Switch to full style

Pravidla fóra

Než položíte dotaz, jaký vysílač koupit, tak pročtěte zde již napsané, ať se témata neopakují.
Do názvu tématu uveďte, které vysílače zvažujete.
Myslete na to, že výběr vysílače je otázkou osobních preferencí!!!
Odeslat odpověď

Re: Jake Spektrum jako nahrada za FC16, XR-6 a DX5

ned 27.11.2016 19:24

Vsem opravdu diky moc! Necekal jsem tak vycerpavajici pomoc a mile me potesila (skoro az dojala k slzam, kdyz clovek vidi jak se odpovida na dokola se opakujici se dotazy ... ze by vanocni cas? ;-)
Diky moc moc!

Co me zarazi je, proc delaj mCX2 porad na DSM2?
Me na domaci litani strasne mCX vyhovuje. Jsem opravdu nenarocnej, klidnej, obcasnej RC modelar. Az to nepujde spravit, pak si asi koupim mCX2.
Coptera me svym vzhledem moc neoslovuje.

Pokud bych dokazal DXe pouzivat jako jedinou vysilacku (na vse mimo mCX), pak bych ji koupil v setu s Blade 200S a pak uz jen prijimace do aut a letadel (mam sice Android telefon, ale Windows tablet a tim by to slo prima ovladat). To si ale budu muset nechat DX5e (jak to pujcim diteti, tak je po ni).
nebo
Koupit ted hned DX6 DSMX/DSM2 dokad jeste je, za kousek pres 6.

Co bohuzel nedokazu ted sam posoudit je, co udelat, jestli mi nejake fce nebudou na DXe chybet, ale ja toho fakt moc neuzival ani na FC16.
DX6i bych asi nejradsi, ale ja nerad kupuju z druhe ruky proste.

Jeste jednou vsem moc diky!
Musim to nejak rozmyslet a projdu si vsechno na to DXe.

Re: Jake Spektrum jako nahrada za FC16, XR-6 a DX5

pon 28.11.2016 10:41

Jeste koukam, ze je za stejnou cenu stribrne Spektrum DX7S DSM2/DSMX ... to ma o kanal navic, jinak se asi moc nelisi od DX6?

Re: Jake Spektrum jako nahrada za FC16, XR-6 a DX5

úte 29.11.2016 12:47

Ahoj,
posílám SZ
Ivan

Re: Jake Spektrum jako nahrada za FC16, XR-6 a DX5

pon 02.01.2017 12:10

Jeste jednou dekuji vsem!

Tak premyslim, ze ozelim to DSM2 na Blade MCx. Necham si to Spektrum DX5e anebo koupim Solo Pro s vysilackou :-)
Na letadla se mi zatim zamlouva Spektrum DX6e. Ma vse co potrebuju a snad tam naprogramuju i differential thrust do dvou-motoraku od Flite Test. Tou by take mel jit ridit Blade 200 S. Oproti DX6 sice nema hlas, konektor na ucitel-zak takze i simulator a o jeden programovatelny mix mene. Je ale o 1.000-1.500Kc lacinejsi (zalezi na eshopu).

Re: Jake Spektrum jako nahrada za FC16, XR-6 a DX5

úte 03.01.2017 21:15

Tak nakonec jsem nevydrzel s nervem a koupil jeste Spektrum DX6 s DSM2/DSMX :-)
Blade MCx jsem nabindoval a a uz litam. S vysilackou se porad mazlim, oproti Futaba FC-16 je to neskutecnej posun.
Prijdou na radu letadla a casem snad i setovej vrtulnik!
Vsem jeste jednou moc moc diky za rady, nazory a predevsim! trpelivost.
Diky Diky
Odeslat odpověď