a nenašli jste odpověď v některém z již existujících témat.
Odeslat odpověď

Re: Hledám kolegu s Coptérou

sob 21.10.2017 12:10

Zoufalství stoupa.....Chlapi fakt by neměl někdo z vás zkušenějších chvilku času mne s tím phantom email Pomoc?

Re: Hledám kolegu s Coptérou

pon 23.10.2017 6:31

lojzeg píše:Zoufalství stoupa.....Chlapi fakt by neměl někdo z vás zkušenějších chvilku času mne s tím phantom email Pomoc?


Co to dělá/nedělá? Dle návodu to lítá prakticky samo... :)

Re: Hledám kolegu s Coptérou

sob 04.11.2017 20:28

Ahoj, hledam nekoho kdo mi pomuze zaletnout, nebo aspon pomoci rozchodit copteru. Jedna se o S500, flashnuta Naza lite, gps cinskej ublox 8, 2212 920kv, 4s 6600. Do ted jsem lital jen s CF deskama a mensima copterama, s Nazou nemam zadny zkusenosti. Bez gps v atti se to tvarilo ze je vse v pohode, po par minutach(max 2) se rozblikala cervena dioda a coptera pristala, s gps to zase porad prudi ze chce kalibraci ale misto dokonceni kalibrace se to hodi do chyby.. precetl jsem tu snad cele vlakno o Naze, ale uz opravdu nevim co s tim. Nez to hodim ze skaly tak hledam nekoho kdo ma s nazou vic zkušeností, a je z prahy. Dík. :)

Re: Hledám kolegu s Coptérou

sob 04.11.2017 21:05

ja ted dal dohromady naza v2 a na prvni pokus. Vcetne kalibrace atd. Ted jsem to nekolikrat zalital a vse bezi jak po dratkach. Drzi to na miste jak pribyte. Jedine s cim mam malinko problem tak je FS, ktery mi na prepinac nechce poslouchat. Mozna slabe baterky, ze se nemuze hexa uz vysplhat na vysku aby se vratila a pak pristala. Zkusim to priste. Pokud s tim potrebujes pomoct tak se klidne zitra stav a nastavime to. Ja nastavoval hexu DJI F550.

Re: Hledám kolegu s Coptérou

ned 12.11.2017 16:15

Je tu někdo z okolí Zlína kdo lítá FPV s normalníma brýlema?Ja používám boxové a chtěl bych si zkusit jak to vypada s normálníma jestli má pro mě cenu si koupit nejake fatsharky.

Re: Hledám kolegu s Coptérou

pát 29.12.2017 21:39

Mam prosbu a to možnost vyskoušet /vidět / brýle skyzone , hlavně kvalitu obrazu a vypadky signálu kamery , ideálně quad 250.
Č.Budějovice , Jizni Čechy.
Rozhoduji mezi Fatshark a skyzone , pro letani s quad 250

Děkuji Franta

Potíže při vzletu

pát 23.02.2018 19:25

Ahoj mám X16 s GPS. Při vzletu se quadra odlepi asi metr a pak uleti doprava. Musím rychle vypnout aby neuletela. Nevíte kde může být chyba? Díky za rady. Milan

Re: Hledám kolegu s Coptérou

sob 24.02.2018 9:47

Ahoj hledám kolegu s copterou v okolí Odolena Voda, Mělník, Kralupy. Mám X16 a nedaří se mi to poslat do vzduchu.
Děkuji

Re: Potíže při vzletu

pon 26.02.2018 12:52

zdar
docela málo informací pro diagnostiku.....

Re: Hledám kolegu s Coptérou

pát 09.03.2018 10:53

Ahoj, nenajde se tu někdo z Pardubic a okolí, kdo by mi pomohl doladit coptéru?

Mám řídící jednotku SP racing f3 acro, regulátory HGLRC BS30A a motory RacerStart 2205. Coptéra na vše reaguje, akorát jedna strana má větší sílu, takže se mi převrací. Podle návodů zde jsem několikrát kontroloval směr rotace motorů, orientaci celé coptéry, správné nasazení vrtulí, dvakrát jsem ji celou přepájel, ale už fakt nevím co bych měl mít špatně. Věřím tomu, že tam mám nějakou blbost, kterou prostě nevidím.

Moc díky.

Re: Hledám kolegu s Coptérou

pát 09.03.2018 14:22

Já jsem z Pardubic, ale jsem začátečník. Moc nelétám, ale pár koptér jsem už postavil a létají všechny... S oživením asi pomoci dokážu, s létáním radši ne...

Re: Hledám kolegu s Coptérou

pon 12.03.2018 14:22

pesovo píše:Ahoj, nenajde se tu někdo z Pardubic a okolí, kdo by mi pomohl doladit coptéru?

Mám řídící jednotku SP racing f3 acro, regulátory HGLRC BS30A a motory RacerStart 2205. Coptéra na vše reaguje, akorát jedna strana má větší sílu, takže se mi převrací. Podle návodů zde jsem několikrát kontroloval směr rotace motorů, orientaci celé coptéry, správné nasazení vrtulí, dvakrát jsem ji celou přepájel, ale už fakt nevím co bych měl mít špatně. Věřím tomu, že tam mám nějakou blbost, kterou prostě nevidím.

Moc díky.


Ahoj,

regulátory jsi kalibroval? Předpokládám, že třeba nastavení vysílače jsi kontroloval.

iF

Re: Hledám kolegu s Coptérou

pon 12.03.2018 15:52

pesovo píše:Ahoj, nenajde se tu někdo z Pardubic a okolí, kdo by mi pomohl doladit coptéru?

Mám řídící jednotku SP racing f3 acro, regulátory HGLRC BS30A a motory RacerStart 2205. Coptéra na vše reaguje, akorát jedna strana má větší sílu, takže se mi převrací. Podle návodů zde jsem několikrát kontroloval směr rotace motorů, orientaci celé coptéry, správné nasazení vrtulí, dvakrát jsem ji celou přepájel, ale už fakt nevím co bych měl mít špatně. Věřím tomu, že tam mám nějakou blbost, kterou prostě nevidím.

Moc díky.


a krom toho, na co se ptá imagin, gyroskopy jsou taky zkalibrované?

Re: Hledám kolegu s Coptérou

stř 21.03.2018 9:57

Ahoj, nekdo kdo lita v Brne a okoli? :)

Re: Hledám kolegu s Coptérou

pát 23.03.2018 7:33

michsiv píše:Ahoj, nekdo kdo lita v Brne a okoli? :)

Jo, zrovna tuto sobotu odvezu kolem 14h děcka do Bruna a pak mám asi 4h na lítání někde v okolí. Jestli je ten plac u Bruna za kolejema ještě tak rozbombardovaný, jak vypadá na mapě, tak by se dalo tam. S vysokou pravděpodobností tam budu.
Odeslat odpověď