RCmania.cz - web pro modeláře a modely
http://www.rcmania.cz/

Manušické buřtování 2019
http://www.rcmania.cz/viewtopic.php?f=12&t=86524
Stránka 1 z 1

Autor:  Papir [ stř 17.07.2019 8:36 ]
Předmět příspěvku:  Manušické buřtování 2019

Přátelé a kamarádi,
Opět tu máme naše oblíbené tradiční šesté Manušické buřtování.
Jako vždy jde o neformální setkání nejen nás pilotů, ale i našich dětí, přátel, kamarádů, manželek, prostě dle vkusu každého z nás. V plánu jsou opět buřtíky, grilovačka, možná luxusní bramboráčky (když Kutinovic a pán bůh dá :-) , děkujeme) , něco sladkého mezi zuby, popíjení točeného pivečka a nealko bude jako vždy také k dispozici. Mezi tím vším samozřejmě budeme létat se vším, co nám přijde zrovna pod ruku.
Zveme Vás tímto dne 27.7.2019 na naše letiště v Manušicích

Připraven bude opět všehoschopný pilot elektrovlečné, která si hravě poradí i s 10-ti kilovým větroněm - věřím že servis na ní stihneme. Skalní příznivci se začnou scházet kolem 9:00 – 10:00 hod., a když počasí dovolí, vydržíme jako vždy do pozdního večera u ohýnku a buřtíků. Ostatní přijďte dle nálady, času, povolenek manželek (milenek) atp., rádi uvidíme každého. Opět budete potřebovat jen dobrou náladu, židličku a čas.

Akci zrušíme pouze v případě vyhlídky celodenního deště nebo vééélkého větru. Obojí už máme ostatně za sebou a bylo nám i tak dobře. O případných změnách budete včas informování mailem, ale i na našem facebooku zde:
https://www.facebook.com/events/343463806585803/
Zároveň je to jediná stránka, kde můžete sledovat dění na našem letišti a případné akcičky, polétání v průběhu celého roku.
Za všechny hezký den přeje

Papíra comp.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/