Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 69 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Seminář - Návrh modelu
PříspěvekNapsal: čtv 06.12.2012 17:19 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2012
Příspěvky: 6
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Návrh pana Lněničky je to o čem přemýšlím. Rád se semináře zúčastním první nebo druhou sobotu v lednu.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Seminář - Návrh modelu
PříspěvekNapsal: čtv 06.12.2012 20:02 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2004
Příspěvky: 403
Bydliště: Nový Jičín
Rád se taky zúčastním a první sobota v ledu by měla být OK


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Seminář - Návrh modelu
PříspěvekNapsal: stř 12.12.2012 20:11 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 18.8.2011
Příspěvky: 450
Blog: Zobrazit blog (1)
Všem a ještě i jiným nezájemcům o populárně naučná setkávání týkající se aviatiky a s ní souvisejícími okolnostmi.
PROTOŹE NA TOMTO SERVERU JE TOTO TÉMA ROZDROBENO NEJMÉNĚ DO 4 VLÁKENN A NEDÁ SE VYLOUČIT,ŽE MNOHÉ JEHO UŽIVATELE TO NEJEN NEZAJÍMÁ A MOŽNÁ I OBTĚŽUJE, DOVOLUJI SI PŘESUNOUT JAKOUKOLIV DALŚÍ DISKUZI NA NÁŠ POPULÁRNĚ NAUČNÝ MAGAZïN - AKADEMIE LETECTVÍ.
ODTUD BUDETE NYNÍ DOSTÁVAT ORGANIZAČNÍ INFORMACE O TOM CO SE BUDE NEBO NEBUDE DÍT.
PO ZAJÍMAVÝCH ZKUŠENOSTECH ZE DVOU JIŽ USKUTEČNĚNÝCH SETKÁNÍ UPRAVÍM ČÁSTI TÝKAJÍCÍ SE "TEORETICKÉHO" VZDĚLÁVÁNÍ, COŽ BY MĚLO BÝT KU PROSPĚCHU ÚČASTNÍKUM.

TAKŽE JE TO NYNÍ ASI NÁSLEDOVNĚ:
DALŠÍ SETKÁNÍ SE USKUTEČNÍ V LEDNU 2013 NEZÁVISLE NA PRAKTICKÉ ČÁSTI, PROTOŽE BUDEME POTŘEBOVAT DELŠÍ ČAS NA SDĚLENÍ VĚTŠINY TOHO CO JE POTŘEBA.
BUDE TO TEN SLIBOVANÝ NÁVRH KLUZÁKU KOLEM 2,3 M ROZPĚTÍ.
PAK DOJDE ASI NA KONSTRUKČNÍ ČINNOSTI A NA NĚJAKÉ JEDNODUCHÉ PEVNOSTNÍ VÝPOČTY.
DÁL SE UVIDÍ PODLE ZÁJMU NEBO NEZÁJMU.

TAKŽE JEŚTÉ JEDNOU : JE TO AKADEMIE LETECTVÍ, KDE NALEZNETE DALŠÍ INFORMACE JEŠTĚ PŘED KONCEM ROKU 2012.

J.Lněnička


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Seminář - Návrh modelu
PříspěvekNapsal: stř 19.12.2012 13:10 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2010
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha 6
http://www.airspace.cz/akademie_letectv ... e-i-padat/


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Seminář - Návrh modelu
PříspěvekNapsal: stř 02.01.2013 20:06 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 2.1.2013
Příspěvky: 4
kratas píše:
Pratele a kamaradi, hlasim se taky a vezmu zase techniku a tentokrat dostatek pametovych karet.

za seba davam "PALEC HORE" pre taketo stretnutie.
velmi rad by som sa takeho seminara zucastnil, no financna situacia mi to momentalne nedovoluje, ved len cestu tam a domov mam 650km a to asi nebude jedina polozka. dufam ze toto nebude posledny seminar svojho druhu.
v buducnosti si urcite chcem "upatlat" nieco podobne, iba tak pre potesenie. vetron 2-3m optimalne s tlacnym pohonom a kamerou na nose, zatial pri citani roznych stranok zbieram navrhy a zvazujem ktory mam sancu postavit pri svojich skromnych vedomostiach.

mozno je tu viac takych ako som ja, a mna by urcite potesilo ak by bolo mozne ziskat vysledky zo seminara v elektronickej podobe. (necham na zvazenie organizatorom)

viem ze je to trochu na poslednu chvilu, ale ak sa chysta niekto dalsi z SK nech mi prosim napise sukromnu spravu, mozno sa dohodneme na spolujazde.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Seminář - Návrh modelu
PříspěvekNapsal: čtv 31.01.2013 19:08 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 18.8.2011
Příspěvky: 450
Blog: Zobrazit blog (1)
Všem případným zájemcům, i těm ostatním, oznamuji, že 26.1.2013 proběhlo v Hradci Králové druhé setkání zájemců o tom jak navrhovat vlastní model (byl to kluzák 2,3m).
Celkem se zúčastnilo 30 poznání chtivých nadšenců.
Z prvního setkání bylo stvořeno 3,5h video laskavostí M.Kubáně (Kiwira), které může být, po vzájemné dohodě s příúpadnými zájemci, k dispozici. Neposkytuje však takovou možnost pochopit některé poněkud složitější děje ve srovnání s přímou účastí na takovém semináři.
Další zájemci se zatím nevyskytují a tak je tato aktivita dočasně přerušena.
J.Lněnička


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Seminář - Návrh modelu
PříspěvekNapsal: úte 10.12.2013 13:24 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.9.2012
Příspěvky: 1096
Bydliště: Šumná Šumava
Obrázky: 2
Minule jsem se nezucastnil, musel jsem pracovne odjet pryc. Dalsi moznost uz nebyla.
Ted jsem na p. Lnenicku vznesl dotaz, jestli planuje na tuto zimu dalsi seminar. Bohuzel ne, zajem ma pouze minimum uchazecu. To tady vsichni vsechno vedi a nenajde se deset zajemcu o lehke potrapeni vlastniho mozku?

_________________
Zpátky doma, v kopcích :-)


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Seminář - Návrh modelu
PříspěvekNapsal: úte 10.12.2013 21:35 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 16.8.2008
Příspěvky: 6893
Bydliště: Moravský kras
LittleFalco píše:
Minule jsem se nezucastnil, musel jsem pracovne odjet pryc. Dalsi moznost uz nebyla.
Ted jsem na p. Lnenicku vznesl dotaz, jestli planuje na tuto zimu dalsi seminar. Bohuzel ne, zajem ma pouze minimum uchazecu. To tady vsichni vsechno vedi a nenajde se deset zajemcu o lehke potrapeni vlastniho mozku?


minule to bylo bohuzel nad moje casove moznosti, ale pokud by se akce opakovala, hlasim se stoprocentne.

_________________
OK2WY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Seminář - Návrh modelu
PříspěvekNapsal: úte 20.02.2018 13:15 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 17.1.2017
Příspěvky: 1339
Bydliště: Brno
Je to už sice archaické vlákno, ale pokud by náhodou bylo někdy v plánu takovouto akci opakovat, rád bych se zúčastnil.

_________________
Sky Surfer; HK Paraglide; DYI: samokřídlo Ita, elektrovětroň Kaze, delta Quasar3D; FlySky i6


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 69 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz