Switch to full style
Vše co je maketou, polomaketou ale i nějakou 1/4maketou skutečného stroje.
Odeslat odpověď

Re: Sopwith Pup 1/6

úte 11.02.2014 14:43

Mohu li si dovolit trochu upřimnosti.Budu rád když to vemeš spíše jako konstruktivní kritiku a ne jako urážku.

V kostře to vypadlo lépe než teď hotové.
narovinu to co má asi na haubně vypadat jako patina vypadá jako by už model dostal ránu na čumák.ani tvar se moc nepovedl
S maketou motoru sis sice vyhrál a pak ji tak nepěkně utopíš a vystčíš z toho toho axíka to je pěst na oko
nakonec to na mě působí honem ať je to hotové.

Původně jsem chápal záměr postavit to jako maketu,to se uplně nepovedlo


To ale nic nemění na tom že ti muže přinést spoustu radosti z létání

Re: Sopwith Pup 1/6

stř 12.02.2014 12:13

RadimHnilica píše:Mohu li si dovolit trochu upřimnosti.Budu rád když to vemeš spíše jako konstruktivní kritiku a ne jako urážku.

V kostře to vypadlo lépe než teď hotové.
narovinu to co má asi na haubně vypadat jako patina vypadá jako by už model dostal ránu na čumák.ani tvar se moc nepovedl
S maketou motoru sis sice vyhrál a pak ji tak nepěkně utopíš a vystčíš z toho toho axíka to je pěst na oko
nakonec to na mě působí honem ať je to hotové.

Původně jsem chápal záměr postavit to jako maketu,to se uplně nepovedlo


To ale nic nemění na tom že ti muže přinést spoustu radosti z létání



Kdepak nezlobím se,oceňuji kritiku a souhlasím s ní...

Ten kryt jsem předělával kvůli zabudování makety motoru,prostě bych tam ten motor nedostal tak jsem musel odstranit zadní přepážku krytu a tím se mi rozhodila geometrie.
S tím si pohraju a kryt pak dostane nový nástřik+ pravděpodobně ještě surfacer aby na tom nebyli vidět léta.

Na maketě motoru chybí přední dílec který trochu ten Axík schová,nicméně leze to víc než bych si přál.
Tady jednoznačně souhlas...taky jsem si to představoval jinak.

Byla to první stavba tohoto typu,jak píšu na RC Albu,přineslo to dost zkušeností takže vím co příště udělám jinak.

Příště to bude snad o stupeň lepší
Odeslat odpověď