Pravidla fóra


Než položíte dotaz, jaký vysílač koupit, tak pročtěte zde již napsané, ať se témata neopakují.
Do názvu tématu uveďte, které vysílače zvažujete.
Myslete na to, že výběr vysílače je otázkou osobních preferencí!!!



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Aurora 9 vs Flash 8
PříspěvekNapsal: pon 10.06.2019 6:27 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: Hradec Králové
nazdar chlapi
už jsem taky vlastníkem Flash8 a nevím jak se dají nastavit výchylky EPA pro různéletové režimy - jestli to tedy u tohoto rádia jde...
jak to prakticky řešíte vy?
příklad: velikost výchylek na křidýlkách pro normální let +/- 8mm (nastaveno v menu EPA), na buterfly potřebuju cca 22mm, ale nedá mi to víc jak 12mm ikdyž v menu buterfly natáhnu výchylku


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Aurora 9 vs Flash 8
PříspěvekNapsal: pon 10.06.2019 9:53 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 25.2.2018
Příspěvky: 346
Bydliště: Opava ČR
Obrázky: 5
Pokud mas nastavenou na normalni let +-8mm vychylku, kolik mas v EPA procent vychylek na jednu a druhou stranu? Muzes si udelat jedine f.cond 1 a 2 a prepinat, akorat na kazdy letovy rezim musis vsechno nastavit zvlast. Ale pokud mas vychylky na 140 a na druhou stranu 140, a mas to porad malo a uz neudelas nijak mix, tak to musis upravit mechanicky.

_________________
John Deere 9620RX Väderstad Spirit ST600s Krampe Halfpipe HP20 Amazone UX5200
FrSky Tandem X20PRO


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Aurora 9 vs Flash 8
PříspěvekNapsal: pon 10.06.2019 10:02 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: Hradec Králové
v EPA jsem na 65% (na obě strany), ale nevím (jestli to vůbec jde) kde nastavit EPA pro F.COND


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Aurora 9 vs Flash 8
PříspěvekNapsal: pon 10.06.2019 10:21 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 25.2.2018
Příspěvky: 346
Bydliště: Opava ČR
Obrázky: 5
Nebo zkus jinak. Dej EPA na 140% a misto F.COND si nastav D/R&Expo a tam si to dej na dvoupolohovy prepinac a v jedne poloze si nastav tebou vybrane velikosti vychylek a v druhe zase ty vetsi :) Ale pokud to nepujde tak, jedine udelat jeste nejaky mix, ale to Ti uz asi nepomuze.
Jedine potom dat tahlo na servu co nejdal od osy otaceni a na kridelko zase co nejbliz ose otaceni u pantu a tim ziskas to, ze muzes mit misto 65% treba 40% a jak to potom das treba na 130% tak to skoro utrhnes :)

_________________
John Deere 9620RX Väderstad Spirit ST600s Krampe Halfpipe HP20 Amazone UX5200
FrSky Tandem X20PRO


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Aurora 9 vs Flash 8
PříspěvekNapsal: pon 17.06.2019 7:10 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: Hradec Králové
...takže zjištěno po několika dlouhých večerech...

návod je z 1/3 úplně na h...o - v drtivé většině pořád dokola popisují jak se dostat o řádek níž a vybrat tu jakou hodnotu (stačí snad jednou, ne?)

a teď k problému:
EPA jsem nastavil na max. výchylky co šlo mechanicky (ty fungují v režimu NORMAL)

Flight Conditions (FC) jsem použil úplně všechny(4)

FC2 (s nejnižší prioritou jsou použity jako NORMAL) - jeden přepínač je ve všech polohách nastaven na ON pro FC2, tudíž se vysílač nikdy nedostane do režimu NORMAL a pouze jinými přepínači volím FC s vyšší prioritou (vyšší číslo)

v programovatelných mixech jsem udělal mixy pro AILE - AILE2, AILE2 - AILE, ELEV - ELEV (funkce ovlivní samy sebe) a v těch nastavil výchylky pro jednotlivé FC

v EXP a D/R jsem již dával jen exponencialitu a popřípadě omezení výchylky v motorovém letu (zase pro jednotlivé FC)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz