Switch to full style
Diskuze o modelech o rozpětí nad 2metry. Toto doporučení berte s rozumem.
Odeslat odpověď

Akrobat Extra od Pilot

ned 14.10.2018 11:09

Zdravím,
nevíte prosím, kde se dá sehnat ( nejlépe ČR, SK ) v této , nebo silně podobném zbarvení ?


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz
Dík za každé info .

Re: Akrobat Extra od Pilot

pon 15.10.2018 11:02

Dobrý den, už jste mluvil s dovozcem do ČR/SR?

Re: Akrobat Extra od Pilot

pon 15.10.2018 16:31

Zatím jsem koukal jenom na stránky prodejců v ČR a SR a nikdo to éro v nabídce nemá. Večer písnu do fy.Pelikán
Myslel jsem, že už někdo takový model provozuje.

Re: Akrobat Extra od Pilot

pon 15.10.2018 17:12

David Krnov píše:Zatím jsem koukal jenom na stránky prodejců v ČR a SR a nikdo to éro v nabídce nemá. Večer písnu do fy.Pelikán
Myslel jsem, že už někdo takový model provozuje.

Ale ano, provozuje. Ale bol kupovaný v Bao Rc Shop.https://www.rcportal.sk/pilot-rc-extra- ... #komentare

Re: Akrobat Extra od Pilot

pon 15.10.2018 17:26

díky, na to BAO SHOP jsem koukal , ale nenašel jsem to. Spíš jsem hledal nějakého místního prodejce, abych ho mohl dovézt sám a bez případného poškození při dopravě z daleka.

Přečetl jsem si ten odkaz a nějak mě přechází zatím na ten model chuť. Ale je pěkný. 8O

Re: Akrobat Extra od Pilot

úte 16.10.2018 8:09

Jinak tuto 107" Extru LX v jiném zbarvení mají kluci v PVModel Ostrava a lítají s ní. Tak si kdyžtak cinkněte k nim do obchodu.

Obecně letadla chodí v kontajneru do CZ a pak už je to na jednotlivých obchodech, zda si pro ní sami přijedou nebo se posílá zvlášť přepravkou. Domluvit se dá cokoliv. Pokud letadlo chcete, doporučuji se domluvit obratem, objednávka na tuto značku je právě v procesu.

Re: Akrobat Extra od Pilot

úte 16.10.2018 11:57

Pred časom som kupoval cez NATAAIR stavebnicu Sbach 342 2,7m Pilot-RC. Skúste sa prípadne informovať u nich. Objednával som verziu s vlastnou farebnou schémou (motív rovnaký ako ponúkaný, avšak zvolil som vlastnú farebnú kombináciu). Priebežne mi potom poslali aj fotky potiahnutého modelu, pred odoslaním od výrobcu.

Re: Akrobat Extra od Pilot

stř 17.10.2018 19:46

vyřízeno, domluveno s fy. Pelikan
Odeslat odpověď