Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Vztlakové klapky a mix výškovky
PříspěvekNapsal: pon 18.01.2016 14:51 
Administrátor serveru
Administrátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 24.4.2003
Příspěvky: 10762
Bydliště: Praha Hloubětín ČR
Obrázky: 266
Blog: Zobrazit blog (3)
Už je to tu zmíněno, ale je velmi důležité mixovat do VOP pro každou výchylku klapek/brzd/křidélek_nahoru jinak. Ideálně křivkový mix. Jedna hodnota nedokáže obsáhnout vše.

Samozřejmě, že pokud se klapkuje vypínačem, tak to není tak znát jako, když se "brzdí knyplem", ale stejně je pak vychýlení klapek klidnější.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Vztlakové klapky a mix výškovky
PříspěvekNapsal: čtv 21.01.2016 0:08 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.4.2008
Příspěvky: 12765
Bydliště: praha 5
racek74 píše:
Mix už nepoužívám na ničem , ;-)
na to je ale potřeba mít ero, kde ten mix nijak zásadně nepotřebuješ, jednou třeba pořídíš ero, kde se budeš hodně divit , že to vubec nejde manuálně upáčkovat.

když jsem poprvé poslal na Sobínce do vzduchu svoji V1 , byl jsem rád, že jsem ji vubec dostal na zem celou a vubec sednul na tom vcelku dlouhém modelářském letišti, klapky jsem měl, ale po vyklopení to vyvádělo takové věci, že jsem ani nestíhal pojmout, co a v jaké rychlosti mám vubec mixovat a odladit na druhý let--s klapkama s tím vubec nešlo sednout a nemilosrdně jsem to po několikátém pruletu namáčknul na fofru na zem
na druhý let tam šla okamžitě plošníkářská stabilizace, páč pokud bych to chtěl ladit a být pravověrný modelář, na bezpečné ladění a seřizování křivek pro přistání bych si asi musel nejspíš pronajmout letiště Václava Havla

určitě to nejde říct u každýho era--já to uřídím v pohodě sám, a žádný mixy nepotřebuju--nějaký ero je opravdu zásadně nepotřebuje, takový mám taky a taky u nich pak kroutím hlavou--proč ty mixy někdo tak prožívá, některý ero umí být ale opravdu mrcha.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz