Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: FUNMAN MULTIPLEX - výměna motoru
PříspěvekNapsal: úte 05.09.2017 7:04 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Ahoj
Díky, koupím tedy novou hřídel a zkusím to vyměnit. Našel jsem něco u Kostky, tak snad to bude mít skladem a bude to sedět k motoru. Dokonce tam má v nabídce i originální hřídel, ale s popisem nedostupná :)
Jen nevím, kdy se k tomu dostanu :(

Předmět příspěvku: Re: FUNMAN MULTIPLEX - výměna motoru
PříspěvekNapsal: pon 25.09.2017 20:22 
Nováček serveru
Nováček serveru

Shrnutí - FUNMAN s novou hřídeli...
Nová vrtule 8x3,8 místo původní 8x5 lépe táhne při nižší maximálce, v minimální rychlosti plný kotlík zatím všechno zachránil.
Výrazně menší výchylky a expo pomohlo k uklidnění letu. Našel jsem tady v diskuzi, že to není létavý model, ale já mám naložený 2.200mAh 3článek, olaminovaný čumák ze spodní strany a ostruhu a je to velmi poklidné letadlo, když nefouká, tak je to pohodička, a i když fouká, tak těsně nad zemí se to srovná a přistání jak z partesu.
Vleze se to do kufru, takže ho vozím "pro strýčka příhodu". Za mne doporučuji, pro polétání, po doplnění s křídélky a pod plynem na blbnutí na malém plácku. I jen s VOP+SOP zatáčí na pětníku.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2