Switch to full style
Zkuste si jak fórum funguje. Zde vložte svůj první příspěvek.
Odeslat odpověď

Jak zlikvidovat reklamy

sob 13.07.2013 0:03

V poslední době pokud v přijatém příspěvku otevřu nějaký url, odkaz pouze problikne a odskočí úplně jinam na nějakou reklamní volovinu, hru či podobně. Někdy se musí couvat až o několik odkazů zpět. Dá se to nějak zablokovat? W7, IE9.
Díky
Jirka

Re: Jak zlikvidovat reklamy?

sob 13.07.2013 1:05

Já bych v prvním kroku nejdříve projel komp nějakým anti spywarem.
Dřív jsem měl adaware. Nevím jestli ještě existuje.

Re: Jak zlikvidovat reklamy?

sob 13.07.2013 1:47

Spybot a ccleaner ti pomohou a jestli je to zazrane hloubeji nutno nasadit tezsi kalibr

Re: Jak zlikvidovat reklamy?

sob 13.07.2013 10:05

Zkus tohle
http://www.slunecnice.cz/sw/malwarebytes-anti-malware/
měl jsem podobný problém a tenhle program pomohl.

Re: Jak zlikvidovat reklamy?

sob 13.07.2013 14:03

stiahni si ad block. vsetky tietp kraviny to blokuje a mas pokoj....

Re: Jak zlikvidovat reklamy?

sob 13.07.2013 18:04

Ad block je celkem dobrej ale on má IE9.Některé novější reklamy jsou opravdu agresivní.Nejsem odborník ale změnil bych prohlížeč pokud netrváš na IE.

Re: Jak zlikvidovat reklamy?

ned 14.07.2013 0:48

CCleaner používám, nepomohl. Adblock nechodí s IE. Malwarebyte mi našel 8 hajzlíků, tak se uvidí.
Díky Jirka

Re: Jak zlikvidovat reklamy?

ned 14.07.2013 7:53

tieto CC cleaner a pod ti vyriesia akurat problemy v pc ale ty potrebujes zablokovat reklamy... na to je jediny AD block. odporucam skoncit s IE a prejst na FF alebo CHROME. aj ked IE9 uz je lepsie, stale sa nechyta na tieto... skus, za to nic nedas a garantujem ti ze IE budes mat v PC len koli tomu ze nejde zmazat.... :)

Re: Jak zlikvidovat reklamy?

ned 14.07.2013 8:50

Prečisti si PC.
Poznáš Eset online scanner?
http://www.eset.com/sk/domacnosti/produ ... e-scanner/

Inak používam Chrome + Adblock a som spokojný.

Re: Jak zlikvidovat reklamy?

ned 14.07.2013 11:16

opisk píše:stiahni si ad block. vsetky tietp kraviny to blokuje a mas pokoj....

Přesně tak... Pokuď máš Chrome tak doporuřuji stáhnout AdBlock i AdBlock plus, a poté už ani nebudeš vědět co to jsou reklamy při sledování Youtube.com :)

Re: Jak zlikvidovat reklamy?

ned 14.07.2013 18:36

dagx píše:Ad block je celkem dobrej ale on má IE9.Některé novější reklamy jsou opravdu agresivní.Nejsem odborník ale změnil bych prohlížeč pokud netrváš na IE.

1. odstranit IE
2. pouzivat Chrome alebo Firefox, k tomu AdBlock a pripadne NoScript
3. problem vyrieseny :D

Re: Jak zlikvidovat reklamy?

pon 15.07.2013 15:25

Celeron píše:V poslední době pokud v přijatém příspěvku otevřu nějaký url, odkaz pouze problikne a odskočí úplně jinam na nějakou reklamní volovinu, hru či podobně. Někdy se musí couvat až o několik odkazů zpět. Dá se to nějak zablokovat? W7, IE9.
Díky
Jirka

Jen se tak optám... To je u tebe problém internetově obecný nebo "v přijatém příspěvku otevřu nějaký url" je věc která tě potkává POUZE na RCMANII??
Nejsem si vědom toho, že by byly nějak upravovány odkazy. Pokud se ti to děje, tak mě to VELMI zajímá.
Dej vědět.


Ohledně AdBlock, NoScript, atd... Uvědomte si, že server, který si čtete a získáváte rady, musí z něčeho žít. Bylo by prima, kdyby bylo vše zdarma, ale není to tak.

Re: Jak zlikvidovat reklamy?

stř 17.07.2013 22:42

TomasC píše:Ohledně AdBlock, NoScript, atd... Uvědomte si, že server, který si čtete a získáváte rady, musí z něčeho žít. Bylo by prima, kdyby bylo vše zdarma, ale není to tak.


Já si myslím, že lidé, kteří si dají tu práci a nainstalují si ty všelijaké "ochrany", jsou už stejně rozhodnuti, že by na žádnou reklamu neklikli. A těch ostatních (včetně mě), kteří na to kašlou a pár obrázků jim nevadí, zbývá, myslím, stále dost. :idea:

Re: Jak zlikvidovat reklamy?

čtv 18.07.2013 0:23

Z reálneho života viem, že je kopa ľudí ktorí často nevedia rozpoznať reklamu na stránke a berú ju ako obsah danej stránky. :roll:

TomasC dostáva server peniaze aj za zobrazenie reklamy na stránke? Je tu totiž riešenie:
Obrázek
Obrázek
Ja na reklamy za bežných okolností neklikám. No občas sa aj ja na cudzej stránke pomýlim. :roll:

Re: Jak zlikvidovat reklamy?

čtv 18.07.2013 23:06

TomasC píše:Jen se tak optám... To je u tebe problém internetově obecný nebo "v přijatém příspěvku otevřu nějaký url" je věc která tě potkává POUZE na RCMANII??
Nejsem si vědom toho, že by byly nějak upravovány odkazy. Pokud se ti to děje, tak mě to VELMI zajímá.
Dej vědět.

Ten problém není obecný ale hlavně a skoro vždy na RCMANII. Jsem na více různých fórech a tam je to tak jedna z deseti, podobně jako třeba na Trubce.
Jirka
Odeslat odpověď