Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv 11.07.2019 18:08 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 27.6.2017
Příspěvky: 29
Bydliště: Poličná
Tak jsem to nějak napatlal.Žádná sláva,měl jsem to nechat rovnou tisknout v barvě.
Byl jsem řešit polepy v reklamce a myslel jsem že mě vomejou,prej 5000 by mohlo stačit.
Je to běžná cena velkoplošného tisku polepů na takto velké letadlo?
nemám s tim zkušenosti.


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: úte 30.07.2019 8:27 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.9.2011
Příspěvky: 909
Bydliště: Havířov
Obrázky: 8
No, "omejt" tě chtěli spíš v té reklamce, tohle je výrobní cena tištěných polepů na středně velké auto na speciální 3d samolepící folii... BTW - Pro tvé účely nepoužitelné, bylo by to těžké jako prase.
Když už chceš mermomocí polepy, tak bych je nechal normálně vyřezat z plotrové folie (design polepu je na to více než vhodný), její cena je okolo 150-300,- Kč/m2 (podle toho jaká) + cena za plotrování (pár stovek), ovšem opět - něco to váží. Sice méně, ale přece jen je to víc než potahové materiály na letadla.
Za mě bych navrhoval úplně jiné, ale asi nejelegantnější řešení - nechej si vyřezat z maskovací plotrové folie pouze šablony, a ty použij k nástřiku (nalepíš, nastříkáš, strhneš, zůstane jen barva). Bude to vážit desetinu toho, co nalepená folie a bude to na tom držet (což si u polepu folií nejsem tak úplně 100% jistý).

_________________
Nahoru to padat nebude a dole to najdem.....


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: úte 30.07.2019 16:05 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 27.6.2017
Příspěvky: 29
Bydliště: Poličná
No ono se stačilo jen zeptat v jiné reklamce.Nakonec celoplošný tisk na tenkou samolepicí fólii a cena 800,- za vše.
Samozřejmě chápu že nejlepší by byl nástřik ale nějak se mi s tímto érem nechce drbat.
Počáteční eufórii vystřídalo zklamání ze stavby jako takové.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz