Switch to full style
Diskuze o modelech o rozpětí nad 2metry. Toto doporučení berte s rozumem.
Odeslat odpověď

Re: Nádrž benzín- rada

sob 28.03.2015 16:11

Tak to ti nepovím, ale fakt je, že to opravdu nechcípá. Možná že to ten vzduch stačí tak rychle protáhnout (má podstatně menší odpor při průchodu tryskou), že to ani nezaregistruješ. Jsou to ale jen moje nepodložené úvahy. Navíc na žhavíku mám tu hadičku tak měkou, že se bimbas ohne skoro až k předku nádrže. Je ale riziko, že tam uvízne. Při přepravě, když nesu trup za ocas, už se mi to stalo, ale za chodu asi díky vibracím se to nestává. Taky nikdy při skoro prázdné nádrži už nědělám velké vylomeniny. :lol:

Re: Nádrž benzín- rada

sob 28.03.2015 20:51

Od doby, kdy se mi bimbátko překlopilo k přední straně nádrže a tam se seklo (trvalo mi tři nouzáky, než jsem na to došel:-), pochopil jsem a používám ten typ instalace, kde je: průchodka hrdlem - kousek hadičky - kovová trubička - kousek hadičky - bimbátko.

Re: Nádrž benzín- rada

sob 28.03.2015 21:17

Já už jsem naučený, že když vyndám trup z auta, tak ho trochu zvednu čumákem nahoru a zaklepu s ním, jestli bimbas správně řachtá. :lol:

Re: Nádrž benzín- rada

pon 27.01.2020 21:35

Celeron píše:
Á, černá, nepřemrzavá. Dlouho jsem netušil, jakej je mezi nima rozdíl. 8O
Jirka


Ptal jsem se v místním velkoobchodu elektro na stahovací pásky, jakej je rozdíl mezi černou a bílou. Prej jedny praskají v zimě a druhý v létě.

Re: Nádrž benzín- rada

úte 28.01.2020 0:21

Černý vydrží venku cca 3 x dýl, léto, zima. Bílý vydrží tak jednu zimu, pak prasknou.
Odeslat odpověď